Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evena
23. sep 2010

@vinka 😅 nemám slov 😀 pro koho to máš?

winona24
23. sep 2010

@vinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je parádny banán.......

vinka
23. sep 2010

@evena pre sestru na oslavu narodenín.Budú viacmenej mladý tak preto takto a bez detí 😀 😀

vinka
23. sep 2010

@beruska2x 😀 😀 😀 😀 aj mne sa páčil ako ozajstný nie? 😀 😀 😀 To je punčovina potiahnutá 😀 A výstrek je tá bielková poleva čo je v tube od dr.Otker čo sú tam 4 farby. 😉 Dakujem vám za pochvalu. 😀

beruska2x
23. sep 2010

@vinka uplne me mrzi ze ted u nas ma narozky jen babicka 😀 pro kamaradku to je jak delany... 😀

beruska2x
23. sep 2010

@vinka jj taky jsem na to koukala na MMB, ze se to bude hodit nekdy 😉

bianca
23. sep 2010

@vinka teda ten jeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

bianca
23. sep 2010

@vinka este sa chcem spytat ze kto ti stal ako model?Alebo cij ti stal ako model ? 😀 😀 😀 bo i to cievne zasobovanie uzasne 😀 sa posulam 😀

beruska2x
23. sep 2010

holky davam nejake fotopostupy treba se budou nekomu hodit 😉

http://www.fotopostupy.svet-stranek.cz/

sofi07
23. sep 2010

@skrecok ja valkam na pracovnej doske, poprasim ju solamylom a robi sa mi super na tom., ked som valkaka na igelite, sa mi take zahyby porobili niekedy, ked sme ten igelit skrcil. vyhladzujem zelickou, oplati sa do nej investovat. prereazavam takym dlym zubkovym nozom. valkam silikonovym valcekom, ale rovnako dobre ti posluzi aj drevenny.
pridavam svoje prve muzske torzo 🙂

misa1982
23. sep 2010

Ahoj holky muzete mi nekdo poradit nejake stranky na kostice a tu zehlicku ale ne nejak moc drahe dekuji...

beruska2x
23. sep 2010

http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

zkus kouknout tady 😉 mam odtamtud dost veci a spokojenost.. nekde musis mit objednavku za urcitou hodnotu aby ti to poslali a tady ne...

evena
23. sep 2010

@vinka tak to bude sestra pěkně koukat jestli to bude překvapení a neví o tom 😀
@sofi07 😲 páni !! 😲 😉

beruska2x
23. sep 2010

@sofi07 krasny 😉

ja valim na silikonovem vale a silikonovym valeckem... 😉

rybca
23. sep 2010

@vinka super banan..🙂) prosim ta, mozes ofotit naradie, ktorym si robila tie vlnky po okraji? je vela tych "stipcov" ale chyba mi knim vzdy obrazok ako to vyzera na torte..🙂))))

beruska2x
23. sep 2010

@rybca jj to me u tech klestiek taky stve 😠 ze nevis jak to vypada na dortu 😝

vinka
23. sep 2010

@beruska2x toto model nebol 😀
@bianca a model som nemala.To ja mám tak dokonalú fantáziu 😀 😀 😀
@rybca hodím ti link ktoré som si objednala kliešte.To sú zubkované. 😉
@evena kôli synovi sme jej ju boli odniesť.Tak sa smiala jak besná.že najprv fúúj a ked kukla na žalud ešte raz fúúúúúúúúj ale sa vytešovala.

vinka
23. sep 2010

@sofi07 krásne je to telo.Prosím ťa a tá ruža tá stopka je z čoho? 😕

bianca
23. sep 2010

@sofi07 no nemam slov Gabi fakt

bianca
23. sep 2010

@vinka no proste mas to v ruke 😀

rybca
23. sep 2010

tak ja som prave dopiekla korpus od ali, 6 vajec, 6 pl cukru (cca 100g), 6pl muky (cca 110g takej holandskej uz zmiesanej s PDP), piekla som prvych 10 min. na 200 a potom 30 min. na 150 stupnov, za tych prvych 10 min. to krasne rovnomerne vyhuklo hadam na dvojnasobok, ale potom ako som znizila teplotu, tak to zase kleslo spat, cesto je makke a dalo sa prerezat na dva platy, mozno nabuduce skusim piect podla evky - celu dobu len na tych 150 stupnov

evitkamalicka
23. sep 2010

@bianca tak ja uz mam jeden korpus upeceny a v rure dalsi kakaovy maly na druhe poschodie, takto vyzera moj korpus podla toho receptu co robim ja aj Ali a je zo 6 vajec 😉

bianca
23. sep 2010

@evitkamalicka hej a cas si mi nestopla draha ze?

ja budem piect az v noci bo chlapi dokoncuju kuchynu a este sa bude sekat ..džura.. na digestor

beruska2x
23. sep 2010

@rybca a tam nic jineho uz nepatri??

evitkamalicka
23. sep 2010

@bianca juuj nestopla, ja som to vobec nesledovala na hodinkach a ani teraz som nekukala kolko bolo ked som dnu davala druhy 😅

bianca
23. sep 2010

@evitkamalicka a jak to ze toho mas plnu formu?Uz mam depku.Kukam na formy a hutam a hutam

beruska2x
23. sep 2010

@bianca 😀 kdyz tech korpusu je milion 😀

evitkamalicka
23. sep 2010

@bianca vzdy mi vyjde zo 6 vajec podla tohto receptu plna forma, ja tie cele vajicka s cukrom ale slaham poriadne dlho, az kym to nie je riadne huste, mozno preto to tak neklesne

bzucinka2
23. sep 2010

pomoc baby moze ist maslo s pudingom a cukrom pod potahovku? dakujem za rychlu odpoved ak tu niektora z vas vobec je 😉