Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisa.b
29. júl 2010

a napad nebol moj, okukala som tu http://www.tortyodmamy.sk/?q=3d-torty/pisaci-st...
len mi holka neodpisala, ci mozem podla nej urobit tortu, tak sa hadam nenahnevala 😕 ved som to nekopirovala doslovne

monika0001
29. júl 2010

@sisa.b - nádhera!!!!

hejdita
29. júl 2010

tak torty krasne teeda sisa stroj nadherny a dopadne to dobre zje sa raz dva 😉 viem ako to je ked nieco nieje podla predstav ale uvidis ze nabuduce pojdu za tebou znova.....

ja som prave dokoncila vypletanie kosika....zajtra ruzicky a bude hotovy....este premyslam pretoze som ho urobila zasa mokry lebo mi tecie tak tam na spodok urobim tiez akoby vypletanu vrbu a tam kde bude spoj dam nejaku ruzicku a bude to..... 😅 nakoniec som zvolila dve usi namiesto jednoho uprostred ale mam to snad dobre vymyslene 😀 uvidim az to nafotim ako ma zkritizujete ale este ma caka vela prace ....a mezditym si pohrat s detmi a poupratovat a navarit 😅 😀 😀 som zvedava ako to zvladnem zasa budem spotena 😝 a halvne ja sama sa tesim na vysledok aky bude uz teraz sa mi to vcelku paci ten vyplet dufam ze mi to nejako neurobi sarapatu...bo som to na krem davala zrovna....a namiesto bledo hnedej je normalna hneda aka bola na vrchnaku .....ale vobec to tak nevypadalo ze to bude take tmave ked som to pridala do tych cukrikov tak to bolo take svetle a ako som to zpracovavala tak az potom mi to tak ztmavlo no som zvedava co mi povie pani 😕

bianca
29. júl 2010

@sisa.b joj moja zlata tak rada by som az mi je do placu no stale bojujeme s dodavatelom kuchyne.10 tyzdnov cakame miesto 8 co malo byt maximum a podla vyjadrenia este 2-3 tyzdne nist.Proste prisli 4 skrinky zo 6 a tie dve proste niesu

sylvia75
29. júl 2010

sisa.b krásna práca...chcem sa spýtať prečo si spodok poťahovala s PDT a vrch s RDI,ja tie poťahovky nepoužívam je v nich nejaký rozdiel?chcela by som ich tiež vyskúšať no na nete je ich toľko,že neviem,ktorú kúpiť...
vinka postavičky super...
alionuska ten anjel s diablom v tele nemá chybu... 😀

hejdita
29. júl 2010

ale sisa ty mas o vela krajsi nez ta pani na obrazku.... 😉 😵 😵 😵 😵

😅 😅 😅 😅 heh ale nevsimla som si ten rozdiel a myslela som si ze si to ty vlozila ze je to ten tvoj az potom mi nesedelo meno 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisa.b
29. júl 2010

alenkin anjelik uzasny 😵 a ten maxi penis nema chybu 😀 😀 😀

@bianca tak to by ma nastvalo 😠 ale neboj, ako sa ti bude dobre za chvilu vypekat v novej kuchyni 😉 🙂

@sylvia75 kupila som si kybel PDT, lebo s RDi sa mi moc dobre nepracovalo, tak som ju chcela vyskusat. aj chutovo nam viac vyhovuje a pracovalo sa s nou uplne uzasne, az na ten zaver 😒 vrch torty som potahovala zvlast, aj je ina prichut, tak som dala potah, co mi ostal zo stanley cupu sedy. a doplnky som mala z MMF 😀
uz mi volal, ze torta v pohode prezila, akurat vzadu, ze sa im este mal bublinka urobila, ale ze v pohode. a spodok kavovy na zelanie im velmi chutil, tak som rada 🙂

@hejdita 😀 😀 😀

bianca
29. júl 2010

@sisa.b no ja som uz totalne zufala lebo sa koli tomu nemozme prestahovat a tu kde som budem za chvilku vrazdit.uz nam prislubili aspon zlavu ale to aj tak nepomoze mojmu dus.zdraviu

vinka
29. júl 2010

@sisa.b tak moja ked mám byť úprimná tvoja je krajšia.Počuj a ako si robila toto čierne vzadu čo posúva papier.Ten valec je neskutočne rovný 😕 Už mi to príde ako umelina 😕 😀 😀

deni_v22
29. júl 2010

@bianca nebodaj nejaka polska firma? my sme takto nervacili pri oknach pred zimou..PL uz nikdy viac 😠

bianca
29. júl 2010

@deni_v22 no prave ze nie.Poliaci nam nabytok dodali dokonca este skor ako mali a slov.firma Drevona BA ma problem

sisa.b
29. júl 2010

@bianca stahujete sa do noveho?

@deni_v22 u nas boli poliaci tiez neskutocne rychli, aj s dodavkou, aj s pracou. akurat MM musel pri nich stat a buzerovat ich, aby to neodflakli 😒

@vinka kus hmoty a sulat, sulat... 😀 a to mi mala do neho otlacila noznice, kym som si na chvilku zdriemla 🙄 tak som vymienala spodnu stranu 😅

bianca
29. júl 2010

@sisa.b ano.Dufam ze coskoro.Takto som si navrat na Slovensko fakt nepredstavovala aj ked nechapem samu seba co som vlastne cakala

zdenallicka
30. júl 2010

HOla hej, můj poslední výtvor..🙂 Jen je málo světla, tak je to tmavší než ve skutečnosti...😝

bianca
30. júl 2010

@zdenallicka wow su jak zivi.Skvela praca

vinka
30. júl 2010

@zdenallicka krása.Sú nádherný.baby nestretli ste sa s postavičkami no počkaj?Moja dcéra žerie tú rozprávku tak na oktober by som jej takú tortu chcela skúsiť 😉 Len neviem ako na nich 😀

zdenallicka
30. júl 2010

@bianca děkuji..🙂

@vinka tobě taky moc děkuji..🙂

alionuska
30. júl 2010

@sisa.b neskutocne ten pisaci stroj!!!NADHERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alionuska
30. júl 2010

@zdenallicka a tí toji PAT A MAT su ako z rozpravky...mne sa zas trochu nedarilo...roztiekol sa mi spiderman...do rana v chladnicke..a o hodinu maju prenho prist...no uz to opravit nestihnem a som smutnaaaaaaa.... 😢 😢 😢 😢 ved potom hodim fotky...fnuk fnuk

vinka
30. júl 2010

@alionuska ako roztiekol. 😕

zdenallicka
30. júl 2010

Jůůů, Ali, dáky za pochvalu!!! 😵

Chjooo, s tím tečením je to děsné... ☹ Já jsem pekla minulý čtvrtek pro jednu moji holčinu v práci k 20. narozeninám dort a na druhý den se mi odloupnul na boku kus potahu a steklo to... Normálně bychom to mohli pít... Naštěstí to Katce nevadilo a dort se doslova sežral..🙂 Jak by ne, když se do něj pustily děti...🙂

Jo a musím se vám pochlubit - dala jsem šanci MMF a děcka pozortééééé: MNĚ SE TO POVEDLO!!!! Vůbec jsem nejela podle nějakého návodu nebo receptu, ale dala jsem si rozpustit bonbony a pak přidávala cukr podle potřeby..🙂 Ještě by to trocu cukru sneslo (jsem si říkala), ale zabalila jsem to do folie a za hodinu byla hmota úplně úžasná... 🙂 Budu teda zkoušet dál..🙂 Pat a MAt jsou z MMF, jen žlutý svetr je z mléčného...

sisa.b
30. júl 2010

@zdenallicka perfektni su 😵 😵 😵 fakt ako vystrihnuti z rozpravky

@alionuska ☹ a co sa stalo?

zdenallicka
30. júl 2010

@sisa.b Děkuji..😵

hejdita
30. júl 2010

tak tu je jenom muj pokus o ruzicky ktere bych chtela dat na dort 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😵

zdenallicka
30. júl 2010

Hejdi, hezké... 😵

alionuska
30. júl 2010

@vinka natierala som ho na povrchu a akosi mi to neuschlo... 😒 asi bola malo vychladena torta.. 😝 😝 .ale uz pre nu prisli a pacil sa im! Tak som bola spokojnejsia ..a este aj tringelt nechali 😀 😀

vinka
30. júl 2010

@alionuska tak boli spokojný a to je dôležité.že nastala chyba vieš iba ty a mi 😀 😀

vinka
30. júl 2010

No ja mám už tiež star wars hotové.Pridám foto. 😉

vinka
30. júl 2010

Tak moje hviezdne vojny 😉 Joj ale sa topia tie torty 😒

vinka
30. júl 2010

Mám tie písmenka na krivo.Neviem s tým velmi robiť. 😒