Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
21. aug 2009

ano, ano spominam si, ved aj ja som minule vyhadzovala puder a tu hubku mam v kupelni opratu a odlozene 😅

alionuska
21. aug 2009

No vidis,ty hubka na riad! 😀 😀 😀

cessy
21. aug 2009

no, v prvom momente mi ta prisla na rozum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sse
21. aug 2009

ahojte dievčatá,
dnes som robila tortičku, dala dom ju aj do albumu. No skoro ma pri nej porazilo. MMF som prvý krát robila z Haribo cukríkov a stále sa to lepilo a trhalo a keď som to už konečne ako tak vyvaľkala a išla dať na tortu tak sa mi to na pol ceste roztrhlo tak som potom kamuflovala bielou K2. Teda mala byť celá ružová a je len na polku. no a kvietkami som tiež kadečo zakrývala 😀 😀 ,ale myslím si, že konečný dojem nieje až taký hrozný ako to vyzeralo pri výrobe.
Ale som rada, že to už mám za sebou 😝

alionuska
21. aug 2009

Sse,nahodou,keby si nam o tej nehode s potahom nepovedala,nikto by to nepovedal..torta je krasna a ako je mozne,ze tebe album nevymazali.... 😀 😀

wladka
21. aug 2009

alionuska, ty si robila tie torty 😕 ..ak ano, perfisne su!!! 😎

sse
21. aug 2009

Ali aj ja sa čudujem, že ho tu ešte mám. admini asi dovolenkujú 😀

cessy
21. aug 2009

sse krasna torticka
a ako si robila tie pismenka, to sa mi tiez paci 😵

cessy
21. aug 2009

wladka jasne ze ich robila alionuska, to je velka sikovnica 😅 , krasnu robotku ma, pravda 😵

wladka
21. aug 2009

cesy, veru.. a ten fesacisko, ako pravy.. dobre som si ho poobzerala..ked ja momentalne bez muza 😀 😀 ..

len tak dalej dievcata.. odbivujem vas 😵

cessy
21. aug 2009

no ten stripter je paradny, ja tiez obcas obzeram 😀 😀 😀 , muz v robote, coze sa nepozrem??? 😀 😀 😀

wladka
21. aug 2009

😀 😀 sak ano.. ale ja som sooolo.. rozvedena.. tak cumakujem o sto6 😀 😀 ..ale zas aby mi to estuplo do hlavy, potom ineho nebudem chciet.. ale sa nam zvrhla debata 😀 , sak u mna normalne 😎 ..

pekne marcipanky 😀

cessy
21. aug 2009

jááj, tak ti mozes obzerat stale 😀 😀 😀 😀

cessy
21. aug 2009

alionuska ti neakeho vyrobi, neboj,videlasi aj jej ostatne dielka?? 😕

alionuska
21. aug 2009

Co ohovarate ma???? 😀 😀 😀 JaAAj ale ste zlate,ze o mne pisete... 🙂 🙂

cessy
21. aug 2009

ahoj alionuska, no trosku, wladka tu zabludila, tak sme sa trosku pobavili 😉

bianca
21. aug 2009

hojte

ali tvoje vyrobky sa ani nedaju opisat.Uzasne

sse krasna torticka.Taka jenulinka a fakt keby si nenapisala ze to tak nemalo byt nikoho by to nenapadlo.Velmi sa mi paci.Asi okukam mamke k sviatku

sse
21. aug 2009

cessy tie písmenká som si kúpila na peceniehrou.sk, ale neviem s nimi vykrajovať stále sa mi to do toho prilepí a neviem to dostať von. tak som si to len obtlačila a vykrajovala nožom no hrôza ale dá sa to čítať 🙂

bianca
21. aug 2009

sse a keby si ich skusila vytriet cerou?Neskusala si?

sse
21. aug 2009

ja som už skúšala asi všetko. nie cerou ale olejom, solamylom cez sáčok mamina dokonca aj vodu no neviem čo by sa ešte dalo. ak viete poradte, prosím. ☹

cessy
21. aug 2009

sse no veru tieto pismenka som tam nevidela, lebo aj ja som neaku abecedu chcela, ale stale sa neviem rozhodnut
ale je to peknucke 🙂

sse
21. aug 2009

aj ja som ju tam objavila náhodou, ale chcela som inú a tá pani mi volala že ju nemajú či môže poslať túto, no velmi mi to s ňou nejde. Ale sestra vravela že v tescu majú klasické vykrajovačky písmenká aj s číslicami za 200 korún

sisidl
21. aug 2009

Ahojte kocky. A z dovolenky som uz doma.. 🙂 tak ryyyychlo to ubehlo ☹

sse
21. aug 2009

vitaj 🙂 ako bolo?

alionuska
21. aug 2009

Sisidl...no to je super,ze si uz doma...normalne si tu chybala 😀

sisidl
21. aug 2009

😀 dakujem 😀
bolo uplne paradne,len rychlo to ubehlo..oddych bol super a Chorvatsko je nadherne 🙂
sse,krasne torticky..a ta posledna,vobec nieje vidiet,ze si s nou mala trapenie 😉

cessy
21. aug 2009

sse ja ich mam, ale nieje to moc pekne, take rozhadzane pismenka, na tejto torte, to alex mam pretlacene tymi vykrajovackami

sse
21. aug 2009

ďakujem 🙂
keď som to robila tak som si povedala, že už nikdy viac, ale už ma to prešlo 😉

cessy
21. aug 2009

ahoj sisidl 😉

basado
21. aug 2009

ahojtte, tak ja som deska robila tu tortičku slanu
dam foto, dufam, ze mo ti nezmažu
sse peknučke tortičky, tie margaretky či ako sa to volaju tie kvietky su krsne kde si kupila formu na to?