Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
6. okt 2015

@nika1985 jaj ano, to som si vsimla ze aka krasne zlata leskla krajka 🙂 super to dopadlo!

sikag
6. okt 2015

@alex999 vitaj medzi nami 🙂 tesime sa 🙂

pristela
6. okt 2015

@sikag Booošinku, vy ste tu strasne ffftipne zenskéééé 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀
Tortuse uuuplne, ze uzasne 😵 😵 😵 😵

alex999
6. okt 2015

@sikag ďakujem 😵

katarina51
6. okt 2015

@sikag Krááásne ako vždy. Aké dávaš priemery na tie Trojposchodové? Ta sivá ma berie, len škoda, že u mna to nik nechce :( 😢 😢 😢

stebota
7. okt 2015

@sikag krásne zaujímavé perfektnéééééééééééé

grasie
7. okt 2015

@pipka @antentka1 @sikag babyy, ale teda zas až tak ste nemuseli o tom stretku básniť 😝 , šak jak je mi teraz ľúto 😢 silvi píšem ti číslo do ip, antenka má, pipka tuším tiež, a píšte kus dopredu, možno sa mi podarí voľno vybaviť 🙂
@sikag to už akože čo toto tie tvoje torty, totááálna dokonalosť!!!!!!, a tie maľovanéé, že dovidenia, ako mne sa pri tých mojich infantilných maľovačkách na poťah poriadne trasú ruky, aj tebe sa triasli ???? 😝 😀

pipka
7. okt 2015

babyyyyy, pomoooc sak hladaaam tu tortu s tym vyprazanym syrom a neviem to naaaajst 😅 😅 😅 ☹ pomoooc, zachrante ma, nemate to niekto ulozene? 😕
@antenka1 moja mila prosiiim, kde to jeee? hod mi sem pliiis tu fotku, sak ja tupelino som si ju neulozila 😅
a uz tu miesam cukre, prezle, piskoty aj farby...čiry čary a fuuurt sa mi to nepááááči 😀 😀 😀 😅

grasie
7. okt 2015

@pipka ááá bude smažáák, juj aké chute mi tu robíš 😝

ja mám včul trotové voľno chvíľu, ale niečo som pomodelovala, toho akože mikuláša som urobila dnes poobede za pol hodinku, voška celý deň hladala mikuláša a keďže sme ho nenašli, mama musela vyrábať /a celkom sa mi chlapec aj lúbi 😝 /, a voška samo nezaháľala, kostričke zatiaľ dorobila stratenú hlavu a dlahy na nožky /tie sa žiaľ nezachovali/ 😀

pipka
7. okt 2015

@grasie kks ten spodny Mikulas je naj! 😎 😎 😎 ten nad nim je ponožkovy odvar 😀 😀 😀

antenka1
7. okt 2015

@pipka zlatino moje nech sa ti paci 😉 😀

antenka1
7. okt 2015

@sikag ze umrela sooooom. Nádherné. 🙂

@grasie jezkovi voci sak on ma voci ja zivy. Pomooooc. Jak ty to robis. No a to male kvitko to bude pekny sibal. Vidno jej to z oci. Teda z oka 😀 😀. Ale sikovnica po mamine 😉

sticker
7. okt 2015

@sikag Bože nádherné tortičky!!!!!! Tá trojposchodová s tuším zlatými pásikmi na dvoch poschodiach je geniálna!!! Na tom strednom poschodí to je jedlý papier? Veľmi je to krásna... 😵

sticker
7. okt 2015

@sikag Teraz si pozerám tú tortičku znovu a to je asi tiež vytvorené tvojou rukou, čiže maľované, však?

sikag
7. okt 2015

@sticker veruze malovane 🙂 dakujem
@grasie ty mi nieco hovor o malovanych - tie tvoje genialne kresby nikto nenapodobni, su jedinecne! ja velmi kreslit neviem, ale som dobra v matematike, takze ked zapnem v oku mriezkovu sablonu tak to ako tak okopirujem 😀 😀 😀 😎
@katarina51 nemam velke torty - vacsinou 24-20-16. no u mna chcu tiez kadejake gyce, ale obcas dostanem volnu ruku 🙂 a potom uz chcu ludia tie nove vymyslance 🙂 ale pockaj aky gyc ma caka o tyzden 😀 😀 dufam ze ich este zlomim 😀 😀

sticker
7. okt 2015

@sikag Tak to úplne klobúk dolu!!!! Zlaté ručičky 🙂

pipka
7. okt 2015

@antenka1 no ty moj poklad! zachraanila si mi život! 😎 😉 😀 😀 zboznujem ta! 😀 😀 😀
pristelka hadam necita 😅 😀 😝

pipka
7. okt 2015

@antenka1 este mi povedz milacku, ze jak dlho si susila ten tanier 😅 bo to mam strach, ked dnes spravim, ci mi to do piatku uschne 😖 😝

antenka1
7. okt 2015

@pipka susila som to len den a v pohode. Daj to na tenko. Ved aj ja vuuubim 😉 ale ziarlivostne sceny si budes riesit sama 😎 😀

pristela
7. okt 2015

@pipka Citaaam !!!! 😠 😠 😠 😠

jakelina
8. okt 2015

@grasie moc krásné modelování, ten obličejík je jak živý. Normálně mám pocit, že za chvilku mrkne 😉 Máš velký talent

chvapilu
8. okt 2015

ahoj můj dnešní ,pěkný den

milica313
8. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

krasna je 🙂

pipka
8. okt 2015

@pristela cmuk cmuk cmuk...cmukam! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grasie
8. okt 2015

@pipka no na vošku ja veru nemááám 😀
@antenka1 ježkovi voči, ďakujeem, no ti poviem, že sama neviem, ako to robím, šak som bola riadne prekvapená, čo z toho vzišlo 😝 😀 veru je to riadne kvítko, a teda neviem či aj šikovná, ale ukecaná po mamke je riadne 😝
@sikag ako ja nechápem, ako môžeš porovnávať moje trápne infantilné akože malovačky tutok s tvojimi umeleckými veldielami, akože aj ja chcem mriežku v oku, nech mi to fičíí, ja vždy tŕpnem, čo z toho vznikne, či nebudem musieť poťah strhávať, na nedávnej čo som zvieratká kreslila, som prasaťu pokazila oči, až ma studený pot oblial, a potom som si spomenula na mášu a jej prasa, jak nosí slnečné bríle a slúchadká, tak som to ako tak zachránila, kebych to mala v oku ako ty, tak žiadny stuedný pot nehrozíí 😀, ako fakt, tie tovje torty, tá maľba, to sa nedá ani nazvať iným slovom ako totálna dokonalosť 🙂
@jakelina ďakujem krásne 🙂

sticker
8. okt 2015

Dievčence tak ja pridávam tohto týždňovú - pokus o tenisky. Nie sú dokonalé, ale nato ako som sa toho bála, celkom sa to dalo.

alex999
8. okt 2015

@sticker perfektne su!!

denisak77
8. okt 2015

@sikag krásne,ako všetky od teba

sticker
8. okt 2015

@alex999 Moc ďakujem, ale teda k perfektným majú ďaleko. Ja nerada modelujem, lebo mi to moc nejde. A to ma čaká malý futbalista 😒 To je pre mňa nočná mora.. Keď vidím tie výtvory tu sa vždy hanbím dať sem svoje 😝

alex999
8. okt 2015

@sticker napodobne! nemam rada kvety, radšej 3D tortu ako kvet, nerada modelujem, lebo nemam na to nejako čas a nervy 😀
ale tie tenisky su krasne, ja by som take nedala 🙄