Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
9. nov 2013

@mysiatkoo krásna

vlada111
9. nov 2013

@halienka fialová super, tú zlatú máš dokonale natretú. To aj ide?

daja55
9. nov 2013

@muffinka8 nadhernaaa

daja55
9. nov 2013

@halienka neviem "kde soudruzi z NDR udelali chybu" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,asi som dala vela mlieka 😝

daja55
9. nov 2013

@lokalistin perfektná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lokalistin
9. nov 2013

@daja55 dakujem

ikabu
9. nov 2013

Ahoj, potrebovala by som sa poradit... chcela by som piect tortu, kde po bokoch by boli kinder cokoladky a vrch by som chcela ozdobit ovocim - proste "nasypat" tam kopu ovocia... ale neviem sa rozhodnut ci dat cerstve (co by bolo dost drahe, vhladom k rocnemu obdobiu) alebo tam dat kompotove ovocie alebo co sa mne najviac pozdava - kupit mix ovocia mrazeneho a nasypat to navrch - len neviem ci rovno z mraziaka ho tam nasypat a nech sa rozmrazi na torte alebo prv rozmrazit a tak na tortu... nemate niekto skusenost s takym??? dakujem krasne za radu

denisak77
9. nov 2013

@jakelina pekne tam máte,aj u nás je to tak ,záhrada obrovská ale sadenie okrem kvietkov sa nekoná.Šak možno aj na sadenie zeleninky a zemiačikov príde,keď nebude čo do huby. 😀 .

moka
9. nov 2013

Dievčatá, mám na vás prosbu. Budem robiť tortu so slnečnicami, aké listy k nim dať? Mám klasické vykrajovačky na lístky, ale tie budú asi malé. Mám niečo len "od oka" vykrojiť? Ďakujem.

lamps
9. nov 2013

@ikabu ja som dávala priamo z mraziaka a zaliala som ho čírou želatínou

pipka
9. nov 2013

@moka mozes aj srdieckovou vykrajovackou vykrojit 😉

moka
9. nov 2013

@pipka dakujem, dobry napad 🙂

anibas
9. nov 2013

@pristela Ďakujem - pohľadám 🙂

zsuzsu
9. nov 2013

Baby kuknite, nadherneeee a zaujimave torty na medzinarodnej vystave, ale tie kvety ma dostali to uplne ako ziveeee 😵
/www.facebook.com/photo.php?fbid=474505062669363...

zsuzsu
9. nov 2013

tu uz ide 😀 😀 😀

mia1111
10. nov 2013

Ahojte babulky, tak pridávam tortičku pre nášho drobca ♥, požiadavka bola Finley- hasičské auto, jeho kámoš - psík Scout, futbalka a pán Zvonček 😀 😀 😀

rachel36a
10. nov 2013

kočky prosím vás niekde som zapatrošila ako sa dá vyskladať torta v tvare čísla a neviem to nikde nájsť...

rachel36a
10. nov 2013

už som to našla, netreba ....

mysiatkoo
10. nov 2013

este jedna zo vcera... zvlastny pocit byt na akcii kde sa konzumuje vas vytvor

jakelina
10. nov 2013

@mysiatkoo ta je dokonalá

mamcas
10. nov 2013

@mysiatkoo onemela som... nadherna, elegantna, uzasna... ked sa budem este raz vydavat chcem rozhodne tortu od teba 🙂 je taka ina, ma dusu a normalne z nej sala laskaaa 😅

blcha
10. nov 2013

ahojte tak po dlhom case pridavam moju dinosaurovu aj ked ten chudacik na vrchu torty vobec nevyzera ako leziaci rex oslavencovi sa nastastie pacil a boli spokojny ja teda vobec nie ale co uz snad sa to raz naucim aj lepsie este som toho vela nemodelovala tak je to aj vidiet 😉

veva1
10. nov 2013

@blcha podľa mňa úplne super,nebuď na seba taká prísna

elamaslakova
10. nov 2013

@mysiatkoo Nádherná tortička, ja tiež tŕpnem ked som niekde , kde sa kontumuje moja torta , že či bude všetko OK a budú spokojní
@blcha Krásna tortička

zuul
10. nov 2013

@mysiatkoo waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu, krasne si vymodelovala tie postavicky

pridavam moje obycajne

elamaslakova
10. nov 2013

@zuul krásne tortičky

zuul
10. nov 2013

dievcata moje dieta s babikou od @pristela
boze tak ju mackala laskou 😀

pipka
10. nov 2013

@zuul ako u naaas, neda ju z ruky, aj na wc si ju berie, aj kazdy den do skolky 😀 😀

pipka
10. nov 2013

@mysiatkoo prekraasna 😵 😵 😵