Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
13. apr 2013

ahojte, dam sem aspon jednu moju, ostatne som uz robila,tak to tu nebudem znovu davat.. 🙂

mimcak
13. apr 2013

@mrka2 ale ja sa rada pozriem aj na tie čo si už robila. 😵

nika1985
13. apr 2013

@jakelina konecne som urobila roladu od teba je super dakujem za receptik

baby tolko ste tu popismenkovali budem mat zas co robit aby som vas docitala este musim dorobit tortusu a potom hadam aspon par stran dneska vecer dam ako to stihate citat radit venovat sa rodine piect a este kopu veci okolo ja ked nepeciem hackujem po veceroch ledva vidim ked si vas zapnem uz mi oci klipkaju potrebujem predlzit dni na 48hodin ☹

jakelina
13. apr 2013

@nika1985 to jsem ráda

maya30
13. apr 2013

ahojte, tento tyzden som tu ani nebola lebo synator precerpal limit dat, tak aspon fotecky sem hodim...robila som zase auto ako za trest, ma to byt skoda scout, do prs som prvykrat davala stamperlik s vodkou a slamkou a mufinky su pre syna do skoly na meniny 🙂 ukazem sa v pondelok ☹

dida38
13. apr 2013

trosku oneskorene, ale moja "predvelkonocna" 😀 😀 😀 coko korpus, mascarpone s jahodami a cucoriedkami ...

sticker
13. apr 2013

@maya30 Tá okrúhla s tým srdiečkom sa mi veľmi páči... Môžem si ju uložiť do inšpirácií? 😅 A tie muffinky sú tiež super 🙂

teodorie
13. apr 2013

Takže můj nepotahovaný dortík pro tchýňku, se kterým jsem se docela natrápila, nakonec jsem ten ruční mixér fakt nerozchodila ☹. Čoko korpus, jahodový jovo krém, pařížská šlehačka s ledovými kaštany, jahodový džem. 😉

elfka.elfka
13. apr 2013

baby, vdaka za tuto temu a vase nadherne torticky a perfektne rady a tipy. vdaka vam som sa odvazila na prvu torticku. je to drina takze klobuk dole pred vami 😀 zjtra mame oslavu, tak sa tesim kedy si dam zasluzeny kusok torty.. 😵

tintinamartina
13. apr 2013

@dida38 mohla by som poprosiť recept, vyzerá božsky 😵

reruna
13. apr 2013

@elfka.elfka téda, první dortík - ten je krásný a máš moc pěkný podnos

1zaza
13. apr 2013

@elfka.elfka je nádherná

mrka2
13. apr 2013

@mimcak to ty si ta zahadna pani,co mi poslala ziadost na FB? 😀 este robim dnes dve - loptu a syr,ale to uz som robila tiez.. este len teraz robim plnky.. a zajtra po ne pridu. tak mam nocnu 🙄 opat 🙄 🙄

mrka2
13. apr 2013

@elfka.elfka ta je uzasnaaa 😵 😵 😵 krasna!!! 🙂

mimcak
13. apr 2013

@mrka2 nie,nie ja to niesom 😀

artepf
13. apr 2013

@anibas 😀 😀 😀 ne, jsou dělané abecedou s vyhazovací lištou 🙂

sisix
13. apr 2013

Beeeeeeeeeee me se dnes nedari ........... ☹

mimcak
13. apr 2013

@elfka.elfka waw ,že prvá super perfektne sa ti podarila,krásna. 🙂

mrka2
13. apr 2013

@mimcak nie??? tak kto?? ja vas tu baby nepoznam 😀 ale ved nevadi 🙂 mozes,ked chces 😀 😀 😀

bambula1307
13. apr 2013

@wera.g a co takuto?..

mimcak
13. apr 2013

@mrka2 Ja som len narážala nato,že si písala,že tu dáš len jednu svoju,lebo ostané si už robila tak ich nebudeš sem znovu dávať.Tak ja som písala,že ja si ich pozriem rada aj znovu. Ja už mám tento víkend volný a som rada,lebo konečne som poupratovala dom poriadne ,a venovala sa rodine.

florentina
13. apr 2013

@maya30 já ty tvoje dorty prostě miluji, vždy mám radost, když něco přidáš 😉

luciahromadkova
13. apr 2013

@dajna11 no asi skusim mam tortu na stredu pre kolegyne, a chcela som zltozeleno bielu, ale asi zmenim na bielo tyrkysovu so zltými a bielymi kvetmi a stensilom 😉

wera.g
13. apr 2013

@bambula1307 jeeeej tá je perfektnáááá ! ďakujem moc moc 😉 Škoda len, že už ju mám na malej tácke, tak sa mi to nezmestí, ale dám zopár lakov a takýchto sránd hore, hoci moc sa nezmestí tiež, keďže tortuška len 21cm má 😀

florentina
13. apr 2013

@zuzana92101 námaha stála za to, moc se mi líbí. A k tomu stencils, to jsi pak malovala jen suchou bílou prachovkou? Nějak si to neumím představit, že to pak je takhle pěkně vidět, jak na tom tvém dortu.

florentina
13. apr 2013

@levandulka3 přehlrálo se bez problémů a dort je fantastický!!!! Můžu se zeptat co jsi tam použila, kde jsi to vzala a případně jak jsi to použila 😉 ...aby to svítilo a houkalo?

anibas
13. apr 2013

@artepf dáš mi link na tú abecedu ??? veľmi sa mi páči - 😉

anibas
13. apr 2013

@maya30 prekrásne 😵 😵

anibas
13. apr 2013

@dajna11 náááááádherné

daducha
13. apr 2013

@vlada111 krásna, krásna, krásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵