Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nanima
24. máj 2013

mate kráááááááááásne torticky. Konecne som zase aj ja nieco vytvoryla tak prydavam,a idem citat

njonja
24. máj 2013

@benjik , @jakelina a vsetky ostatne dievcata....dakujem kocky🙂 !!!! Mamine sa pacila, dufam, ze aj malemu sa bude...

njonja
24. máj 2013

@pralinka25 nadherne!!

lucula73
24. máj 2013

kočky,prosím ako namiešam cyklamenovú farbu?furt to mám červené...........má aj grape violet,aj fialovú aj rose a tie pomery som dáko pokazila 😒

lamps
24. máj 2013

ahojte sladké žienky, pridávam moje dve dnešné tortuše

mizulienka
24. máj 2013

@lamps Andrejka nadherne...ta s tym tyrkysovym kvietkom, akoze achhhhhhhhhhhhhhh 😉

pristela
24. máj 2013

@lamps jeemine tato posledna je uuuuuuzasnaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

luciahromadkova
24. máj 2013

@lamps nadherne, obe, jednoduche ale krasne....

luciahromadkova
24. máj 2013

@florentina 🙂 vyborne, vidis pojde to, tiez som sama dnes nechala na hodinku, plakal, ale ked ma zbadal hned sa ukludnil, pomojkali sme sa a tiez sa chcel zostat hrat, ale so mnou...

pralinka25
24. máj 2013

@njonja dakujem. ta tvoja vlacikova sa mojmu malemu strasne pacila sa tu z nej vytesoval (tiez mal minuly tyzden tri tak mi tu hovoril ze takato by sa mu zisla :D )

zuzanam80
24. máj 2013

Dievcata je tu prosim Vas niekto kto robil tortu s marcipanovymi prasiatkami v cokolade? Potrebovala by som poradit. Dakujem

pralinka25
24. máj 2013

@lamps krasne obe ale ta tyrkysova ..... ta je neskutocna 😵

luciahromadkova
24. máj 2013

@bambula1307 a to kvoli ATB musis malu odstavit? teda ze ti predpisali ATB, co sa nemozu pri dojceni? ja este kojim, ale teda moj ma 2,5 roka.... a je to taký malý zavislák, ale zvacsa len pred spanim
je mi luto, ze musis ukoncit dojcenie takto

lamps
24. máj 2013

@mizulienka
@pristela
@luciahromadkova
@pralinka25 jáááj, babuľky mooooooooooooooooooooooc ďakujem, s tými tyrkysovými kvetmi je pre nášho F. k PSP 😵 urobila som mu ju takúto lebo mne sa tie torty s kalichmi a ružencom a neviem čím nepáčia. Ale som najedovaná nepodarilo sa mi dobre ju dobre odfotiť, tie farby sú v skutočnosti živšie. A týmto veeeeeľmi ďakujem Danke @dm1 za farby 😵 😵 😵 peniažky sú na ceste ku tebe

florentina
24. máj 2013

@bambula1307 @luciahromadkova @vecernicci @lokalistin @reruna @anibas @vlada111 holčičky děkuji všem!!!!
A naprosto souhlasím s tím, co psala Sabinka 😀 😀 😀

@luciahromadkova tak to je mi líto, že drobek plakal, ale příště to určitě bude lepší!
@vlada111 tak hlavně, že už to máte za sebou! To je opravdu zkouška rodičovských nervů.

njonja
24. máj 2013

@pralinka25 zlatusik maly🙂

florentina
24. máj 2013

@lamps nádherné....

njonja
24. máj 2013

@lamps ta tyrkisova je dokonala!

luciahromadkova
24. máj 2013

@dadulka271
misky kupis aj tu http://www.vetroshop.sk/nerezove-misky/c-2441/
na husenicu http://www.vetroshop.sk/nerezova-miska-2tone-pr...
pocitaj tak z jednej tak 3-4 porcie- deti mozu mat mensiu porciu

cwilinge77
24. máj 2013

@dadulka271 ja som kupila v tescu 🙂

bambula1307
24. máj 2013

@lokalistin
@reruna dievcence dakujem, dnes to bolo o troska lepsie, spon pri zaspavani..plakala ale nie tak dlho, hladkala som ju..zlato moje male.

@luciahromadkova ano koli atb. je to Doxycyklin..ten zabije zatial vsetky potvory..mam ho az na 30 dni.

Inak holky natierat sa replentom, sem tam b komplex...a ak bude predsa len kliest..vybrat a dat do skumavky, dat mu steblo travy a vlhku vaticku..a sup do chladnicky. Odniest alebo poslat na vysetrenie....ja som odniesla na SAV v BA.
Lekarovi treba ist koznemu..co najskor ak sa necitit dobre necakat 3 tyzdne ak sa u kliesta potvrdi borelioza...
V Ba je aj detska amb..na kramaroch
Detská boréliová ambulancia
doc. MUDr. Katarína Holečková, PhD., obj. 02/59542922
utorok
12,30 - 13,30 objední
ulozte si keby daco..moze sa hodit.

bambula1307
24. máj 2013

@lamps Andrejka si moja oblubena cukrarka, mas cit a vkus 😀 😀 😀 nadhera.

lamps
24. máj 2013

@bambula1307 och, to nič moc, veľmi držím palce, aby si bola rýchlo fit a malinká tiež a ďakujem za kompliment

viera6
24. máj 2013

@lamps aku to maš tu modru?

luciahromadkova
24. máj 2013

@bambula1307 tie ATB ma zaujimaju, lebo teda moze sa stat kedykolvek... a nemohli ti predpisat ine ATB?
http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/materialy-pr...
aj ked je to tetracyklinove ATB a na stranke mamily sa pise, ze sa moze uzivat a v pribalovom letaku-nie... 😒 , tak fakt neviem
tak drzim hlavne palce, aby si uz bola v pohode a aj dcerka

lamps
24. máj 2013

@viera6 myslíš tú na kvetoch? poťahovku som mala zafarbenú na tyrkysovo a potom som maľovala práškovou RD Light Teal, RD Bright Naby a Sugarflair Jade

viera6
24. máj 2013

@lamps ano tu na tom krásnom modrom kvietku 🙂

dadulka271
24. máj 2013

@luciahromadkova ten 12cm priemer nebude to moc male?a dakujeem za stranku 😀

lamps
24. máj 2013

@lucula73 skús W. Rose, červenú a trochu čiernej

pipka
24. máj 2013

@bambula1307 moooja, no hrozne ☹ moooc drzim palce nech si cim skor fit 😉 a nech mala vydrzi , ze vytuzeny ciel bude mlieckoooooo 😵 😵 😵 😀