Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dzejnus
4. jún 2015

babenky AKO ROBITE taketo obrazky na torty??? prosiiim, dakujem 😉 nie je to moje dielo :P hh len mi zakaznicka poslaala takuto tortu ze by cchcela a neviem ako na ten vrch ☹

mia114
4. jún 2015

ahojte, tak aj pri novej praci je obcas cas na torticky 🙂

grasie
4. jún 2015

@antenka1 super maľba aj syr, normálne som naň teraz dostala chuť 😅

zuzu188
4. jún 2015

dnesna 🙂

mima595
5. jún 2015

@dzejnus - najsť si podobný obrázok na nete, vytlačiť 2x...jeden rozstrihať a povyrezavat si jednotlive casti a potom to cele dať dokopy ..ja by som to robila tak...

sollange
5. jún 2015

Ešte neodovzdané,dúfam,že sa budú páčiť🙂

79zuzana
5. jún 2015

Torticka pre nasho tatika ;) Stale rozprava detom, ze ked bol maly tak snival, ze ma velku jahodu 🙂 Tak sme ho prekvapili tortovou jahodkou ;) Mala som k tomu aj uzasnu pomocnicku 🙂

nelita02
5. jún 2015

krása...

peciemslaskou
5. jún 2015

zopar dnešných

dzejnus
5. jún 2015

@mima595 vdaka,presne nad tym som rozmyslala ze podla obrazka obrezem,,, 😉

blahowoman
5. jún 2015

Tak po dlhsom case,ale predsa. Milujem piect,ale tato mi dala zabrat.

evasil
5. jún 2015

@blahowoman 🙂 wow 🙂 sikulka naozaj pekna

nikawero12
5. jún 2015

@blahowoman fúha 🙂, tomu sa povie luxusná torta

daniela09
5. jún 2015

tak kočky, víkend sa môže začať, zajtra grilovačka

blahowoman
5. jún 2015

Dakujem pekne. Ta kabelka mi zobrala pol zivota 😀

nika266
6. jún 2015

Moja tortička tento týždeň

alexslovakia
6. jún 2015

Tento vikend svadobna mojej kamaratke.....

ivcak333
6. jún 2015

Baby robila som mliecny marcipan a dala som zelenu farbu a mam tam biele bodky neviem ci z cukru ci z mlieka...da sa to niejak zachranit?

jakelina
6. jún 2015

@ivcak333 to je sušené mléko. Zkus nahřát v mikrovlnce a ještě propracovat. Většinou to udělá, když nezpracováváš dost rychle a nebo dáš práškovou barvu a ne gelovou.

ivcak333
6. jún 2015

@jakelina vdaka za radu, skusila som ale nepodarilo sa mi to opravit... no bude to asi tym, ze som pridala praskovu farbu 😠 tak vdaka za radu, nabuduce budem mudrejsia ze mam pouzivat gelovu

pppeeetttaaa
6. jún 2015

ahojte, mala som mat sice volny vikend, ale co clovek neurobi pre rodinu 🙂 tak jedna rychlovecka..

jakelina
6. jún 2015

@ivcak333 když dáš práškovou, tak ji nejdřív rozpusť v trošce alkoholu nebo vody a až pak přidej k marcipánu. 😉

pipka
6. jún 2015

ajojte babulky, pridavam moju vcerajsiu jahôdku a padam sa dalej venovat detickam...hadam vecer vas docitam 😵

dush
6. jún 2015

pre malu baletku

dush
6. jún 2015

Viete mi poradit,na dalsi tyzden robim prvy krat 3poschodovu tortu,ake mam zvolit velkosti poschodi?

maya30
6. jún 2015

@dush tazko povedat, ked nevieme kolko ma mat kg...

maya30
6. jún 2015

troska mojich z tohto vikendu, este jednu som robila s postupom, ale tu az v septembri 😉

woman04
6. jún 2015

@pipka ako "Katka", a ja si ku káve nemám,čo dať? 😀 😀..veselá jahôdka
@maya30 ...nemám slov...nádhera,vždy mi sánka padá 😉

pppeeetttaaa
6. jún 2015

POMOC PROSIM.. dievcence mate niektora tieto vypichovacky? neviete mi povedat pod akym nazvom to mam hladat, pripadne aj konkretnu stranku kde to maju? ja som ich vygooglila pod vypichovacky na marcipan, ale nechce mi to otvorit stranku kde je tato foto, a neviem ani nazov ze ako mam hladat... dakujem za kazdu radu ako sa k nim dopatrat..

pipka
6. jún 2015

@maya30 woooow ta prva je ze "odpadla som" 😕 😎 😎 😎 😎 kraaasne vsetky 😉 😵 😵
normalne sa na teba buduci tyzden tesim zienka, ze si ta "pochytam" ze ja taku sikovnicu poznam 😀 😀 😀