Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
5. okt 2012

@pristela tá pivonka je krásna, to je z tých tulipánov?

blcha
5. okt 2012

@dadka212 jee krasny macikovia kedy sa mne take nieco podari ste som to neskusala ani radsej 😀 😀 😀 mne sa paci viac ten farebny ale obidva su krasny 😉
@pristela nadherna torta a tie kvety ako zive ako to robis? 🙂 🙂 🙂

jakelina
5. okt 2012

@dadka212 dort je náhodou nádherný a medvídci oba taky 😉

dadka212
5. okt 2012

@pristela toto som bežala do mesta lebo keď som videla tú kamienkovú chcelo sa mi plakať, toto bola jediná zlatá akú mali, ale vyzerá milionkrat lepšie ako ten 10 eurový gýč 😝

broucek2
5. okt 2012

@dadka212 líbí se mi oba, spíše podle barvy celé dorty

florentina
5. okt 2012

@dadka212 mě se ta svatební líbí, je vidět hlavně ta skvělá práce, jak je rovná, souměrná...aaach a ta stuha je na té fotce a ty jsi ji pak sundala? Mě se to takto na fotce moc líbí. A pokud se ti tam nevejdou oba medvídci, neb oba jsou zlatí, tak ten druhý je takový veselejší, tak já jsem za něj 😉

@pristela dělo nedělo....ale ten výsledek! Nádhera jako vždy. Už jsem se chtěla kolikrát zeptat, ta srdíčka, na to máš formičku? Jsou krásná...

pristela
5. okt 2012

@dadka212 jo jo jo , to je pivonka z tych vypichovacov na tulipan, este ma nieco z nich napadlo urobit len som este neskusala.

@blcha rukami 😀 😀 ale dakujem , ja na kvety moc odbornik niesom 😕 a neznáááášam robiť lístocky zelene , bleee, to radsej 10kvietkov ako jeden lístok 😀

dadka212
5. okt 2012

@broucek2 torta bude taká modro-zeleno-žlto všelijaká 😀

dadka212
5. okt 2012

@florentina nie toto je už druhá stuha, čo som kúpila dnes...tá kamienková mi tu straší a as aj navždy bude 😅 a ďakujem, dúfam, že aj nevesta bude spokojná 😝

florentina
5. okt 2012

@dadka212 už jsem pochopila, toto je ta nová stuha...

eliska22
5. okt 2012

@jakelina tá je krásna 😵 😵

broucek2
5. okt 2012

@dadka212 mně tak kýčovitá nepřijde, aspoň na fotce vypadá moc pěkně

eliska22
5. okt 2012

@pristela krásna tortička 😵

pristela
5. okt 2012

@florentina ano je to z takej umelinky tenkej asi sa to pouziva na odlievanie sadry abo coho , boli tam aj take vacsie srdiecka vzorovane, ale ked mne sa naj pacia take hladučke 😅 tak pouzivam len tie

jakelina
5. okt 2012

Holky nejsem já pako, já jsem se v noci převalovala a uvažovala, jak to stihnu, když nešel proud a musím péct korupus a nakonec jsem zjistila, že ten dort s kytičkou mám až příští týden a tento týden mám dělat ten kulatý s kontinenty. No nejsem já blbá. 😝 🙄 🙄
Zbytečně jsem se s tím u svíčky mordovala, to jsem mohla vyřezávat kontinenty. 😀 😀 😀

eliska22
5. okt 2012

@dadka212 svadobná je krásna 🙂 a mne sa páči ten farebný macko, hlasujem za neho 😵 😵 😵

dadka212
5. okt 2012

@broucek2 toto je už vymenená stuha, som to zle napísala

broucek2
5. okt 2012

@dadka212 tak když barevnou, tak dej barevnýho méďu

mima1311
5. okt 2012

@dadka212 farebneho rozhodne 😉

pipka
5. okt 2012

no koonecne som odfotila 😉 inak v skutocnosti su tie farby ovela zivsie...nechapem, co to tak foti 😝
a to som vyberala asi z 70 zaberov 😒

florentina
5. okt 2012

@pristela děkuji. A obdivuji na tobě, jak dokážeš využít i to co k cukrařině nepatří a nebo když patří, tak vymyslíš co s tím, ale úplně jinak....jako ta pivoňka z těch vykrajovátek na tulipán co přivezla na stretko @vecernicci ...já když to tam viděla, tak jsem si říkala, že bych si nejraději koupila vše, ale že nevím, co bych zrovna s tímto dělala, že ty tulipány vypadají docela divně...a ty z toho takovou skvostnou pivoňku...wauv....a já je chci teď taky /ty vypichovače/ 😀

@jakelina jéje...tak ještě, že ti to došlo už teď a né až by byl dort hotový. A hlavně víš, že na tom dortu s kontinenty si musíš dát záležet, protože když je to takové jednoduché zadání, tak musí být aspoň dobrý, ne 😀 😀 😀

luciahromadkova
5. okt 2012

@pristela nádherná torta 😵

pipka
5. okt 2012

@dadka212 dani kraasna je ta svadobka...a ten farebny macik...lajk 😎

inak dnes mi dorazila silikonova podlozka...jaaaaj, som sa tu vytesovala jak mala...uz aj idem nejake kvecinky skust 😀 😀 😀

florentina
5. okt 2012

@pipka krásně jsi to zkombinovala a i ta čísla jsi dobře poskládala...je z toho jasné, že každému jso tři....určitě se bude moc líbit

luciahromadkova
5. okt 2012

@dadka212 dala by som toho maca farebného 😵 😵

pipka
5. okt 2012

@pristela moja...tak ked ja taketo kvety spravim, tak hadam aj na dochodok pojdem... 😅

naaadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

jakelina
5. okt 2012

@florentina no právě, alespoň dobrá aby byla 😀 😀 😀

pipka
5. okt 2012

@florentina dakujem, no povodne som este zvazovala, ze dam tie cisla na tie stvorlistky..ale to by bolo moc blizko pri sebe, tak to ma kazdy za menom a je to jasne...
uz som tej kamoske poslala mms, a hned mi volala, ze sa nevie dockat, ked si pre nu pride...tak som zvedava, co povie na zivo 😅 😎

yamahafazer
5. okt 2012

moja dnesna