Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

puckalucka
12. apr 2013

@denisak77
Nadhera,nadhera,nadhera...vic nemusim ani psat😉 .

zuzana92101
12. apr 2013

babyyyy, potrebujem poradit...ked robite stencils, aky pomer cery a cukru davate??? mne sa to teraz nedariiii a ide ma poradit

aduskatt
12. apr 2013

@zuzana92101 ja mam z toho uplne hustu kasicku...ale davam od oka

zuzana92101
12. apr 2013

@aduskatt no ved aj ja mam, ale teda hroooooza, nedari sa mi to
a rozpustis ceru a do toho primiesas cukor, nie?

zuzana92101
12. apr 2013

no idem to skusit, lebo cela vyzdoba este predo mnou...

aduskatt
12. apr 2013

@zuzana92101 nie, nerozpustam....dam tuhu ceru do misky, k tomu cukor, trosicku gelovky a dezertnou vidlickou to premiesavam, az kym sa to nespoji

antareta
12. apr 2013

ahoj, jdu jen ukazat tu kytici, jak dopadla..

luciahromadkova
12. apr 2013

@pipka no vidis toto som nevedela..., keby hej tak jej zavolam 😉 , aj tebe volam teda buduci tyzden a dohodneme tu kavu 😉 sa tesim

lokalistin
12. apr 2013

@florentina no tak to ja este asi nemam mne ide dokola,preto by sa mi zisiel ten silikonovy ak to teda funguje

lokalistin
12. apr 2013

@lamps uplne nadherne torticky tu je fakt viac inspi jak na nete,este raz krasne

lokalistin
12. apr 2013

@pristela ja sa vzdy tak zabavim na tych tvojich spolubyvajucich 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lokalistin
12. apr 2013

@lawli mnam

dagmarmustafa
13. apr 2013

@jakelina dakujem,tak idem odznova :(

dagmarmustafa
13. apr 2013

@lamps dakujem!

adrika202
13. apr 2013

pribinák,lesne ovocie...som myslela že to bude oddychovka ale to ovocie tieklo ako besne,mala som chut to drbnut cele do koša...tak nakoniec by som asi tri potiahla skor ako jednu ovocnu urobila...

timonko
13. apr 2013
zuzana92101
13. apr 2013

Babulky, moja prva svadobka, som sa konecne dockala :-P. Velmi ma potrapila, hlavne ten vzor na torticke, malo to byt s cerou, ale ako ste citali vyssie, tak sa mi to nedarilo a musela som este raz potiahnut vrch torty, lebo to nevyzeralo dobre 😖 . Nakoniec som to robila s praskovou farbou, to uz islo od ruky. Mm pridrzal, pomahal...neviem, akoby som to s tymi sablonami inac sama urobila.

aduskatt
13. apr 2013

@zuzana92101 krasna je🙂

zuzana92101
13. apr 2013

@denisak77 krasne torticky

zuzana92101
13. apr 2013

@aduskatt dakujem, Adka, ale ceru nechcem ani vidiet 😀, vsetku som vyhodila do kosa, no des. Ked bola hmota prilis husta, tak neprechadzala cez male dierky na sablone, ked som ju zriedila, tak to bolo cele nejake neuhladne...no deeeees

aduskatt
13. apr 2013

@zuzana92101 zvlasnte, s tymto praveze vobec nemam najmensi problem....

pipka
13. apr 2013

@zuzana92101 ale kraasne sa ti vydarila 😉
uuuplne s tebou sucitim , ked si pisala, ako sa ti nedarilo a ako si potahovala nanovo...presne mam v pamati, ked som robila tu poschodku na zlatu svadbu 😝 stencils na tretikrat a spodne poschodie nanovo pothaovala...na porazku 😅 😝

pristela
13. apr 2013

Holčiny pridávam svoje dve , ale teda absolut som tento víkend nemala nejak naladu na robenie torticiek 😕

mysiatkoo
13. apr 2013

@zuzana92101 krasne sa ti podarila... Mozem sa opytat ako dlho ti to cele priblizne trvalo? Teda vlastne vam 😉

mysiatkoo
13. apr 2013

@pristela neklam! Ved su opatovne dokonale... A ten vlk je uplne suprovy...

lawli
13. apr 2013

moja dnešná rýchlovka ,dúfam ,že budú spokojní ...

ajka82
13. apr 2013

obed uvareny,torticky odovzdane, dostala som sa k nim az o polnoci 🙄 😒 a do 4:15 som bola hore 😅 a baby jak na potvoru uz o 7 museli vstat
a davam aj foto chladnicky vcera podvecer a dnes, moj chlap zahlasil, ze bude pisat, ze je tyrany muz a pripne k tomu tie foto 😅 😀

viera6
13. apr 2013

ahojte,cukraročky prosim vas o pomoc už skoro 4 dni mi schne taketo niečo maju to byt krosná,ale vôbec mi lep nezaschýna a ked to chcem spojit všetko sa mi to rozpadá ,čo mam robit?? 😢
A ešte vas prosim nemate nejake inšpiracie na otvorený notebok pre 18 ročneho chalana a tiež otvorený notebok pre chlapca ,ale že na birmovku! 😲 😕 dakujem

aduskatt
13. apr 2013

@ajka82 tych tyranych by bolo asi viac🙂)

evvina
13. apr 2013

můj pokus o zvýšený čokoládový okraj