Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
14. sep 2012

@yamahafazer nádherná

moka
14. sep 2012

niekde sa to tu už písalo, ale neviem, kde to hľadať... Keď dávate mrazené ovocie napr. do pribináčikovej plnky, dávate zamrazené, či rozmrazené?

wera.g
14. sep 2012

@pristela fíííha, tak to je iná pecka.. a riadna makačka fakt 😕 mňa by porazilo, to by som ani netušila ako spraviť 🙂 ale ty si číslo 1, už sa moc teším na tvoj výtvor 🙂

reruna
14. sep 2012

@jper krásné dorty - ten white icing je bezlepkový a je prosím tě i bezmléčný? potřebuju potahovku, která je bezmléčná a bezlepková

reruna
14. sep 2012

@janula.h hnědou jsem dělala kakaem

lussy23
14. sep 2012

@iwulka23 krásne tortičky
@evvina krásne výtvory
@jper krásna torta
@mia114 krásne tortičky
@saminka krásnuká
@katulkaaaaaa krásne tortičky

bianca
14. sep 2012

@pristela sak kup zuvackove cigarety.Daju sa v pohode zohnat

eliska22
14. sep 2012

@moka ja dávam také polomrazené, vytiahnem si to z mrazáku keď si chystám plnku a tak, a potom sa dajú už aj prerezať napr. jahody ak potrebujem 😉

pipka
14. sep 2012

@pristela daj svatyyy pokoj 😠 😀 😀 tak ja sa doma snazim maleho od takychto hnupovin uplne izolovat...a co objednavka, to spiderman 😝 🙄

dnes dojdem do ŠEVTu nejake farebne papiere nakupit...a teta pokladnicka deckam zalozky dava...Hanke Kitty..to som este rozdychala..a tomaskovi spidermana 😝 to som neprezila skoro 😅 a hned jak sme vysli z kseftu, tak mily spiderman putoval do kosa 😝 😀

lawli
14. sep 2012

@pristela moja ako stojíš s tými cigarami ,či to nie na tento týždeň ???

simasa
14. sep 2012

Macková 🙂

ikula2
14. sep 2012

Sikovnice krasne torticky ste spravili.
Ja skusam stencil a chcel aby som radu. Robila som s tou cera hmotou, ale nezafarbila sa mi uplne na tmavu ciernu ale taku tmavu sivu. Neviete mi poradit? Je este aj nejaka ina hmota, ktora sa da nanasat na stencil sablony? Dakujem

ikula2
14. sep 2012

@simasa uzasna, roztomila

jakelina
14. sep 2012

@simasa ta je milá, strašně hezounká 😉

pipka
14. sep 2012

@simasa ta je naaadhernaaaaa 😉

preco odomna chcu spidermanov , ked ja by som taaaak rada robila mackove a havkove torticky ☹ 😀 😀
aj kitty zvladam...a slak to traf aj nejake kvetinkove...ale tych spidermanov... 😝 🙄 (chyba mi tu taky grcajuci smajlo 😀 😀 😀 )

zklimekova
14. sep 2012

práve dokončená ...lepšia foto možno ráno...teraz pri svetle tá fialová vobec nieje fialová :(

pristela
14. sep 2012

@simasa jeemine ta je naaadherne milaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 a ten podnos 😵 😵 😵 😵 aaachhhhh 😵

@lawli nijak ☹ torta hotova, neobalena stoji v chladnicke, neviem to 😝 vsetkych tu mam este hore a otravuju ma tu 😅 tak ani nejdem do kuchyne bo to sa neda, asi dam nocnu a niečo si šlahnem 😝

anibas
14. sep 2012

@dm1 Danka tak by som chcela č. 26 - 1 biele a 1 zelené - čiže spolu 2ks 😉 😅 😀

anibas
14. sep 2012

@pristela Viem ako je to strašne ťažké robiť niečo načo nemáš absolútne chuť 😒 😒 😒 😒

lawli
14. sep 2012

@pristela fuu ,tak to viem pochopiť....držím prsty a teším sa na výsledok ,určite bude stáť zato...inak fotíííš ? 🙂

moka
14. sep 2012

@eliska22 dík 😉

mia1111
14. sep 2012

ahojte babulky. Ja som normálne rada, že nerobím tortu 😅 . Táto mi zožrala nervy, lebo požiadavka bola, aby bola decentná a v odtieňoch béžovej, bielej a hnedej. A ja som tam pôvodne dala gombíky, nech je trošku pojašená 😅 , až pred chvíľou som si druhýkrát prečítala mail a tam že "decentná" - tak gombíky museli ísť preč 😒 . Ale pekná je aj tak, no snáď sa im bude páčiť 😉 . Zatiaľ šupnem pôvodnú - gombíkovú, bez gombíkov odfotím zajtra, bo pri umelom osvetlení je to celé nafigu 😉

maca77
14. sep 2012

baby ja nechápem na čo sa mi tu trápime s toľkými krémami a pod ... stačí natrieť nutelou a hotovo 😀 😝 😀
.. také krásne torty a vnútro ako bábovka 😅

artepf
14. sep 2012

@yamahafazer ta je krááásná 😵 , prosím tě, jaká je to barva, přesně takové mám dělat růže na svatební třípatrový, měla být to být barva něco jako šampaň nebo krémová, ale netuším, jak ji namíchat, díky moc předem 🙂

pipka
14. sep 2012

@maca77 no presne jak tie americke...cisty grc 😝 ziadne ovocie...ziadna plnka...ked , tak len tony maslaaa 😝 😝 😝 pomaly by sa mi prasilo od huby 😝 😅

kam sa inde vo svete hrabu na nase poctive domace torticky...a este aj krasne 😎

dadka212
14. sep 2012

ja som dnes mala tieto, ideme zajtra na oslavu, no asi tam len dám torty a domov, sme všetci chorí ja asi najviac 😔 najradšej by som trčala v posteli, ale neviem ako môžem ludom povedať, že im neurobím tortu deň pred oslavou, takže poctivo robím 😝

mrka2
14. sep 2012

ahojte, pridavam aj ja svoju 🙂

mrka2
14. sep 2012

@dadka212 uzasny je ten cirkus. jeej. a skore uzdravenie 😔

makinka2
14. sep 2012

@saminka nádhernej 🙂 🙂 🙂 jak jste udělala pepu? mě čeká za měsíc a pořád nevím jestli mám dělat postavičku nebo takhle na placoto, ještě jsem takový nedělala 😖 ale do modelování pepy si jaksi netroufám, postup žádný není ☹ a mě se ještě k tomu vůbec nelíbí. Fakt klobouk dolů je úplně perfektní 😉 kdyby takto dopdl i ten můj 🙂

broucek2
14. sep 2012

Před chvílí dokončený a odevzaný kamarádce - 10,5 kg