Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bambula1307
23. mar 2013

@zuzana92101 Jo presne ako vravis, tiez som v jednom kole stres...deti, domacnost, zahrada..varenie a aj pecenie Ked ochorieme snazime sa to len tlmit a nevylezime, potom zapal putuje a sarapati kde sa da.
Ja som teraz tiez KO..uz mesiac kaslem, unavena a slaba som z toho, konecne som sa k lekarke dokopala , mam atb..ale moje male chuda ich ma somnou z mliecka a veru musim jej aj probiotika davat ..take pokakane dava.uf..
Tak nech si skoro v poriadku. 😉

1katuska73
23. mar 2013

@lamps prosim ako namiesas kremovu farbu.dakujem.

vecernicci
23. mar 2013

@bambula1307 to znám, furt v jednom kole a pak to se mnou vždycky sekne a musím odpočívat, i když nechci 😝 ale už jsem skoro měsíc zdravá, to je úspěch 😉

aduskatt
23. mar 2013

@jakelina ona je v kazdej teme🙂)))))

florentina
23. mar 2013

@dada2007 super, moc ti děkuji za detailní rady a pop 😉 is

@jenie123 krásný je, děkuji 😉 a neuvěřitelně se ti leskne, natírala jsi olejem?

florentina
23. mar 2013

teda koukám, že mi smajlík skočil doprostřed slova 😀

bambula1307
23. mar 2013

@ficekova ano moze kludne dopredu, das do dozy zavries a oni v pohode budu ako cerstvucke..

luciahromadkova
23. mar 2013

@zuzana92101 zuzi, robis stale tortty, tak mozno aj chrbtica ti nepridava, skus nech ta pomasiruju, vtedy sa vraj uvolni mlieko a lahsie bude tiect, teda mne to pomohlo ked som ma bolel chrbat aj prsia... a tepla sprcha 😉

vecernicci
23. mar 2013

a moje dnešní dortíky 😉

bambula1307
23. mar 2013

@vecernicci juj tak drzim palce, aby ti zdravicko vydrzalo..ja som teraz uplne hrozna..ani povysavat nevladzem a varenie je pre mna utrpenie..bo vobec na nic mi nejde chut a to sa potom tazko vari 😉

zsuzsu
23. mar 2013

AHoj. Tak nocne srdiecko pre kamosku a jej priatela k 1.vyrociu. Nervy som mala lebo tie postavicky mali stat a vyrobila som ich este cez tyzden aby stvrdli a o pol tretej rano mi vypadli z ruky a chlapec sa rozbil. :( :( musela som na novo, lenze tu uz bolo makke a nechceli stat :( tak museli lezat... :D :D co uz ...

luciahromadkova
23. mar 2013

@dajna11 vies to aj tu na MK najdes temy, ked sa mamicky snazia velmi zdravo a teda ja to neodcudzujem, len u nas je problem co ked to dieta zacne chodit do skolky... a ten marcipan neviem som este nerobila, ale urcite je to casovo narocne urobit ho a tiez to nie je lacne ked z mandli..., ale je to vraj zdrave a dokonca aj zastanci bio a odporcovia cukru take jedia...citala som to niekde v nejakom casopise o zdravej vyzive, niekedy ked bude viac mandli skusim 😉 mozno tu je nejaka mamina co robila z praveho marcipanu a da sa to...

jenie123
23. mar 2013

@reruna dakujem moc, si zlata ;)

dada2007
23. mar 2013

@florentina a farbila som zelená+hnedá+čierna+olej+vodka 😉

jenie123
23. mar 2013

@florentina dakujem.. Je len malovany ;)

vecernicci
23. mar 2013

a moje dnešní perníčky, v lednici na mě na zítra čeká perníkové těsto ze dvou kil mouky 😝 nudit se nebudu 😉

larah
23. mar 2013

@vecernicci krásneeeeee 🙂

janula.h
23. mar 2013

@zsuzsu laptop je normálka korpus s krémom 🙂

jenie123
23. mar 2013

@vecernicci nadherneeeeeee ;););) nemam ani slov

smisek24
23. mar 2013

@vecernicci krásné perníčky 🙂

můj dortík pro Danečka

dm1
23. mar 2013

@lucula73 juuuj mas ju super tu cokoladovu krasne sa podarila 😵

lucula73
23. mar 2013

@dm1 Danka ďakujem,však hlavne tebe,lebo som fakt netušila,ako to s tou foliu pracovať 🙂 🙂

vecernicci
23. mar 2013

děvčata moc děkuji za like 😉 😉 😉 potěší to 😵

mimcak
23. mar 2013

Tak dalšia minni 3 v poradí a dalšia ma čaká v apríli 😀 . Mala som krásnu reakciu na ňu velmi sa im páčila.No a ked odišli o 10min. mi písali správu na mobil,že je krásna že sa nevedia vynadívať a moc,moc ďakujú. 😵 😵 😵 No a idem si vás počítať a pokochať očká vašimi výtvormi

ikula2
23. mar 2013

Ahojte dievcata prosim vas pozna niekto alebo robil niekto plnku z OREO KEKSOV???????? Lebo surfujem a vobec nic take som nenasla iba nieco v kombinacii s mascarpone a biela coko. Dakujem za rady

lamps
23. mar 2013

@zuzana92101 @florentina dievčence, ja som robila kapra, ale to bola vlastne ryba určená ako postavička na tortu, celý kapor bol z burizónovej hmoty a idem vás asi aj dočítať, som unavená ako .... neviem, či pri čítaní nezaspím 😀

zsuzsu
23. mar 2013

@vecernicci nadherne ako vzdy. strasne Ta obdivujem, toto je uz umelecke dielo a ne le medovnicky .. 😵

mimcak
23. mar 2013

@luciahromadkova Ja som robila košík podľa toho postupu ako si dala link.Mám ho v albume

bambula1307
23. mar 2013

@vecernicci naaaaaadherne medovnicky 😉 😀

lamps
23. mar 2013

@1katuska73 do bielej hmoty trošičku hnedej niekedy aj trošku žltej, ale ja tie farby kombinujem tak od oka ako mi práve pasuje, opatrne pridávam pokiaľ nie som spokojná s odtieňom