Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
20. nov 2010

dievčatka ,krásne tortičky pribudli, odkedy som tu nebola 😵 😵 😵
Ja som teraz nepiekla nič ,až budúci týždeň mam jednu a už som sa dnes nudila ,tak som si spravila postavičky....potom ešte dám foto celej torty.... 🙂

maca77
20. nov 2010

@bianca veď ten košík je super!! prečo chceš s tým prestať? 😕
@petusko aj tvoj je krásny ako čerstvo nazbierané z lúky sú tie kvietky 😉
@zdenallicka milá tortička 🙂
@lawli postavičky sa ti vydarili 😉 ja som zatiaľ na také niečo nenašla odvahu

benjik
20. nov 2010

@collette taky se má kamarádka čím chlubit,je to krása.

benjik
20. nov 2010

@petusko no ten je krásný. Kéž by se mě za dva týdny taky tak povedl.

lucula73
20. nov 2010

@petusko a to sa najprv porobia také kúsky výpletu a nalepí sa to na tortu,či ako?asi blbá otázka,ale niekedy by som to chccela vyskúšať 😉

zdenallicka
20. nov 2010

Děkuji..🙂 A košíky a postavičky jsou taky moc krásné... 😵

lawli
20. nov 2010

@maca77 ďakujem....nieje to nič zložité ,ale ani ja to nerobím z vlastnej hlavy....najdem si na nete fotopostup a potom je to ľahké 😉

erika107
20. nov 2010

ahojcek

viem ze tato tema je o tortickach ale chcela by som sa spytat ci mate neaky odskusany recept na dobre medovnicky.

a este otazocka chcem robit muffiny a na nich neake vianocne motivy neviete kde by som take nieco nasla?

https://www.youtube.com/watch?v=HjskbAnvWaY

nieco na tento styl ale vianocne.

dakujem

mrka2
20. nov 2010

ahojte sikulky, nadherne vytvory! nechapem ako to dokazete?? uz som sem dlho neprispela, kedze som nic nepiekla,ale vcera som piekla neterke torticku. stala ma neskutocne vela energie, jednu potahovku som hodila celu do kosa - ja proste neviem urobit z tych rubino cukrikov marcipan. z ostatnych mi to ide v pohode 😕 tak som dala spodok pastu damu a vrch mliecny marcipan,co sa mi zvysili z minula. 😔 a v noci ma chytilo hrdlo tak som odpisana. 😖

nika80
20. nov 2010

Ahojte, nemáte nejaké obrázky torty na krst pre dievča?

jakelina
20. nov 2010

@mrka2 ta dorta je nádherná, 😀

vinka
20. nov 2010

@lawli ty kokooooooooos to jake krááááááááásne postavičky.jak plyšové. 😕
@mrka2 krásna torta.

alex21
20. nov 2010

@nika80 moje oblubene 😉 akurat na tej poslednej ruzovej by som urobila inu kosielku a ine papucky alebo zmenila cely vrch tam sa mi paci ten bok

alex21
20. nov 2010

Inak ahojte 😉
nestiham velmi prispievat. Precitala som akurat prispevok od niky tam mi nedalo vlozit zopar torticiek. Popozerala som vsetky torticky a su naherne. Pridavam vam aj svoju je to podla torticky co mi pridala beruska za co jej este raz dakujem 🙂

benjik
20. nov 2010

@mrka2 ty kočky jsou úžasný.Tak se dej brzo do pořádku.

nikanika28
20. nov 2010

Caute zienky, dlhsie som tu uz nebola 😅 ...torticky nejdem menovite komentovat, prezrela som asi 10 stran dozadu....kraaasne 😵 😵 😵 😵 ..kazda jedna 😎
No ja by som potrebovala, aby dali v Lidli americke dni..nemam uz cukriky biele 🙄 ..tak ako som na ne nadavala, tak teraz sa akosi neviem stotoznit s tymi ruzovymi 😅 😅 😅
Tento tyzden som robila prvykrat krivu tortu...ten postup vyzeral taaak jednoducho...realita --- hotova oneeee..katastrofa, malem som tam vrchne poschodnie nenarvala do vyrezu 😝

benjik
20. nov 2010

@alex21 nádhera

benjik
20. nov 2010

@nikanika28 krásná,věřím,že dala práci

nikanika28
20. nov 2010

@nika80 ja som robila len dve krstinove ...

aktak
20. nov 2010

@nikanika28 mozem sa opytat z coho robis tie ozdoby a aj potah? lebo vsetci tu pisu o tych MMF (to su tie marsmallows?) ale prave som to skusala a moc pekna hmota to neni, a farbit ju to si tiez neviem moc predstavit

beruska2x
20. nov 2010

@nikanika28 prosim te co to mas za vykrajovacku na ty uplne malinkaty kyticky ? diky 😉
@alex21 teeeda ta je krasna, to se fakt povedlo to bude prcek koukat.. 😀

lawli
20. nov 2010

@vinka ďakujem za pochvalu 😉 😵

vinka
20. nov 2010

@nikanika28 ale su nádherné fakt 😉
@alex21 pána to jaký fešák na torte vydarila sa fakt. 😉
@alex21 nádherné.Fakt sa vydarili všetke.

lussy23
20. nov 2010

@bianca - . Aká posledná zákazka?????? veď torta je krásna! Košík ako skutočný!
@zdenallicka - paráda. Ondráškovi všetko naj k jednému rôčiku.
@petusko náhodou sa vám podaril.
@collette - krásne torty, kamoška je šikuľka.

nikanika28
20. nov 2010

@benjik dakujem 😵
@nika80 skusim este raz, akosi to nie je vidno ...

lussy23
20. nov 2010

@lawli - podarené postavičky
@mrka2 - kráááááásna torta
@alex21 - krásne torty. kde ste zohnali ružovú farbu?
@nikanika28 - veľmi pekné tortičky

beruska2x
20. nov 2010

holky mate nekdo postup na ten krivy dort??? 🙂

nikanika28
20. nov 2010

@aktak ja robim tiez vsetko MMF ...a co sa ti na nej nepaci? robila si z ruzovych cukrikov? alebo si umyla? Hmota sa farbi bud klasickymi prask. farbami priamo pri topeni cukrikov s trochou vody alebo gelovymi farbami uz do hotovej hmoty...ja robim teda len takto, tak neviem, napis, co sa ti na nej nepozdava
@beruska2x http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p... ja mam tuto sadu

beruska2x
20. nov 2010

@nikanika28 dekuji..