Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
28. sep 2012

bre raaanko dievcata..................no, ste sa nejak rozpisali🙂 a prekrasne tortuchy popridavali🙂

aduskatt
28. sep 2012

@eliska22 tak to je uuuuuplne podarena torticka s tym morcatkom🙂

cabalkova
28. sep 2012

Holky, mohla bych nenaplneny cokoladvy korpus zamrazit? meli jsme mit navstevu, tak jsem se chystala na dort, ale nakonec nebude, tak bych ho supla do mrazaku a prilezitostne vytahla. Slo by to?

aduskatt
28. sep 2012

@cabalkova mozes🙂

pristela
28. sep 2012

@vlada111 😀 😀 aale , ti nabudice ukazem ako urobit otlak 😀 😀 😀 som ich robila vela hoodne som ponahlala, tak vsetky naraz 😝 bolo ich milion 😀 😀 😀 a vysledný efekt na torte , taka malá gulicka hore na vrchu 😀 😀 😀

baby zas uuuuuzasne tortuše, u mna vyhraaava morske prasááátko 😀 😀 😀 je suprova cela ta torticka 😵 😵 😵
ale aj ostatne!!!

pristela
28. sep 2012

inak holky ja asi budem musiet skoncit s tortami 🙄 uz tyzden v noci ked spim snivam ako nieco modelujem 😠 teraz zas chodim stale pozerat do chladnicky tu svadobku , ktora je uz ale od 9hodiny odovzdana 🙄 a to je len minimum 😝 😀

aduskatt
28. sep 2012

@pristela ja stale vnoci snivam o tortach, takze klidecek🙂

monika76
28. sep 2012

Ahojte dievčatá 🙂 po dlhej dobe pridávam svoje nenahodené tortičky 🙂 a tie ktoré nie su somnou v spojení na FB som chcela povedať že včera sa rozhodlo 8.10 odchádzame na diagnostický pobyt do Šrobárovho ústavu .Držte palce nech sa to už konečne porieši 🙂

b.janka
28. sep 2012

baby mám 6 cm vysoký korpus... mám ho rozkrojiť 1x či 2x... keď som piekla pre nás tak som ho krájala 1x... ale toto robím cudzím... a rada by som vedela ako máte vysoké korpusy v torte... ďakovala

vlada111
28. sep 2012

@mamina1978 krásnunký slimáčik

vlada111
28. sep 2012

@pipka podarila sa ti krásne

alenv
28. sep 2012

holky nemáte někdo uloženej pěknej postup na koní hlavu? Ta klasická ležíci děkuju

vlada111
28. sep 2012

@pipka tak tá ti vyšla teda super.

vlada111
28. sep 2012

@eliska22 škrečková je pefišná 😀

vlada111
28. sep 2012

@pristela už sa neviem dočkať tej svadobnej. Som zvedavá koľko je tam kvietkov na ten otlak. 🙂

moka
28. sep 2012

@jakelina dííík, robím svadobnú 🙂

b.janka
28. sep 2012

babuľky prosím prosím o radu... viem že pečiete ako divé a máte svojích starostí dosť... ale neviem ako to spraviť... mám 6 cm vysoký korpus... mám ho rozkrojiť 1x či 2x... keď som piekla pre nás tak som ho krájala 1x... ale toto robím cudzím... a rada by som vedela ako máte vysoké korpusy v torte... ďakovala

zdenallicka
28. sep 2012

@b.janka Určitě dvakrát..🙂

aduskatt
28. sep 2012

@b.janka dvakrat🙂

b.janka
28. sep 2012

@zdenallicka ďakujeeeeeeeeeeeem... si môj poklad... lebo som nevedela či mám piecť ešte jeden korpus z polovičnej dávky

miciatko
28. sep 2012
miciatko
28. sep 2012

😀

b.janka
28. sep 2012

@aduskatt @miciatko ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem

aduskatt
28. sep 2012

@b.janka rado sa stalo🙂

karaa
28. sep 2012

@eliska22 to morca je uzasneeee, cela torticka, neskutocna 😉

@pipka tie mury na zamku si perfektne vymyslela a urobila, ako ozajstne 🙂

@florentina malej nech sa co najskor polepsi

@janula.h Jani, tesim sa na zajtrajsiu Misiho torticu 😉

vlada111
28. sep 2012

@miciatko ja som úplne na to zabudla. Šak to je asi otlak z toho retušovania a pridávania hortenzií na compe, ja trúba, že mi to nedošlo 😀

zuzuz1
28. sep 2012

ahojte mamky...mate niektora osvedceny orechovy korpus a kavovu/kapucinovu plnku? prosim pomozte dakuejm

pipka
28. sep 2012

no tak som tu fotila o dusu 😅 hlavne bez radiatora 😝 😀
k mačičke som pichla aj sviečky aby bol efekt dokonalejší 😅

a strasidla s ciernou..podla mna ee 😝
a zelenkave...co je uz lepsie..ale uz lepsie to nedokazem 😅 🙄

miciatko
28. sep 2012

@eliska22 ja odpadnem ze ake to morca krasne