Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maca77
7. sep 2012

@lamps wauuu krásna 😵

@vecernicci ja som nejak nepochopila na akú tortu potrebuješ inšpiráciu 😅 jedine čo som robila je stegosaurus 😀

vecernicci
7. sep 2012

@maca77 inspiraci na Homera Simpsona 😉

jinak holky, koukaly jste v dortisimu mají černý smartflex velvet 😉

simasa
7. sep 2012

@lamps nádherná!

anibas
7. sep 2012

@dajna11 krásna 😵 😵

anibas
7. sep 2012

@mariann2 @katulkaaaaaa @vecernicci @lamps - prekrááááááááááááásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dm1
7. sep 2012

@vecernicci veru som dnes pozerala na ten cierny. a ako je cenovo o moc drahsi ako biely?

maca77
7. sep 2012

@vecernicci jáj... pred pár dňami tu niekto dával foto ako sa kúpe v okrúhlej vani 😅 iné nemám 😒

anibas
7. sep 2012

a ja mám padla - ešte dať deti spať a dlouhá noc pred nami 😀 😀 😀 😀 torty už sú odovzdané, môžem zreorganizovať chladničku do normálu
ináč tá fialková poschodové srdcia sa mi ták nechcela robiť, že som dala všetky zvyšné kvety čo som mala doma 😝 a aj to vidno - niečo mi tam nepasuje 😎 😎

janula.h
7. sep 2012

@anibas jeeeeeeeeeej andeliček krásny 🙂

anibas
7. sep 2012

pánečku - furt to odkliknem bez foto 😒

dajna11
7. sep 2012

@anibas dakujem 😀 😀

janula.h
7. sep 2012

@anibas aj mne tam dačo chýba ☹

janula.h
7. sep 2012

@anibas tanierik a vidlička neroooooob chuťky 😀

mrka2
7. sep 2012

@anibas co ti nepasuje? parada! krasne,ako vzdy! 🙂

lawli
7. sep 2012

dnešne dve a dve ešte ráno...

lifinka
7. sep 2012

ahojky, přidávám dnešní rychlovku tetě k narozkám🙂

lawli
7. sep 2012

@anibas
@janula.h je super ,krásna....ale mne na kvetinkových chýba vždy pár lístočkov ,tak možno aj vám 😉

mrka2
7. sep 2012

no este ja taku rychlovku, chceli len meno a cislo, no tak akuraaat.. ja take nerobim 😝 😝 😝 😀 tak hadam mi ju neotrepu o hlavu 🙂 ma len 1,4 kg. tak aspon v tomto bude pani spokojna, bo chcela malicku 😔 uz nemienim take robit, ved vybuch v celej kuchyni koli takej malej torticke.. sa na to mozem... ale zajtra idem na svadbuuu,tak sa tesim 🙂

janula.h
7. sep 2012

@lawli nieeee mne tam nič nechýba 😀 pozri koment nižšie 😀

vecernicci
7. sep 2012

@dm1 v e-shopu ho ještě nenahodili, ale můžu se mrknout u nás v krámku a zeptat se Olgy C. z dortů od mámy, ona tam prodává 😉 jsme tam kecaly asi hodinu o všem možným, prý si pamatuje moje dortíky, to potěší 😵 😵 😵

anibas
7. sep 2012

@lawli BINGO - presne lístky - ale tie som v zásobe nemala 😀 😀 😀 proste táto torta bolo odbúchaná, nemala som na ňu duševné rozpoloženie - začal sa školský rok a kopec iných starostí 😉 😉

lawli
7. sep 2012

@janula.h :D s tým tanierikom si to trafil , ježííííš ,mne je teraz veselo ,to by mňa nenapadlo :D :D
@anibas a to si nevedela písnuť ,vieš koľko lístočkov ja mám doma v zálohe 😀 😀 stale ke´d mi zvýši poťahovka ,tak čo narýchlo s ňou ??? predsa lístky 😀 😀 😀 😀 😀

zklimekova
7. sep 2012

moja dnešná svadobná tortička 🙂..

lawli
7. sep 2012

@anibas ozaj kočka ideš na to stretko na 100 % ??

simasa
7. sep 2012

@anibas Ja som zasa nemala dusevne rozpolozenie na to srdce - a hlavne na tie klobuky. Tiez mi tam stale nieco nepasovalo...

eliska22
7. sep 2012

kočky ja mám hotovo, ale som k. o. neviem kto uprace ten bordel ☹ ja sa zajtra asi ani nepostavím 😝

anibas
7. sep 2012

@lawli no na 100% -ked mi deti nejak vážne neochorejú - hlavne Filip - tan má sklony k laryringitíde - ale nebudem maľovať čerta na stenu a poklopem 1000000x 😀 😀

anibas
7. sep 2012

@lawli vidíš - a ty si chcela niečo doniesť ????

b.janka
7. sep 2012

baby dnes som zistila že v prievidzi je super obchodík kde majú všelijaké veci k marcipánu... valčeky, podložky, vypichovačky, lišty a pod...

lawli
7. sep 2012

@anibas ano moja chcem doniesť vecičky od vecernicci..ale to ti ešte potom poviem čo a pred tým stretkom ti donesiem korunky ,aby si jej ich hneď dala ...tak do stretka ešte dojdem na kávu 😉 😀 ináč aj my máme Filipka a nemaľuj toho čerta ,nech ste všetci v pohode a nech si to užiješ 🙂