Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

beruska2x
7. júl 2010

@henikav a delas to pres folii nebio bez niceho? a jak silnou mas MMF? me to poradne "neprorizlo" 😅

beruska2x
7. júl 2010

@henikav hm tak to moje je spojene vic, oddelit se to neda.... ☹

beruska2x
7. júl 2010
henikav
7. júl 2010

ja som to vyvalkala uplne natenko a nechala trosicku zaschnut, asi na 1-2 mm, bolo to tensie ako vnutorna plocha vykrajovaca, takze to prerezalo uplne a zostalo mi to vo vnutri 😀 este dobre ze je to v strede prazdne, tak som to vytlacila odtial sparadlom

henikav
7. júl 2010

beruska, myslim ze takuto podobnu ma alionuska a ona to robi tak, ze podlozi vyvalkany marcipan len pod to pismenko ktore potrebuje a myslim ze ona ich robi cez foliu

beruska2x
7. júl 2010

@henikav aha diky, jeste to zkusim, kdyztak to pak doorezu ale aby to nebylo kostrbate ☹ prave ty moje sjou plne, ze se to z druhe strany neda vystouchnout 😀 😒

alionuska
7. júl 2010

@henikav necitam vas,len mi padlo do oci moje meno..ano pismenka robim cez mikroten a iba to konkretne,ktore potrebujem..ale tuto abecedu nemam..to je ta funny..ale mylsim,ze aj s touto by to islo tak...len si musis nazerat motu na male stvorceka,tenucke musi byt vyvalane a cez dva mikroteny pretlac pismeno...spodny mikroten daj dole a tym vrchnym prenes na tortu to pismenko..idem makat,lebo od rana sa chytam🙂 😀 😀

beruska2x
7. júl 2010

@alionuska diky zkusim 😉 zachana jako vzdy 😀

martinex
7. júl 2010

@beruska2x ja mam tu funny co si davala link a tiez robim cez foliu a ide to uplne v pohode 😉 z K2 si vyrezem stvorec a ten podlozim pod konkretne pismeno

beruska2x
7. júl 2010

@martinex no ja mam prave jinou trochu ale nikde jsem ji na netu nenasla 😉 ale diky,

martinex
7. júl 2010

@beruska2x aha, tak to som potom zase nepochopila 😀 dnes mi to nejak nepali 😎

beruska2x
7. júl 2010

@martinex 😀 snaha se ceni...

lussy23
7. júl 2010

Baby, vy ste šikovné. Tak nádherné torty.
Neviem, kto robil tú Kitti, ale tie dievčatká museli mať radosť. Nádherná bola.

dadka212
7. júl 2010

Ahojte kočky

potrebujem radu koľko gramov marcipánu budem asi potrebovať na potiahnutie torza? Bude to cca cez celý koláčový plech, chcem upiecť kamoške na sviatok...ďakujem moc za radu 🙂

daniz
7. júl 2010

Ahojte, no to ste toho popísali, a ešte lepšie popiekli, ste šikovnice. Babky, o mnoho, mnoho stránok dozadu chcela vinka nejaký osviežujúci krém, a neviem či hejdi, alebo ty zdeni ste poradili krém s mrazených jahôd. prosím Vás ak
budete také dobré a napíšete mi ho zas, budem rada.... Bola som až na str.222 a nenašla som to, asi už pre oči nevidím.... Ďakujem veľmi pekne.. 🙂 🙂 😔

henikav
7. júl 2010

tak to aj mna zaujima novy krem, ja som ho ani nezahliadla 😖 ja nie som taka vsestranna aby som vedela robit tolko veci naraz, teraz sa ucim a vtedy vobec nepeciem, iba obcas poobzeram vase vytvory

vinka
7. júl 2010

No baby tak to moje toy story hotové.Bože ale sa mi nedarilo. ☹ ☹ ☹ už dlho tak zle sa mi nerobilo ako teraz ☹

vinka
7. júl 2010

zabudla som fotku zavesiť

sisa.b
7. júl 2010

@vinka hlavne, ze je vysledok vydareny 😵

sloniiicek
7. júl 2010

@vinka - nahodou sa ti velmi pekne vydarila. 🙂 super. je velmi pekna.

dakujem vsetkym babulkam, co mi pochvalili kittinu. potesilo ma to. 😀 bolo to pre dcerku, tak som si dala zalezat. 😀

milocka29
7. júl 2010

@daniz @henikav tu je ten recept na osviezujuci krem: 500 ml bieleho jogurtu, 500 ml rozmixovaneho ovocia /jahody, cernice, maliny/, 1 balicek zelatiny na vajecnu tlacenku Natura, cukor. Zelatinu zalejeme 150 ml vriacej vody a rozmiesame. Rozmixujeme ovocie s jogurtom a cukrom podla chuti. Zmiesame so zelatinou. Ked zacne tuhnut vylejeme na korpus a zhladime. Po stuhnuti polejeme cokoladovou polevou a dame poriadne vychladit.
Dufam ze sa nenahneva autorka tohto receptu, ale mam ho poruke, lebo prave teraz v sobotu som ho robila. Je vynikajuci.

vinka
7. júl 2010

No baby som spätne popozerala vaše tortičky.Joj krásne všetky.Ajk svadobné aj Kittynky a aj macko uško.Andrejka tú rozprávku si aj ja pamätám a páči sa mi ešte dnes. 😀 fakt všetke sú krásne.Ste šikulky všetke klobúk dole. 😉

milocka29
7. júl 2010

@vinka toto ze je nepodarok? Ved je nadherna a urcite aj chutna. Nadherne vsetke torticky ako stale 🙂 .

vinka
7. júl 2010

@milocka29 no nedarilo sa mi vôbec.Ale dakujem za poichvalu snažila som sa to zalátať.Neviem čo bgolo s hmotou.Robila som mmf ako vždy a nedalo sa to na hmotu zmiesiť katastrofa hotová ☹ ☹

sloniiicek
7. júl 2010

@milocka29 - a ten osviezujuci krem davas na tortu, ktoru aj potahujes? alebo ju na povrchu natries niecim inym?

sloniiicek
7. júl 2010

@milocka29 a este mam jednu otazku, ze ci ovocie davas len cerstve alebo aj kompot. a ze ci sa moze pouzit aj stava kompotova a druha otazocka, ze to je aka zelatina, este som o nej nepocula a kde sa da kupit? vdak a moc.

henikav
7. júl 2010

dakujem Milocka, uz som si ho ulozila

henikav
7. júl 2010

jej, @vinka nadherna je ta torticka
baby vy ste vsetky take sikovneeeeeeeeeee

bzucinka2
7. júl 2010

@vinka krasna torticka a to si tam kreslila ci co? 🙂

benjik
7. júl 2010

@lucula73 postup je podobný,jen neřeřeš korpus,ale punčovinu,nemáš zač,