Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
28. máj 2011

@mrka2
@lussy23 dakujem. Papagaje su z jedneho kusa + kridla. Pismenka su klasika zo sablonky tie som nemodelovala 😉 . Len kittynkova ma mrzi nafigu som to potiahla tie boky sa vlnia 😖. este osm pred potiahnutim potierala kremom boky nech je to rovne a nedala som to dobre zatuhnut a este som to mala aj na tenko.... nuz co uz

rybca
28. máj 2011

@lussy23 to je vykrajovane z hmoty

lawli
28. máj 2011

Ahoj , pridávam tortičku ,čo som práve dokončila. Nieje to torta podľa môjho vkusu ,no čo nespravím pre zakaznika........... 😅

lamps
28. máj 2011

@jakelina nie nemusíš sa báť, keď to dobre rozmixujes v tom mlieku, tak tie žĺtky tam vôbec nie je poznať. Ja robievam túto a ešte mám podobnú kakaovú tiež tam idú žĺtky, mne sa zatiaľ vždy podarili. Tak potom daj vedieť, dúfam, že sa ti podarí a nebudeš na mňa nadávať.

pristela
28. máj 2011

Holky prosim vas, mala som tortu v chladnicke v strede, kedze inde kvoli dvom tortam nebolo miesto, vzadu za nou bola namraza 😠 kedze moj iniciativny chlap nastavil chladnicku len na 2stupne 😠 a ona mi od tej strany uuuplne navlhla, zadna strana torty je uplne makka a mokra, mmf zatial drzi tvar, no ale neviem co to urobi dalej-nemate s tym niekto skusenost, co s tym ?

lussy23
28. máj 2011

@dm1 to som si ani nevšimla. je krásna tá torta.

lussy23
28. máj 2011

@lawli čo to je na tej torte?

pristela
28. máj 2011

@lawli 😀 😀 mne sa hodne paci 😀 ovela viac ako tie eroticke, tie su sice vtipne, no ale co ja viem 😝 tato tvoja je super, dobry napad, a prevedenie uuzasne ciste

pristela
28. máj 2011

@lussy23 ved malé deťurence 😀

jakelina
28. máj 2011

@lamps neboj nadávat nebudu, čím to mixuješ???Můžu ponorným tyčovým mixérem???

lamps
28. máj 2011

@jakelina
ja to mixujem tými meličkami, ktorými mixujem aj cesto na korpus, ono je to jedno čím to vymixuješ hlavne, aby to bolo také pekné hladké

dm1
28. máj 2011

@pristela to je kvoli tej namraze mne sa to raz stalo. Odvtedy si davam pozor na teplotu a tiez mam vzdy za tortou polystyrenovu kocku stropnu 🙂 . Malo by pomoct dat ju do prievanu preschnut a potom zase do ladnicky.

jakelina
28. máj 2011

@lamps aha, děkuju. Vyzkouším příští týden. Teď ještě máme botasku.

pristela
28. máj 2011

@dm1 dakujeem idem skusit , ja teliatko som si nevsimla ze moj bol tak sikovny, no moja chyba 😖

lussy23
28. máj 2011

@pristela 😀 😀 😀 ach ták, Mi to pripomínalo začiatok reklmy na maňušky. 🙂

lamps
28. máj 2011
tica
28. máj 2011

pridvam aspoň queena lebo pivko som už nestihla odfotiť akurat zakaznička volala a ja som dotvarovavala penu 🙂

reruna
28. máj 2011

Tak mám dodělanou jahodovou mňamku, dole piškot, pak jahodový džem, jaogurtovo šlehačkový jahodový krém - s tím žetinovým ztužovačem je to spuer, už nevím, kdo mi to tu radil - tak dík ,jahody, jahodová Galaretka - kdo to nezná, tak to je ovocná želatina a na čokoládové ozdoby jsem vyzkoušela, co se dalo, i kousek té transfer folie - to jsou ty 2 puntíkaté oblouky a ty kraje jsou struktur folie

katulkaaaaaa
28. máj 2011

@reruna mnam vyzera to uzastne 🙂

bury
28. máj 2011

@reruna - krásný 😵 prosim tě jak děláš ten jogurtovo-šlehačkový krém se želatinou? díky 😉

lawli
28. máj 2011

@lussy23 To su spermie 😀 😀 😀 na želanie ,ono to tu nieje dobre vidno ,no majú aj očká a pusinku 😅
@pristela ďakujem...no ja s ňou niesom zmierena a asi ani nebudem....je to iné ako klasika ,ale mne to nesedí 😔 ....a že je to čisté ,tak som sa snažila ,lebo sa mi zdalo ,že nieje čo obdivovať a tak som si dala záležať 😀 😀

mrka2
28. máj 2011

@reruna ta je krasna a vyzera mnaaam

pristela
28. máj 2011

Tak hotovo, moja posledna a uz nechcem aspon tyzden torty doma ani len vidiet, jedine tu u vas 😝
nakoniec som cely potah dala dole a obalila som ju znovu, uz inak než bola ☹ ale casu uz nebolo, takze tak

reruna
28. máj 2011

@bury radily mi ho tu holky - vyšleháš 1 šlehačku 33% s jedním ztužovačem šlehačky, pak smícháš se 2 jogurty Holladia (nebo jiný takový hustý, já jsem měla ty jahodové), pak přidáš 1-3 vanilkové cukry podle chuti, já dala 2, nakonec připravíš želatinový ztužovač za studena podle návodu a smícháš se šlehačkou a jogurty, nejdřív je to tekuté, ale po 2 hodinách v ledničce to krásně ztuhlo. Jen to nesmí pod potahovku - takže dort potřít třeba máslem s cukrem nebo nutelou, pokud budeš chtít potahovat.

reruna
28. máj 2011

@lawli já jsem to poznala 😀 😀

reruna
28. máj 2011

@pristela ale i tak je moc krásná - to dole máš patchwork? a podařila se ti krásná fialová

mrka2
28. máj 2011

@pristela wow, ved je perfektnaaa. no chudatko, si sa natrapila... ja davam vzdy za tortu nejaky karton,lebo mne sa to tiez uz stalo 😠

vinka
28. máj 2011

No baby krásne torty ste popiekli.Tu je moja.Myslela som,že posledná ale ešte o 2 týždne má čakajú naraz dva vankúše. 😝

vinka
28. máj 2011

@lawli to čo je 25 spermií?Dobre som pochopila? 😀 😀 😀 😀

vinka
28. máj 2011

Baby sa chcem spýtať či ste robili niektorá tortu na promocie.A zaujíma ma aký dátum sa tam píše.Den spromovania alebo diplomu odovzdávania?Neviem ktorý dátum tam mám napísať.Aj na birmovku na tortu aký dátum sa píše.či len den birmovania alebo aký?Dakujem vám.