Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
28. jún 2012

@anibas ale znak ťa počkal a aspoň si si oddýchla 😅 😅

lamps
28. jún 2012

@lifinka no nechám sa prekvapiť 😅

jennyska
28. jún 2012

Ahoj 🙂

Soutěžte s modrým koníkem o víkendový pobyt v Tatrách pro celou rodinu!!!
Zapojte se do soutěže a vyhrajte třeba právě VY! 🙂

Více na: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.390103...

Hezký den,
Jennyska
Asmira team

abriela
28. jún 2012

BABY robili ste niekto KAMION??? 😨 PRIVITALA BY som NEJAKE INSPIRACIE. DAKUJEM.

lifinka
28. jún 2012

chtěla jsem vám přidat dnešní dort, ale píše mi to: chyba při načtení fotky 😕 ???

abriela
28. jún 2012

@lifinka dakujem. Super postup

abriela
28. jún 2012

@mishulle velmi pekne dakujem za inspiracie a postup.

bambula1307
28. jún 2012

@abriela ja som robila tento..dost davno

abriela
28. jún 2012

@bambula1307 malicky obrazok. Vzadu ma akokeby cisternu?

mrka2
28. jún 2012

@maca77 juchuuuu 😀

mrka2
28. jún 2012

dievcata, ake ovocie pasuje k parizskej slahacke okrem bananov??? mne velmi ziadne,ale ovocie chcu,len ake??? 😕

jakelina
28. jún 2012

@mrka2 broskve???

bambula1307
28. jún 2012

@mrka2 ja som robila s malinami 😉

dajna11
28. jún 2012

kočky aký je ten krém s mascarpone?je dobrý?tuhý?

bambula1307
28. jún 2012

@abriela ano cisterna, stiahla som to z picasa..ale nasla som vo fotkach je z roku 2007

abriela
28. jún 2012

@bambula1307 dakujem. Krasna torticka.

miciatko
28. jún 2012

baby moze mat kitna fialove saty ci len ruzove, lebo moji chlapi ked zbadali kitty vo fialovom hned hovorili ze ona chodi len v ruzovom 😖 😖 😖 😖

pipka
28. jún 2012

@miciatko moze mat hocijake..dokonca aj cervene bodkovane 😎

https://www.google.sk/search?num=10&hl=sk&site=...

dm1
28. jún 2012

@miciatko jasne ze moze neboj nic 😉 . mam ulozenu aj jednu krasnu v zeleno cervenych satockach ako zahradnicku moze mat hocico

sisix
28. jún 2012

@miciatko muze mit jakekoliv

miciatko
28. jún 2012

dakujem babeny , ja raz z mojich chlapov dostanem infarkt

mrka2
28. jún 2012

@bambula1307 a normalne si tam dala mrazene? ci ake? 😕 ja mam doma len mrazene

pristela
28. jún 2012

@florentina jasne , ta biela stuha je nalepeny biely pas potahovky a taka ta čipka na kraji je urobena take male obluciky bielkovou polevou, ta hore je zas farebny pas potahovky nalepeny a "olemovaný" tenkymi tmavšími "hadíkmi"

@lifinka och 😖 torticka bola uuuuzasna , skoda toho zakoncenia 😠 asi ste sa fakt nepochopili ☹ ja som bola dnes zaniest tu husenicu pre deticky , nie pre moje, ale cudzie , p . učitelka je moja kamaratka tak som im ju aj zaviezla zadarmo, bo netusim akoby ju trepala busom , povedala mi aky ma financny strop tak sme sa dohodli a aj tak bolo.
Inak ja neznasam vetu že: ved to budes robit pre detičky - akoze ja milujem deti, ale robit skoro zadarmo pre uuuuplne cudzie deti ? ja tak dopadla s malovanymi trikami 😠 ale tak poucila som sa tak aspon na nieco to bolo dobre 😉

pristela
28. jún 2012

@lokalistin ja netusim nepouzivam to

njonja
28. jún 2012

@pristela vies, vela ludi chce vela muziky za malo penazi , ale neuvedomuju si, ze ty z toho, co robis, aj ked je to pre oko krasne a vyzera ako hobby, vlastne musis zit.... Je to smutne...

aduskatt
28. jún 2012

no, moja prva komplet rucne robena figurka...tak hadam sa nebudem za nu hanbit🙂

vlada111
28. jún 2012

@mizulienka Luci ja maľujem tenučkým štetcom, ktorý som si natenučko zostrihala a namáčam do gelovky.