Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisa.b
6. feb 2011

ahojte,

tu to inak zije!!! 😵
@yamahafazer ta svadobna je nadherna, figurky si ty robila? 🙂
@zlatat super auticko a teda zakaznik vie potesit 😝
@pristela srdiecko krasne a ta farba uplne vymakana!!! to si aku pouzila?
@lucula73 @mrka2 @daducha pekne torticky 😵 😵 😵
@vinka syn musel byt nadseny! 😵
@raci @paja.o pekne prvotiny 🙂
@alionuska krasne ako vzdy 🙂 stale nechapem, ako stihas tolke za tyzden.
@alex21 krasne torticky 🙂
@dm1 auto uplne namakane!!!

sisa.b
6. feb 2011

pridavam svoje torty. som mrtva, dorabala som kosik v noci, spala necele dve hodiny a sup sup na prednasky 😝 😝 😝 k tomu 250km za volantom, tak musim ist tie torty dospat 😀

anibas
6. feb 2011

@alionuska
@alex21
@dm1
prekrásne

anibas
6. feb 2011

@sisa.b 😵 😵 😵 😵 😵 šikovnica - popri škole - ja som robila posledné a musím sa vrhnúť na diplomovku 😝 😝 😝

anibas
6. feb 2011
zuzana124
6. feb 2011

... pár dní som tu nebola a zíram koľko nových diel pribudlo ani nestíham všetky vaše tortičky okomentovať, všetky sú nádherné 🙂 😉
@sisa.b nádherné dielka a ten košík nemám slov 🙂 🙂
@anibas všetky tortičky sú nádherné 🙂

... pridávam svoju tortu ktorú som robila v piatok manželovi na narodeniny (moja úplne prvá fľaša)

boldy
6. feb 2011

@daducha krasny medvedik
@paja.o prva a uz topanocky? sikulka

@vinka krasna lod
@dm1 pekna ta modrucka, na spapanie
@alex21 super mysi
@alionuska fuha krasa, subaru by sa potesil aj moj bracho.. no a eroticno nesmie chybat 😀

boldy
6. feb 2011

@zuzana124 riadne si sa musela namakat na tom kresleni, pekne

@anibas krasne jednotky, skoda som ich nevidela minuly rok 🙂 su vymakane... a chcem sa opytat ta cierna okolo kitty cim to robis? je to hmota alebo nejaky gel?

zlatat
6. feb 2011

ahojte, pár dní sa tu neukážem a tu toľkej krásy pribudlo - nestíham všetky okomentovať, ale sú náádheerné všetky do jednej.

Ja som teraz nič nerobila, len som skúšala lodičky - a sa mi zdá, že sa mi celkom podarili. Síce opätok až na tretí pokus, no konečne som s ním ako-tak spokojná

paja.o
6. feb 2011

@lussy23 Byl to pvní dort s marcipánem. Jinak celkově druhý. První jsem potahovala čokohmotou a dělala jsem z ní i ozdoby. Snad se někdy dopracuju k tak krásným dortům, jaké tu všechny vyrábíte!!!

@alex21 krásné dorty, ten sýr je supráckej 🙂
@alionuska nádhera!!! úchvatný dorty!!!

paja.o
6. feb 2011

@zlatat jééé, to jsou střevíčky jak z obchodu:o)

misa1982
6. feb 2011

Ahojky chci se vas zeptat existuji nejake barvy s perleti?Obdivuju vase nadherne dorty ! Krasa! 🙂 😉 a dekuji moc za rady a jake pouzivate barvy?

ellise
6. feb 2011

@alionuska, @sisa.b @anibas nádherné dortíky a všechny holky ste šikovné, na vás nemám a ani nebudu zkoušet se k vám přiblížit, na to musí být talent 🙂
když se kouknu na tu moji tak proti vašim jsem nula 😉

mrka2
6. feb 2011

@mima595 ja som klasicky vymastila s olejom a vysypala hrubou mukou,aby to slo von v pohode... ale vyklapaj,az ked bude vychladeny korpus. a davala som tak do tristvrte. 🙂

paja.o
6. feb 2011

@ellise Pěkný dortík. Ta mašle je kráááásná!!!

mrka2
6. feb 2011

@sisa.b ja odpadnem,ake krasne torty! az mi oci skoro vyskocili.. prosim ta, ked sa vyspis a budes mat cas,tak mi napises,ako si robila ten kosik- teda vypletala? nevidno to dost dobre. myslela som,ze si kupim patchwork kosikovy vzor,ale toto vyzera ovela lepsie!!!

paja.o
6. feb 2011

@sisa.b @anibas @zuzana124 nádhera!!! snad se někdy taky dopracuju k tak krásným dortům!

kristi
6. feb 2011

nekdo z Prahy, kdo by nam udelal dort pro dceru ke 4. narozeninam? Asi s kockou Kitty nebo Mickeym 😉

alionuska
6. feb 2011

@mihouk no tovaren..taka mala vyrobna😀 dakujem... 😉
@dm1 krasne..a to auto je skodovka stara?? 🙂 sa mi to podoba ... 😀

alionuska
6. feb 2011

@sisa.b bozinku tie hodinky su naaaaaaadherneeeeeeeeeee!!a ten kosicke..no krasne moja...si sikulka!!!velka!..a ako to stiham?? no neviem..ale tento tyzden co pride sa to budem asi aj ja sama seba pytat? :-P ... 😀 😀 😀
@anibas profesionalka si!! Uchvatne mas torticky..chcelsea a aj macko poo dokonale,aj zvieratkova a vlastne vsetky😀 😉 😉 😉 😉
@paja.o dakujem...🙂
@ellise neboj,treba zotrvat a nevzdavat to..prides do toho..len ta to musi bavit! 🙂 Ale nahodou maslickova torticka urcite nmniekoho potesila..to si mala cokohmotu,alebo je malovana na vrchu?? 🙂
@zlatat ja som este lodicky nerobila,ale tak by som chcela mat taku objednavku..:-P ...by som sa tesila..a ake boli velke? su peknucke..🙂

ellise
6. feb 2011

@alionuska, povzbuzení od profíka potěší 🙂 , měla jsem čokohmotu z MM, nemám žádné pomůcky, ani barvy, proto nejpíš si na náročnější zatím netroufám

zlatat
6. feb 2011

@alionuska dík, mudím ich zmerať ... v podstate ani ja nemám takú objednávku, len na bud. piaotk mám robiť kabelku, tak som si povedala, že im dám ako bonus lodičky k nej - kabelka bude taká zebrovaná
@paja.o ďakujem

zlatat
6. feb 2011

@alionuska sú dlhé 15 cm

mrka2
6. feb 2011

@ellise to je ta hmota,co sa rozpusti coko nad parou a potom na to MMF? vyzera krasne ta tvoja torticka!!! 🙂

zlatat
6. feb 2011

@ellise náhodou je krásna

zlatat
6. feb 2011

@anibas
@zuzana124
@sisa.b nádhera a tie hodinky nemajú chybu, dokonalé

jakelina
6. feb 2011

@ellise dortička super, já se svou první ani nechlubím 😀 😝 😀
Jinak mi oči lezou z důlků, jakou krásu sem zase přidáváte na fotkách. Moc nádherné všechny. 😉

lussy23
6. feb 2011

@ellise - krása
@paja.o - No náhodou sa tým, čo su tu úplne rovnala. Nádherná!
@zlatat - úžasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@zuzana124 @anibas @sisa.b - prekrásne torty

lussy23
6. feb 2011

@dm1 @alex21 - nádhera
@mrka2 - ďakujem, vyskúšam. Nerezovú misku nemáme, ale urobím to ako v škole, upečiem kruh a dám ho do misky a on s ami už vytvorí kopček 🙂

vinka
6. feb 2011

@alionuska no daj počet kolko ťa čaká na týžden? 😀 😀 😀