Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
21. feb 2015

@sticker dakujem 😉
ale co by boli mdle 😉 ved su uplne krasne, mozno je to len tym, ze su fotene vecer pri umelom svetle, to aj mne sa niekedy menia farby 😒 preto radsej fotim bez blesku, cez den 😉

inak farby pouzivam klasika ako kazda, nieco wilton, nieco sugarflair, nieco prachovky raindust 😉
tieto co som teraz robila, mali vyslovene poziadavku, aby boli krasne, jarne, farebne 😉

mia114
21. feb 2015

@mimcak
@pipka dakujem🙂a aj dakujem za vseeeeeetky like a odkazy k tortaam za dlsie obdobie, ja tu vzdy len tak skocim a ani vas poriadne neprecitam hambim sa 😅 ale u to zajtra napravim je nedela a ja ju stravim v praci tak budem citat koniiika 😵

sticker
21. feb 2015

@pipka Silno premýšľam, či ukázať tú tvoju sovičkovú staršej... Ona bezpodmienečne chce na narodky sovičkovú a keď zbadá tvoju viem, čo povie 😀 A tak do leta snáď prídem na tú správnu kombináciu farieb 🙂

pipka
21. feb 2015

@sticker urciteeeeee 😉 to das v pohode 😉

sticker
21. feb 2015

@pipka Tak som jej ju ukázala a reakcia: "Jéééj, aj mne urobíš takú?" 😀 😀 Akurát, že 2-poschodovú 😀 😀 Skromné to dieťa 😝 😀

kukulka1
21. feb 2015

Pekný víkend vám prajem sladké žienky a pridávam jednu darovaciu svadobnú tortičku

mojmacik
21. feb 2015

@muffinka8 zamilovala som sa aj decka,ze jeeeeej Adelka bude konik,Hanka bude ovecka a Kubko prasaaa 🙂

muffinka8
21. feb 2015

@mojmacik 😀 😀

pristela
21. feb 2015

Holky pridavam aj ja , este mam jednu ale chcem sa tychto uz zbavit , tento vykend ako za trest 😝 😅 😅 ten holub to bola show sama o sebe , chlapik co ho objednaval sto bodový ...no hlavne , ze nakoniec bol spokojny bo tie info okolo holuba boli extrem 😀 som si mohla konecne vydýchnut 😅

pristela
21. feb 2015

@muffinka8 jaaaj , to ti je taka krasne milena tortuska, cistulinka, jemna ...uuuzasnaaaa

akzuzs
21. feb 2015

@pristela parááááda až sa hanbím po Tebe dať tie moje 😅

pristela
21. feb 2015

ze aku hrubku som vam napisala v tete 😕 😕 😕 ano ano @pipka na teba som myslela a aha ho 😝 😝

pipka
21. feb 2015

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 odpustam ti zena moja 😎 😀 😀

a sak ti mal dat fotku holuba, ne? co milion popisov je vzdy nic ako poriadna fotka 😉

mia114
21. feb 2015

@pristela jezis ten holub je perfektnyyyy 😵 jasme ze aj tie dalsie su krasne.

pristela
21. feb 2015

@pipka mojaaa, som dostala dve foto, chcel ze este najde a posle nejake , no a dostala som aj drevennu maketu holuba 😀 sice ineho druhu ale to ze len kvoli predstave aspon velkosti , no zlatyyyy

@mia114 moooc dakujem, som rada ze je prec 😅

pipka
21. feb 2015

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to skoro ako ja som od hanky dostala obrazok s 3 myšami v šatach, ze chce v lete tortu..aby som mala cas sa na nu pripravit 😀 😀 😀 😀 😅

muffinka8
21. feb 2015

@pristela jááj, ďakujem 🙂 my sme sa tu práve s mamkou rozplývali nad holubom, že toto keby jej šéf videl, lebo on je holubár každou bunkou 😀

adrika202
21. feb 2015

tak pridávam aj ja svoje víkendovky 🙂 na tú 100 ku som sa veľmi tešila ,lebo však koľkokrát je taká príležitosť k takému jubileu piecť 🙂 minnie som už raz robila ale na 2 he narodeniny ,toto som sa dva krát opytala či dobré čislo počujem 🙂 kamionova -som si rozmazala foto a zistila len ked už torta bola preč a ešte 24 cupcake 🙂 idem popozerať vaše krásne dielka 🙂 majte pekný víkend dievčatá 🙂

nika266
21. feb 2015

Tak tu su moje tortičky a ide sa oslavovať Maša pre môjhu vnučika

lokalistin
21. feb 2015

Moj dnesny kamion, zle sa mi to take vysoke a s tym zadkom potahovalo, ale no co uz. a ja a airbrush kamosmi nebudeme, chcela som si vymenit trisku, kedze naposledy mi to nefungovalo a zlomila som zavit. Nastastie potom v robote pod mikroskopom tenuckou pinzetou som to odsrobovala, ale torta len natreta , skusala som Majkin @jakelina korpus z celych vajec v orechovej verzii a moooc mi chutil. Este ked som miesala sa mi zdalo strasne sladke, ale potom upeceny bol super. Odrezkov kopec a vsetky som pojedla 😉 Na taketo 3D torty ako stvoreny-dakujem

lokalistin
21. feb 2015

@pristela ty si nezmar holub jak zivy

nicoletta77
21. feb 2015

@adrika202 úžasné tortičky 🙂

jakelina
21. feb 2015

@lokalistin má ho úplně perfektní a jsem ráda, že se korpus povedl. 😉

stupacik
21. feb 2015

Doteraz som nevedela čo je Ľadové kráľovstvo teraz to už viem snehuliak moc nevyšiel ale všetko je raz prvy raz nabudúce to bude lepšie

elamaslakova
21. feb 2015

@pristela nádherné tortičky
@adrika202 krásna práca ,nádherné tortičky

1katuska73
21. feb 2015
brunila
21. feb 2015

@muffinka8 ta zvířátka máš překrásné 🙂 moic hezký dortík

muffinka8
21. feb 2015

A ešte jedna.

@brunila ďakujem

abriela
21. feb 2015

Pre rybara

abriela
21. feb 2015

@muffinka8 nelamal sa ti uz papier, ci fondat s obrazkom