Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
31. máj 2015

@jakelina Majka, ešte raz jedno velikánske gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 malý Šimonko je úúúúúžasný 😵 😵 😵 😵 a môžeš každý mesiac pridávať jeho fotky 🙂

nika1985
31. máj 2015

@sasettka ta svadobna torticka je krasna

zuzka7512
31. máj 2015

@jakelina Majka,gratulujem...

pipka
31. máj 2015

@jakelina woooow nadherny je 😵 😵 😵 nezapriete ho, je uuuplne "váš" 😀 😀 🙂 🙂 🙂 cmuk cmuk, vela zdravicka a stasticka 😵 😵 😵 😵 😵

sasettka
31. máj 2015

@adrika202 jj, aj som si myslela, ze mi cosi taketo odpises 🙂) a dakujem, s kvetmi moc kamoska nie som, tak potesi ... 🙂
@nika1985 dakujem pekne 🙂 a malej uz je lepsie?

evicaka
31. máj 2015

pridávam svoje tohtotýždňové "pokusy" ...

jakelina
31. máj 2015

Kočky děkuji krásně. Mám vás ráda😉

nika1985
31. máj 2015

@sasettka dakujem tak lepsie nema zatial 39 a viac ale je pod cipkami rano s nou idem stazuje sa na hrdlo vyzerat to na anginu dufam,ze sa nam nebude opakovat min. rok mali ju obe kazda s odstupom tyzdna a imunitu dodrbkanu na 3/4 roka jaj idem radsej spat kym sa da.dakujem ze na nas myslis 😉

blahowoman
31. máj 2015

Ahojte cukrarocky. Viete mi poradit nejake skvele plnky k orechovemu korpusu? Dakujem

nicoletta77
31. máj 2015

Ahojte žienky, poradíte mi prosím? Viem, že to tu niekde je, ale nemôžem to nájsť. Môžem jedlý obrázok nalepiť na smartflex medom? A potom zase medom na potiahnutú tortu? Lebo nemám decor gel. Ide o to, že budem mať biely nápis a minule som robila nutellu a nepodlepila som to bielou hmotou. Tá nutela bola samozrejme hnedá a presvitalo mi to cez to bledé písmo. Ďakujem.

muffinka8
31. máj 2015

@jakelina blahoželám k Šimonkovi 😵 😵 nádherný je 🙂

muffinka8
31. máj 2015

Jedna zo soboty.
Bola krásna rovná, ale kým som ju zdobila tak sa vyduli boky 😒 nechápem. Od rána sa chladila do noci a potom toto.

mirinecka
31. máj 2015

@jakelina gratulujem najkrajšia torta aku som videla urobená z lásky 😉

timuss
31. máj 2015

@jakelina prekrasny je a ako narastol 😉

katarina51
31. máj 2015

adrika202 Ja jednoducho nechápem ako to stíhaš tie množstvá. Ja som mala len tri a mala som dosť.
@jakelina si šikovná tortičkárka 🙂 🙂 🙂 Je rožkošný 🙂

sticker
31. máj 2015

@jakelina Jéj Majka, moc blahoželám a želám veľa zdravia drobčekovi krásnemu aj Tebe 😵

lokalistin
31. máj 2015

@jakelina ty brdo ja som nejak nepostrehla, ze si bola tehotna, len som sa cudovala, ze uz sem chodis pomenej. Je uplnd nadherny-gratulujem a prajdm vsetko dobre celej rodinke😍

marty78
31. máj 2015

@chvapilu dakujem

jenie123
31. máj 2015

Kocky, teda.. Ze waaaaaau torty ste popikli, radosť pozerať.. 🙂 pridávam moje, tento týžden bolo veselo 🙂🙂

jenie123
31. máj 2015
jenie123
31. máj 2015

@jakelina gratulujem, je nádherný.. 🙂🙂

halienka
31. máj 2015

@jakelina gratulujem a prajem moc zdravíčka a šťastíčka vám obom 😵 vôbec som netušila, že si tehu a veru som si kládla otázku, že čo je s tebou, že som ťa tu už dlhšie nevidela 😀 tak toto je ten najlepší dôvod na tortičkovú prestávku 😀

woman04
31. máj 2015

@jakelina Majka,ešte raz gratulujem aj tu..je nádherný vlasáčik 🙂 Držte sa 😉

woman04
31. máj 2015

..krásne tortičky ste porobili...ja len tak poskromne za mesiac 😉 ...u nás letia želé torty s kopou ovocia,aj poslednú chcela neter takú,ale nakoniec si vybrala čokoládovú 🙂

stebota
1. jún 2015

@jakelina Jéééééééj aké vlasaté vydaril sa gratulujem aj tortička je fajná 🙂 Prajem obom veľa zdravíčka 😵

stebota
1. jún 2015

takže dievčence prosím si rady robila som čipku úplne prvý krát a bola super ale vtedy bola zima kurilo sa tak som ju sušila na radiatory 😅 Kedže sa teraz nekúri šupla som ju podla návodu sušiť do rúry a skončila 2x v koši robilo mi to veľké bubliny 80 stupňov 13 minut neviete poradiť ako na to? Vy tu máte toľko krásnych čipiek tak som potom improvizovala dakujem za každú radu. ☹

stebota
1. jún 2015

@woman04 mňam....

abriela
1. jún 2015

@muffinka8 torta je vsak nadherna. Asi neboli dobre vplyvy v KE. Mne zas parizska slahacka v torte zredla a vytekala 😒 . Robila som ju x-krat a pri plneni bola normalna ako stale.

cwilinge77
1. jún 2015

prosím Vas nemáte niektora na predaj postavicky na svadbnu tortu? vdaka

abriela
1. jún 2015

@sasettka Pre mna je torta taka nezvycajna a krasna. Pripada mi kazde poschodie ine. Volaniky, srdiecka, drevo. Toto vymysli len naozaj kreativna osoba. Druhe poschodie je bez potahovky? Kvety su nadherne.
@grasie Tani suprove. Postavicky su nadherne. Masu a medveda by som cez vikend prijala. Odmietla som stalu uz stalu zakaznicku, kvoli masi. Nestihala som modelovat a ozvala sa znovu neskoro.
@adrika202 ty na com ficis? Ako to stihas? Kazda torta prepracovana. Nadhera.
@maya30 ako som pisala na FB, kazdy tyzden a tesim co spravis. Uzaaasne torty
@jakelina nadherny chlapcek. Tie vlasz nemaju chybu. Gratulujem k prirastku do rodiny.