• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. novembra 2017 
Ja už som z toho na nervy. :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: Prosím vás čo máte roboty.Ako mixujete na robotoch mramorák. Lebo ja už neviem včera som piekla dala som už na plné otáčky 8min.mi mixovalo vajíčka s cukrom a potom som dávala zvýšok,bielka tiež pekne vyšľahané. A tan korpus mi znova prepadol a je nedopečený.Rúrou to určite nije ja som z toho už na nervy. :angry: :angry: :angry:
6. aug 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja to s ganache tiež neviem. Už som ho skúšala aj ja. Bol pekne rovný a ked som potiahla bol hrbolatý okolo hrán. Vôbec sa mi nepáčil.Takže ostala som pri masle.
6. aug 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a nepřešleháš to?? Já mramorák nepeču, ale tak dlouho nešlehám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ano. robím tak ako predtým na obyčajnom mixery tak nechápem. Tak som sa vytešovala z toho robota :frowning2:
6. aug 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin stastnu cestu.... si si vybrala fasa datum, ked ani my nie sme doma, tiez akurat balim.. nabuduce hlas, aby si aj tu navstevu stihla :sweat_smile: to potahovanie xce tiez grif, lebo bubliny su mrxy, tiez mi to nevyjde vzdy podla predstav a obcas aj na fotke zbadas nieco, co si volnym okom ani nevsimnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sice nemam moc rada tie kamienkove zdobenia, ale je nepreplacana, celkovo posobi elegantne tak bud spokojnaaa :slight_smile:
6. aug 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ja to rucnym slaham na najvyssich obratkach tak max dve minuty :sweat_smile: :wink:
6. aug 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo dakujem, no pekne a to som planovala ta prepadnut :wink: , ale nie makam zase na dome, takze dovolenkou to asi ani nazvat nemozem, prave nad tym som dneska rozmyslala,ze a teraz sa musim ucit potahovat :grinning:
6. aug 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak právě máš možná větší otáčky, zkus šlehat kratší dobu.
6. aug 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, robila som dcerke tortu a ostalo mi z farebnych roll fondanov. Ja to uz nevyuzijem, mal by niekto zaujem? Neviem, do ktorej kategorie by som to mala dat do bazaru, tak skusim sem :slight_smile:
6. aug 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ,@pipka ja som už z toho potom jeleň. :unamused: práveže som minule šľahala na menších otáčkach a tiež mi to urobilo vtedy som to tu spomínala.Tak mi manžel hovorí,že to šľahám na malých otáčkach,že to preto.Tak som dala max. a zas. Dnes som šľahala na starom ,lebo nemám čas ked mi to znova urobí a korpusy mám krásne.ani to mužovi nehovorím,lebo by ho šľahlo a vyhodil by mi ten robot von oknom. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ja mixujem cely korpus asi 8minut :grinning: :grinning: neee, ze len zltka s cukrom :confused: tolko casu nemaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyslaham bielka so štvrtinou kryštal.cukru, bielka pak vyberiem, vhodim do misy od bielok zltka s cukrom, zapnem na najvyssie otacky, otočim sa pre horucu vodu, vylejem, otocim sa po olej, vylejem/za staleho mixovania na vysokych otackach-/nemam cas pouzivat pomalsie otacky/ otocim sa otvorím PDP vysypem do uz pripravenej muky, vezmem lyzicu , znizim otacky na polovicu, a po lyziciach, rychlo davam muku, jednu za druhou bez prestavky ako vhodim poslednu lyzicu hned vypínam robot, vyberiem misu, vhodim do nej vyslahane bielka a rucne , rýchlo :sweat_smile: /vobec nie jemne/ zamiesam bielka- hotovo, vylejem do formy a hned peciem , cize zltka s cukrom sa mi slahali vlastne len pokial som vyliala vodu, olej a otvorila PDP :sweat_smile: peciem v strede rury bez ventilatoru na 160°C 80-90minut
6. aug 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
dievcence, robili ste uz tortu s prichutou kinder bueno? :sweat_smile:
6. aug 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ďakujem . Tak ja to nabudúce vyskúšam takto,dnes už dokončím na starom,lebo v kuchyni už mám 30 stupňov. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale najbližšie vyskúšam tvoj postup. Ale ked to nezaberie tak potom už neviem. Dám potom infošku. :wink: Ešte raz vám všetkým ďakujem.
6. aug 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak Ja šľahám najprv žĺtka s horúcou vodou, potom pridám olej, potom cukor. A nakoniec ručne vmiešam múku s PDP a potom sneh. Tento postup mám od Mišky a viem, že tam tiež tie žĺtka s cukrom by sa mali dlho, no ja nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Max som to šľahala asi cca 3-4 min :sweat_smile:. Ja nemám takého veľkého robota, mám tuším je to česká značka ECG a je to základný. Hlavne, že nemusím v ruke držať šľahač. Ešte len sa učím, ktorá rýchlosť načo je dobrá. Ale robím to šľahacími metličkami, nie tými na cesto... A zrovna včera som piekla 2 mramoráky - okrúhlu 26 zo 6 vajec, pekný 2x prekrojený a obdĺžnik tiež zo 6 ale ten som iba raz prekrojila.....
6. aug 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence chcem si kupit robot, je nieco na co sa mam zamerat pri vybere? tento sa mi paci, teraz je aj cena super..co poviete? http://www.mall.sk/roboty/moulinex-qa407g31
dakujem za kazdu radu..
6. aug 2014 o 13:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak vidíš este ze @sticker píše :wink: ja robim vsetko na vysokej rychlosti , z dovodu , ze nemam cas , dávam si na torty vzdy len dva dni/dve noci , tak to musi frcat a stroj mam tento velky : http://www.mall.sk/roboty/kenwood-kmm-770-major-classica-premier?gclid=CMe07rDB_r8CFW-WtAodnkQAvw výkon má 1200W a teda ženiem ho skoro vzdy na šestke najvacsej rychlosti, korpus slaham balonovou metlou...este ma napadlo, ja ked cesto vylejem do formy , lejem do stredu a spachtlou to cesto este vo forme premiesam aby to "huste" nezostalo v strede, kedze to by pak tam splaslo co by tam bolo cesto tazsie.
Inak osobne si myslim , ze mas "chybu" v prešlahaní, mas to mooooc na jemno vyslahane, netreba tak dlho zltka a aj muka sa ma len primiesat nie slahat, ja slaham kratunko a korpus je i tam jemný, ked rozrezavam musim ho prenasat na doske v rukach by sa mi potrhal :confounded:
este ja davam do kakaoveho mramoraku k bielkom 1/2 z cukru /pretoze s kakaom to byva tuhsie/ a do cisto vanilkoveho 1/3 , a oleja davam vzdy menej nez je v recepte
6. aug 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pppeeetttaaa hlučnosť a velkost misy podla toho kolko pecies , ine ani nepotrebujes, výkon staci ak bude mat o štipku vyšší ako bežny ručny slahac :wink:
6. aug 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ale moze byt aj zlou mukou :unamused: minule tu tusim Andrejka @lamps pisala, ze nejaka tesco muka na houby, ze jej korpus splasol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

ja to jak pristelka...max do 10 minut mam cele ....ale teda ja este eni tie bielka nevmiesam rucne :sweat_smile: ja ich tam švihnem pred koncom a normalne to mixnem par sekund :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a zatial klop klop sa mi vzdy podaril :wink:

jedinyyy jeden raz mi splasol..ale to som urobila chybu, ze som tam vliala aromu...ked som ju tam nedala, tak z tej istej muky aj ost. surovin uz druhy bol ok :wink:
6. aug 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte robila som dnes rebarborový koláč. Juj šťavnatý a mňamnkový, ale robila som naň nový krém a vrelo odporúúúúčam. Je to tvarohový s mascarpóne.
Jednu šľahačku som vyšľahala so stužovačom, pridala rozmiešaný tvaroh s pr. cukrom a nakoniec som zapracovala jedno mascarpóne. Dobré to drží a je to suuuuuper. Možno to tu už dávno poznáte ale ja nie a musela som sa pochváliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bumbajka w..pekarenjuno.sk
6. aug 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak
@pipka áno ja som mala pocit, že je to múkou a možno aj bolo neviem.... ale teraz posledné tri torty, čo som robila mramorák som ho robila v rýchlosti - teda capla som do mixéra žĺtky, hneď cukor ..... všetky suroviny, žiadne prehnane dlhé mixovanie a sneh som vyšľahala nie celkom na tuho a zašľahala som ho do cesta mixérom, nie ručne. Všetky tri korpusy boli super jemné, nadýchané. Tak neviem, či prehnaná "starostlivosť", čo sa mixovania týka mramoráku náhodou neškodí
6. aug 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jenn44 dakujem :slight_smile:
6. aug 2014 o 19:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ved aj ja taaak :sweat_smile: niekedy dokonca ani neoddelim vajcia a džubnem ich tam cele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: a vzdy bol ok :wink:
6. aug 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no a možno v tomto je tajomstvo úspechu :grinning: mne sa zopárkrát stalo, že som tam capla žĺtky, potom vodu a olej a riešila som moje deti a vyšľahalo sa mi to do takej peny, že mi pena kypela z misy :grinning: :grinning:
6. aug 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. aug 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka sa smeješ :grinning: ale ja som si akosi nikdy neuvedomila, že to môže vadiť. Ak je teda problém v prehnanom mixovaní
6. aug 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps moze :wink: to mas jak slahacku...tiez ked ju slahas dlho, spravis z nej maslo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. aug 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 a vystuz ako??? nejaky kruh medzi nich?? ale aky a z coho? :/ :/ :/
6. aug 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 karton tak ako na poschdove torty a slamky alebo ak mas origos vystuz, ale slamky a spajdle stacia
6. aug 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka až takto hlboko som sa ja nad šľahaním mramoráka nikdy nezamýšľala, baby sa stále niečo vypytujú a skôr im vysvetľujem čo a ako. Snáď sa mi to za pár rokov vráti a potom už budem len sedieť a moje ženy mi budú vypekať a vyvárať :grinning:
6. aug 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok