Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

blancagon
19. jan 2015

@sikag krááásne všetky ale tá biela je étericky krásna,možem sa spýtať aká je vo vnútry?a medzi poschodiami si dávala aj podložku?

zuzu188
19. jan 2015

Baby,ked robite salkovy krem aj s orieskami,tak davate vlasske alebo lieskove?..este som ho s orieskami nerobila,tak neviem ktore dat

timuss
19. jan 2015

torta a muffinky pre môjho synčeka k narodeninám a tá pomarančová no...vyzerala super ale chutila že 😝 😝 😝 no na vine som bola ja, lebo keď som ju jedla u kamošky bola super...mne sa ju podarilo presladiť a teda nahradiť maslo Palmarínom (z nutnosti kvôli alergii na bielkoviny kravského mlieka) nebol dobrý nápad.... 😕

emuska27
19. jan 2015

@halienka NADHERNE!!!!taku bi som,chcela k,30tke

halienka
20. jan 2015

@emuska27 spravím ti 😀 😵 ďakujem 🙂 si milovníčka mačičiek?

adrika202
20. jan 2015

@sikag dakujem krasne ,ale po tom co si uverejnila ty tu tak moje cukrarske sebavedomie na minus 8 ..nenormalne krasna praca 🙂

mysiatkoo
20. jan 2015

@lamps uuuuuuuuuuuuuuuuzzasneeeeeeeee su tie postavicky
@sikag ty jo, ty to valis, pecka... drzim palce!!!

len som preletela fotky, ale usta mi parkrat ostali otvorene aj pri dalsix 😵

emuska27
20. jan 2015

@halienka celkovo milujem zvieratka..aleked som,zbadala tuto tortu tak mi srece podskocilo..nadhera

fosilka
20. jan 2015

Dobry den, nasla by sa tu prosim nejaka curkarka z BA alebo okolia, ktora by mi upiekla 2 torty na prve narodeniny? Najlepsie keby mala aj nejake fotky svojej prace.
Dakujem

sikag
20. jan 2015

@blancagon ano vzdy davam podlozku medzi poschodia. ked su smotanove plnky tak by to dobre nedrzalo....

vlasta80
20. jan 2015

...a kedze som sa konecne dostala na dlhsiu chvilu na net, ktory my este stale nemame 😝 😝 😝par torticiek pridam k vasim krasnym dielam 😵 😵 😵 ta marlenka bola do prace

anibas
20. jan 2015

@sikag úžasne luxusné kúsky robíš 😵 😵

woman04
20. jan 2015

@sikag nádhernááá..prenádhernááá práca...držím palce s podnikaním 😉

florentina
20. jan 2015

pro mojí malou oslavenkyni🙂

sticker
21. jan 2015

@florentina Nádherná žirafka!!!! Neskutočne "živá" 😵

jorsulova
21. jan 2015

@florentina tedaaaaaaaaaa, to som este nevidela!!!!! to je nadhera, nedokazem si predstavit to tienovanie... a tie oci, uplne ako zive. Fantazia

jorsulova
21. jan 2015

@sikag uzasne diela mas naozaj, ako docielis aby si mala hrany na tortickach take ostre?

mimcak
21. jan 2015

@florentina krásna žirafka

evicaka
21. jan 2015

@florentina perfektná práca!!! 🙂 ...obdivujem

eliska22
21. jan 2015

@florentina perfektné!!! 😵

jakelina
21. jan 2015

@florentina už jsem obdivovala na Fb, je krásný a malinké vše nejlepší

katarina51
21. jan 2015

@florentina kraaasna práca

badatt
21. jan 2015

@florentina nádhera!!!!

jakelina
21. jan 2015

Mimořádně dort pro synovce, tak jsem to musela nějak stihnout, tak to tak i vypadá. 😝 😝 Krém šlehačka a mascarpone, děs fakt. Jezdilo mi to všude možně, je to šest plátů a mezi tím mandarinky. Málem mě omylo.

jorsulova
21. jan 2015

Ahojte, tu je par mojich torticiek, teda konecne uz tych vydarenejsich 🙂

jorsulova
21. jan 2015

@florentina napadlo ma, ci si nevidela takuto totrticku na tento styl "hlava na torte" aj s konikom???

maya30
21. jan 2015

@sikag silvi prosim ta ako robis tu limetkovu plnku s mascarpone ? Zufalo zhanam sviezu citronovu plnku, no bez vysledku...

jakelina
21. jan 2015

@maya30 já dělám citronový svěží krém ze šlehačky a maacarpone často. Udělám klasika šlehačku s mascarpone + trochu ztužovače, ale nemusí být a do toho zašlehám svařenou šťávu z citronu s cukrem a trošku kůry nastrouhané, vařím tak dlouho až je to husté jako sirup. Studené zašlehám do krému.

maya30
21. jan 2015

@jakelina a co vsetko do nej davas maji ?

maya30
21. jan 2015

@jakelina hehe, neviem preco mi ukazalo len prvu vetu 😀 berem spat 😀