Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
10. jan 2012

@bianca už som poslala žiadosť 😉

mariann2
10. jan 2012

@bianca môžem poslať žiadosť aj ja?

lusil2005
10. jan 2012

@mizulienka malinovy z lidla. ten v skle. ten mi strasne chuti.

anibas
10. jan 2012

@lusil2005 tie hranaté sklíčka ?- majú aj jahody, višne čučoriedky - ten je fakt dobrý

eliska22
10. jan 2012

@bianca môžem sa aj ja pridať? poslala som žiadosť moje meno Magdaléna Kubincová 🙂 ďakujem 😉

alenv
10. jan 2012

@vera_vila já právě ted budu péct synovci a tak jsou mu tři roky tak jsem si říkala, že by se mu to mohlo líbit

bianca
10. jan 2012

kocky uz ste pridane 😀 akurat tam je teraz chaos.Uz nieje diskusia kde bolo kopec receptov tak ma to stve.Zalozila som nove stranky ale ani v jednej neno diskusia aby to bolo pokope tak som ich zmazala.

mizulienka
10. jan 2012

@lusil2005 ja som zo zaciatku pouzivala domace dzemy, ale teraz somobjavila tiez tie z lidla a su vynikajuce...nevies, nemaju aj taky ribezlovy?

katy1979
10. jan 2012

@mizulienka ribezlovy maju z ciernych ribezli aj to neviem ci zrovna tieto hranate.
ja tiez vacsinou minam domace dzemy len obcas mi je to luto ze druhym ho dam a nam nic neostane

mariann2
10. jan 2012

@mizulienka majú aj ríbezlový, ja používam iba ten, je mňam a volajú sa Maribel

mizulienka
10. jan 2012

@mariann2 jeej tak to je super, dakujem, urcite kupim a aky je taky kyselkavy?

bianca
10. jan 2012

kocky ja som pouzivala len domaci malinovy ale teraz mi uz neda.Tolko prace s tym je,je tak uzasny a ja som ho vycapkala niekomu cudziemu.Teraz tiez pouzivam lidlacke alebo niekedy s hypernovy tie ich a spokojnost lebo su vodnatejsie ako domace a pekne zvlacnia korpus.Ja sa neodvazujem polievat korpusy.Nikdy to nedopadlo dobre

reruna
10. jan 2012

@mizulienka Maribel džemy z Lidlu jsou opravdu moc dobré, s kousky ovoce. Dělala jsem si domácí rybízový a pro nás ho používám do dortů, ale to se rychle vypotřebuje, tak si kupuju ty Lidlácké

miciatko
10. jan 2012

@bianca aj ja som poslala ziadost

benjik
10. jan 2012

@bianca dík za aktualizaci

alenv
10. jan 2012

@reruna kolik stojí tento džem? A vystačí ti jeden na dort?

stankapk
10. jan 2012

@bianca mozem aj ja poslat ziadost??? dakujeeeem 🙂

bianca
10. jan 2012

@stankapk jasne 😉 ked si z MK tak samozrejme

kazdej ziadosti z MK vyhoviem

pristela
10. jan 2012

@mizulienka urcite nie, nerozpada sa , zas nelejem tam liter 😀 ja džem v torte nemam rada, teraz som robila bielu coko s malinami, tiez som polievala, a aj tu pribinacikovu plnku som tak robila, poliala som stavou s broskyniek, bolo to super, mnam

bianca
10. jan 2012

a este k FB.Recepty a navody mozte kludne pridavat ale uz nie do diskusie lebo tu uplne zrusili ale do dokumntov.ide to v pohode @dada2007 odskusala

dada2007
10. jan 2012

@bianca jj, je to super.........pekne to bianca rozdelila do dokumentov a aj my členky môžeme pridávať recepty na korpusy či krémy, ktoré tam nie sú.........a bude to krááááásne pokope 😵 😵 😵 😵

pristela
10. jan 2012

a este ma napadlo kto vyhadzuje šťavu z ovocia/ mna by teda porazilo taky únik 😀 / da sa lahko a rychlo "zahustit" na dzem , presne ako sa robi visnova torta, date stavu varit a do nej kukuricny skrob Solamil , Gustin abo jak sa uz volaju, ja davam aj zlaty klas 😉 povarite a mate džem 😉 ved to je skoda vylievat a kupovat miesto toho dzem, skoda penazi, ked nemam ovocne davam aj ja dzemy, davala som domace bo u nas ich je asi len moj decka absolutne ee, ale uz som minula tak tiez kupujem 😉

mizulienka
10. jan 2012

@pristela to je dobry napad s tym zahustenim...musim vyskust.
Ja viem, ze to moze byt urcite dobre s tym polievanim korpusu, len vravim, ze ja som tam musela dat tej stavy asi vela alebo co, lebo mi velmi namokval ten korpus....teraz sa toho akosi bojim a radsej nedavam, vyskusam raz len pre nas.
mas nejaky pomer, kolko davas toho solamylu na 7dcl kompot napriklad?

pristela
10. jan 2012

@mizulienka sla som mrk receptos pisu 3dkg kukuricneho /je to na 7dcl visnoveho kompotu/ ale ja davam od oka a asi menej , nech ho nemam moc husty

eliska22
10. jan 2012

@mizulienka ja dávam do torty mrazené ovocie a pekne mi pustí šťavu do korpusu a je to potom tiež mňam 🙂 ale ja robím väčšinou šľahačkové plnky......... 😉0

mizulienka
10. jan 2012

@eliska22 kladies mrazene ovocie priamo na korpus?

mizulienka
10. jan 2012

@pristela este ma napadlo, hodis sem prosim recept na korpus aky robis? dakujem

eliska22
10. jan 2012

@mizulienka nie korpus potriem džemom - väčšinou používam domáci černicový a na to dám plnku a na to ovocie a na to ešte plnku a to ovocie pustí pekne aj do korpusu 😉

pristela
10. jan 2012

@mizulienka andelicka ja robim ako vy 😀 uz len mramorovy, len zvacsa ho robim kakaovy nie mramor 😀 ludom chuti najviac a hlavne nieje suchy a je to jewdiny ktory sa krasne zdvihne hore , pred tym som robila klasiku piskotu ale nikdy mi tak nenarastla, tak som ju prestala robit 😉

eliska22
10. jan 2012

@mizulienka ešte ma napadlo, že ja robím korpus, čo mi dala recept @jakelina a ten je ako bábovka jemný sám o sebe, nerobím klasickú piškótu 🙂
hodím sem ten recept, používam ho aj na mramorové korpusy - tie robím najčastejšie 🙂
6 vajec, 30 dkg cukor krupica, 40 dkg polohr. múky, 200 ml oleja, 200 ml mlieka, 1 PDP