Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
13. sep 2012

@lawli och lajdaci :D

lawli
13. sep 2012

@bianca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 iba jeden ,vieš koľkokrát mňa už svrbeli prsty...lenže nakázal nechytať 😒 no ak by som mala príležitosť ,tak ho nebudem počúvať ...no nikto nechce nič podobné ,tak stále čakám... 🙂

lussy23
13. sep 2012

ahojte, tak moja pvá veľké objednávka - 30ruží🙂 Schválne sú každá iná, jednak to tak pani chcela, jednak som robila aj inú metódu, ako som nauená zo školy a robila aj kamarátka, ktorú musím pochváliť, lebo už druhá ružička bola krásna. Ale ona urobila asi len tri, ostatné som robila ja🙂 Ale mne s anajviac páčia, tie veľké rozkvitnuté, bol tu už psotup, ale ja som si ho neuložila, prosim nemáte ho?

lussy23
13. sep 2012
bianca
13. sep 2012

@lawli och no skusil by moj take praktiky na mna :D struham formu co?

mizulienka
13. sep 2012

@lussy23 krasne sa ti podarili 😉

lussy23
13. sep 2012

@lawli nádherná
@mamina1978 krásne
@lifinka krásnučká
@katmi krásna
@dajna11 krásne muffinky
@danciacik krásna

lussy23
13. sep 2012

@mizulienka ďakujem

akme
13. sep 2012

babulky niekde tu na MK bol super postup na bleska a buraka z cars, nemáte to niektorá uložené dakovala, nemôžem to najsť a už som to podľa toho robila ☹ neviem či to nebolo z mimibazaru?

simasa
13. sep 2012

@anibas @miciatko este beriem po ceste - ta bude nalodena prva 😀

lawli
13. sep 2012

@bianca odvážna si no.... 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
13. sep 2012

@mizulienka nádherná tortička @pristela nádherná @afra jejo, aká je peknučká @abriela krásne @lamps prenádherné,. prosím vás, my sme v škole robili len také ruže , kde sme dávali tak 5 - 6 lupeňov, ale mne sa tie vaše páčia viac, sú také rozkvitnuté, nemáte postup na ne? @janula.h jkrásna @alenv nádfherné @yamahafazer krásna

bianca
13. sep 2012

jaj decka sa nam tu vysekal motorkar pred chvilkou.Riadne vruso pre ospale malomestske sidlisko

anda1980
13. sep 2012

Ahojte, po dlhsom case prispievam mojou tortickou robenou v provizornych podmienkach vo Fr (bez váhy, poriadnej rúry, bez valčeka na vyvaľkanie hmoty, bez žehličky, proste otras...) pri 38 stupnoch ,ale vsetkym chutila, mramorak s lesnym ovocim. Poctivo som dočítala všetky stránky, polajkovala tortičky, uplne uzasne boli vsetky, hlavne tie svadobne, baby, klobuk dolu. 😉

jenie123
13. sep 2012

ahojte kocky.. tak vam sem pridavam moju dalsiu zaciatocnicku.. plnka je parizsky krem s bananmi.. 🙂

anda1980
13. sep 2012

ahoj @jakelina , čitam, ze pre baby na vase stretnutie si nachystala peceny caj, nebola som si ista, ci si tu ten recept aj fotku davala ty, ale teraz je to uz iste. Neviem ho znova najst, mohla by som ta poprosit o recept, ked budes mat chvilku cas?! dakujem velmi pekne 🙂

iwulka23
13. sep 2012

prvá tohto víkendova dokončena..,ešte ma čakaju 3 😀

ajka82
13. sep 2012

@lussy23 za chvilku si mozme zalozit ruzickove zahony 😉 😀 pozri co som ja dnes odovzdala

pristela
13. sep 2012

Prosím vas ženy, idete niektora na stretko aj z BA a mali by ste cas a chut mi skocit po nieco do Ikea ? 😕

lamps
13. sep 2012

@lussy23 myslíš tento?

daducha
13. sep 2012

@simasa ano, ak sa este zmestim 😀 .Ale mna aj do kufra moooooozes natlacit ,vela miesta nezaberiem 😀

bublina83
13. sep 2012

Prosim vas sikovnice sikovne, mate niekto postup na tortu zabu ?? Dakujem.

daducha
13. sep 2012

@anibas ja by som to nechala az na stvrtok pred odjazdom,starsi zacal dnes kychat a steklovat v nose,uvidim co z toho bude.A u nas plati pravidlo, ked jeden tak aj druhy len s malym oneskorenim 😝 .A obaja maju vzdy horucky tak do 40 C,to nemôzem nechat na mangela 😢 .ale uz som ho nadopovala ceckom a bio mare,tak to hadam zastavime.

daducha
13. sep 2012

Ozaj, potesi niekoho ak prinesiem kralovsku glazuru? Je to totiz kilove balenie a ja nemam sancu ho minut.Hadam pernickarky by to potesilo 😉 .a pokusim sa upiect aspon nieco slane,sladke ja nelubim 😝 ,do piatku totiz makam na tortach a na vychystanie budem mat minimum casu 😝 .A ruzicku Vas samozrejme rada naucim ...

lokalistin
13. sep 2012

@brumka baby v nemecku davaju cokoladu roztopenu v slahackovej smotane(parizska slahacka?)pod potah aj ja som to uz raz dala a dopadlo vsetko v poriadku len si uz nepamätam pomer

lokalistin
13. sep 2012

@peroli ten pinterest ani nepoznam,ale ved neni divu ja skromna devecka z dediny

lokalistin
13. sep 2012

@dajna11 krasne su tie muffinky prosim ta skus mi poradit moje muffiny mi vzdy strasne napuchnu a prasknu nevies asi preco?

lokalistin
13. sep 2012

@mamina1978 wow krasne vymodelovane

janula.h
13. sep 2012

halellujaaaaaaaaaa poprosím ešte Eifellovkuuuuuuuuuuuu to by som sa naskladala ešte viaaaaac 😀

vlada111
13. sep 2012

@mizulienka volaj tam. Na stránke ho nemávajú, aj ja som brala min. týždeň a mala ho na predajni, na stránke nie.