Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
31. okt 2011

Dnes jsem byla na skok v obchodě pro cukráře a přišla jsem o 1600 chudší ach jo a to jsem toho moc domů nedonesla

katy1979
31. okt 2011

@jakelina tu je napr. jedna z tych co som robila uz ich tam ani nedavam vsetky. ale ked prelistujes najdes tam aj mensiu aj vacsiu. akurat si idem najst iny obrazok tento ma uz nebavi.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.123335...

a normalne ti to zvacsia aj na A3

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 děkuju, jdu se podívat. 😉

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 já tě nemám v přátelích, tak si mě prosím přidej. Poslala jsem ti žádost.

mariann2
31. okt 2011

@jakelina ja som robila 3 kittynky a stále v kuse, zdá sa mi to jednoduchšie 🙂

katy1979
31. okt 2011

@jakelina a to bez toho nejde pozriet? som myslela ze ide. ale uz som ta potvrdila

lucula73
31. okt 2011

@jakelina ahoj,ja som robila kity podľa toho prvého linku čo dala mia....inak tú hlavu možeš a nemusíš oddeliť,ja som robila síce oddelene,mne sa to tak lepšie poťahovalo,ale ty si šikulka,ty to potiahneš aj na jeden krát.... 😉

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 nešlo mi to, otevřela se mi jenom ta jedna, co jsi dala odkaz a teď už jdou všechny.

pristela
31. okt 2011

@katy1979 Kati ani ja ta nemam , mozem ti poslat ziadost ? Totiz tu su tie torticky tazko pozeratelne v mini obrazkoch ☹

jakelina
31. okt 2011

Děkuju všem za rady, mně se líbí tady ta, ale nechci s křidýkama. Hodně se mi líbí ty šatičky.

dm1
31. okt 2011

baby co idete na stretko do TN este ma napadlo ze ked budete chciet nieco odtialto z T-formaxu tak kludne napiste pred stretkom a ja vam donesiem aj s 10%-tnou zlavou 😵 . Len na WI a SV to neplati

katy1979
31. okt 2011

@jakelina jaaj tak uz viem ako to funguje.

@pristela posli co sa pytas aspon sa zasmejes

katy1979
31. okt 2011

@jakelina dnes som taky obrazok videla a bez kridiel ale aj s kridlami. najdes cez google ci ti ho mam cumnut?

pristela
31. okt 2011

@katy1979
@jakelina jej mne slo pozriet vsetky fotky v pohode 😀 kraaaaaaaaaaaasne len sa mi neda opáčitkovat 😖

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 už jsem našla i ten stejný i bez křídel, díky jsi zlatá. 😉

lucula73
31. okt 2011

@jakelina toto neviem či si našla,,,......tu máš kityniek koľko chceš,len zvačšiť ako potrebuješ,mne to ale robil mm,ja to neviem
http://www.coloring-book.info/coloring/coloring...

jakelina
31. okt 2011

@pristela že by mi dnes sblbnul i FB nebo já už jsem zralá na postel 😀 😀 ????????????Asi to bude tou kedlubnou co mi sedí na krku 😝

jakelina
31. okt 2011

@lucula73 no vidíš kolik jich je, to by ani člověk nevěřil. Dííííík.

katy1979
31. okt 2011

@jakelina a ktora kedlubna ti sedi na krku?

jakelina
31. okt 2011

@katy1979 ráno před zrcadlem řeknu, tu babu neznám, ale umyju ji a přes den trochu funguju a snažím se nestrašit malé děti, ale večer mi už z toho jde hlava kolem a ti naši dva nejmenší v jednom kuse brebentí, že mám večer na hlavě kedlubnu a v horším případě ještě hodně zvadlou 😝

katy1979
31. okt 2011

@katy1979 ja som rozmyslala nad tou baletkou ale to ma byt teraz pre 7rocnu babu a pokial viem to je taka mala drza papula tak neviem ci to je vhodne. ak najdes nejaky super obrazok tak hod

katy1979
31. okt 2011

@jakelina tak nestrasit male deti a nielen tie sa snazim aj ja. vacsinou mi to ale nejde. aj v nedelu bol jeden typek pre tortu tak som sa aspon ucesala predtým nez prisiel 😀

pristela
31. okt 2011

@jakelina mrk , mne sa paci hodne tato , je taka cistucka, jemnucka , hlavku ma zvlast ako si chcela 😝 a satocky si mozes urobit ako len chces : http://www.flickr.com/photos/57912977@N02/60628...

@katy1979 Kati a comu sa mam smiat, co blaaznis, hned sa tam na mna vyrutil uuuuzasný stensil 😨 a pod tym , ze moja prva torta 😨 😨 😨 nadhera, cely albumcek, akurat som si vsimla na tej coko torticke ze davate ovela viac coko ako ja 😉 a to sa mi zdalo, ze nejak vela cokolad na to vzdy miniem 😀 aa este mas naaadhernu profilovu fotku 😉

pristela
31. okt 2011

@katy1979 jeemine ja som vcera niekde videla krasnu baletku, ale kdeeeeeeeeee 😕

@jakelina ale prosim ta, moj mi vzdy vravi ked sa malujem do mesta, ze naco to robim aj tak vypadam stale tak isto 😠 😠 😠 😠

katy1979
31. okt 2011

@pristela jezis ja na tej torte vidim tolko chyb ale vtedy sa mi zdala byt dokonala 😀 tak vsak nech je cokoladova no nie 😀 a dakujem za pochvalu fotky len nikoho som na nu este nechytila 😅

jakelina
31. okt 2011

@pristela ta je taky krásná. Já už tu mám vytištěné dvě, tak z nich některou udělám a nakonec to nějak pokombinuju jak se znám všechno dohromady a bude to trochu z každé co jsem viděla. 😀 😀

katy1979
31. okt 2011

@pristela tak hladaj hladaj ked si niekde videla ci skor rozmyslaj
a to s tym malovanim pocuvam aj ja doma.

jakelina
31. okt 2011

@pristela můj manžel trochu blbě vidí a možná proto jsem se vůbec vdala 😀 😀

lencza
31. okt 2011

zdravím všechny

dneska se mi dostal do ruky jeden leták a našla jsem tam tyhle 3 věcičky........nastavovací čtvercový ráfek, kulatý nastavovací a pak kulatá prokrajovací forma na dort
co vy na to? myslíte, že je to dobrý?