Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

benjik
10. júl 2010

@adena13 díky, no já mám krtka s náplní z čoko pudinku a dala jsem do něj hrušky. Hmotu na potah si dělám sama a to varnu a barvy mám obyč kovandovi, jména dělám z tenkých válečků,i když tady jsem si udělala obrys a vybarvila,jinak se dají v tescu asi za stovku sehnat vyktajovátka písmenka.

alionuska
10. júl 2010

No baby ,ale vy sa zdokonalujete..jedna radost!!! nebudem vas chvalit kazdu zvlast,lebo to by som tu straaaavila strasne vela casu..uz precitat a popozerat vase vytvory mi dalo zabrat...ja pridavam moje dve nove... 🙂 🙂 tak kuk🙂)

vinka
10. júl 2010

@alionuska prosínťa a tie antenky tej dáždovky si ako urobila 😕

alionuska
10. júl 2010

To som namotala drotik -taky zlaty medenny makky ,co som kupila v kvetinarstve, na varechu a potom na konce som dala tie gulicky z MMF a tykadla boli na svete🙂))

petusko
10. júl 2010

ahojte 🙂
takisto chvalim uplne vseky torticky 🙂
ja som dnes bola pomoct kamaratke, upiekla lienku a chcela ju ozdobit. a pred chvilou mi volala, ze torta ma obrovsky uspech 🙂 a aj sa ma pytala, ci jej v septembri upeciem na svadbu, tak sa tesim, snad to vyjde 🙂

lussy23
10. júl 2010

@alionuska - tie tykadla ale neboli jedlé, či?
@benjik @dm1 @julinka25 - Baby, ja sa učím za cukrárku a naša majsterka povyhrávala kopec diplomov, mám aj jej knihu, ale ani zďaleka nerobíme také krásne torty ako vy! Však to je škoda jesť!
Ozaj neviete, koľko by stála forma na maffíny alebo forma hviezdy?

benjik
10. júl 2010

@lussy23 děkuji 😉

vinka
10. júl 2010

@lussy23 no drôtiky isto nie. 😀 😀 😀

vinka
10. júl 2010

@lussy23 formu ma muffiny mali v lidli za 5 eur ak sa nemýlim.MM mi ju kúpil.Lebo ked majú také veci na pečenie tak mu spíšem a on ide ráno autom aby všetko kúpil ináč by som tam nič nedostala kým by som sa ja vytrepala s tromi deťmi. 😀 😀

janulabj
10. júl 2010

@alionuska neskutočná tá stonožka 🙂 🙂 🙂 to ani neviem ako napísať že je suprova 🙂

julinka25
10. júl 2010

@lussy23 dakujem krasne 🙂 aj ja som tu formu na muffiny videla v lidli 🙂

julinka25
10. júl 2010

@alionuska krasne torticky 🙂

sisa.b
10. júl 2010

ahojte,

tak ja mam tu moju bielo-modru nadheru hotovu 😅 snad sa mu bude pacit, ked si tak zelal 😝

sisa.b
10. júl 2010

@dm1
@benjik krasne torty 😵

sisa.b
10. júl 2010

@alionuska hadam skaredu tortu ani nevie vyrobit 😵 😀 😉

vinka
10. júl 2010

@sisa.b kriste keby sa mu toto nepáčilo by som zabila.Ved je nádherná.Bože to si ako urobila tie gulky tak rovnako velké.Je nato niečo? 😕

sisa.b
10. júl 2010

@vinka ano, je na to perlovac http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...
napisal mi, ze je v nemom uzase, tak sa mu hadam fotky pacili 😅 som zvedava, ci sa bude pacit aj nazivo

bianca
10. júl 2010

vyhlasujem laliu za mojho verejneho nepriatela vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

alionuska
10. júl 2010

Dakujem vam vsetkym..a
@sisa.b ta torticka nema chybu..je fakt kraaaaaasna!!!!

vinka
10. júl 2010

@bianca a prečo. 😕

bianca
10. júl 2010

@vinka juj jak sa mi nedarilo.Vrrrrrrrrrrrrr aka som zla sama na seba

sisa.b
10. júl 2010

@alionuska dakujem 🙂

benjik
10. júl 2010

@sisa.b díky

benjik
10. júl 2010

@alionuska housenka je plyšová? 😀 vypadá tak. krása.

benjik
10. júl 2010

@sisa.b je krásný,když si to lidi přejí takhle zdobený,tak co naděláš

janulabj
10. júl 2010

@sisa.b isto bude pan nadšený ešte viac ked ju uvidí naživo....ved je krásna
ja som stihla upiecť,naplniť,klasika okruhla,len neviem ako ju ozdobiť,čo vymyslieť,musim kuk na TOM pre inšpiraciu 🙂 hlavne nič zložité,nech to stihnem večer až malý zaspí...

alionuska
10. júl 2010

@benjik nie nie je plysova..ale tesim sa,ze tak ti pripada 😀 😀 Som zvedava co poviete na tigra,ktoreho sa chystam urobit sestre a sovu -pre mamu...a na pondelok oslika zo Shreka... jaaaj,to sa zas vytesujem,ake krasne torticky som si vymyslela🙂 😀 😀 😀

vinka
10. júl 2010

@alionuska bože ja ťa obdivujem jak to dokážeš takto krásne vyrezať a upraviť. 😉 Fakt ty by si si mala dať poistiť ruky. 🙂

dm1
10. júl 2010

@alinouska krasne torticky! ja uz mam dlho taku husenicku ulozenu v PC som ju na TOM videla a strasne sa mi pacila a tiez urcite niekedy spravim

@sisa.b krasna je a aj na zivo je krasna mozem potvrdit 😉

ja idem vecer dokoncit ten rezen so salatom som zvedava ako to bude vypadat 😕

vinka
10. júl 2010

@dm1 aj ja sa teším na tvoj rezeň 😀 😀