Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuba
14. sep 2011

@eliska22 a zmestí s ati keď by bola zvlášť iba hlava gitary(to kde je ladiaci mechanizmus), lebo neviem si predstaviť, kde inde by sa to dalo rozdeliť, keďže tam budeš robiť struny. Alebo nedá s spraviť menšia?

broucek2
14. sep 2011
broucek2
14. sep 2011

@vrana pojedu do dortisima, ale nevím, zda v příštím nebo popříštím týdnu, takže případně mohu něco dovést. Jsem totiž taky z Hájů

vrana
14. sep 2011

@broucek2 Díky moc, mrknu na to a případně bych se ti ozvala? To bys byla fakt hodná. Prozkoumám to večer.

jakelina
14. sep 2011

@mrka2 je krásná. 😉

katulkaaaaaa
14. sep 2011

nevladzem 😠 😠 😠 korpus obrovsky na plechu z 10 vajec...maly sa zobudil isla som hore pre neho a pridem korpus obzraty od psa 😠 😠 😠 ja som na neho uplne zabudla ze je doma...mame krpca maltezaka...a mozem piect nanovo 😠 dalsi korpus orechovy sa mi v strede prepadol.....komu sa dnes tak dari ako mne?

pipka
14. sep 2011

@katulkaaaaaa moooja nezufaj...ja som mala vcera taky fasa den 😅 🙄 som bola rada, ked som isla spat 😀 😀 😀

do tretice sa ti podari, neboj 😉

mrka2
14. sep 2011

@katulkaaaaaa ach jajajaj.... ja by som ho asi zaskrtila 😠 😀 to je situacia,kedy clovek nevie,ci sa ma smiat,ci plakat 😝

mizulienka
14. sep 2011

@mrka2 perfektna je amalka, super, ako vystrihnuta z knizky 🙂

njonja
14. sep 2011

@pipka dakujem🙂))))budem zajtra dalej skusat🙂

mizulienka
14. sep 2011

@eliska22 ja som sa pripravovala na gitaru,lebo som ju mala robit, tak som studovala 🙂 baby pisali, ze to robia oddelene telo gitary a hlavu gitary robia zvlast, a spajaju az tesne pred odovzdanim.

mizulienka
14. sep 2011

@katulkaaaaaa drzim palce, nech to je iba chvilkova zalezitost 🙂)) ja to poznam, pri poslednej torte sa mi tak strasne nedarilo,ze sa vobec cudujem, ze som ju odovzdala...ale neboj, zvladnes to, budem drzat paste 🙂

mizulienka
14. sep 2011

@lusil2005 pre ktore bordury si sa nakoniec rozhodla?

katulkaaaaaa
14. sep 2011

baby a nakoniec mi nedosla ani potahovka:(ja sa na to asi .....,hlavne ze som objednavala nedelu kurierom za 6eur 😠

mrka2
14. sep 2011

@katulkaaaaaa mas dnes cierny den 😔 zajtra to snad bude lepsie a aj potahovka pride 😔

mizulienka
14. sep 2011

@katulkaaaaaa od koho si objednavala? ja som naposledy tak riesila kuriera, ktoreho som zaplatila uplne na figu 😠

katulkaaaaaa
14. sep 2011

😀 😀 😀 😀 baby sak zajtra je svatok 😀 😀 😀
takze potaovka nebude,esteze mam mmf inak si to mozem rovno hodit...ale ze budeme reklamovat postovne no som zvedava....6 eur za to ze mi to ide tyzden no dobre nie? 😠

katulkaaaaaa
14. sep 2011

@mizulienka od kamky 😉 ale akoze spokojna som s tym shopom len teraz bola potahovka vypredana a ked odoslali zase kurier zlyhal 😠

mizulienka
14. sep 2011

@katulkaaaaaa ach jaaj, tak aspon ze mas to MMF 🙂 drz sa 🙂

bzucinka2
14. sep 2011

tak konecne som sa dostala k tym fotkam 🙂 Kitty a taska je dnesna 🙂

@katulkaaaaaa tak to potesi ☹ asi by ma piclo a na psa by som nakricala ☹

dm1
14. sep 2011

@bzucinka2 krasne a ta orchidejka 😵 . A ta 4 poschodova s kvetmi?

bzucinka2
14. sep 2011

@mrka2 prekrasna amalka, to si vyrezavala dieliky a lepila na seba? 🙂

bzucinka2
14. sep 2011

@desmodka uzasne auticka, si sikulka 🙂
@njonja super 🙂

bzucinka2
14. sep 2011

@dm1 to len chystam kvety , lebo napriklad tento tyzden mam este 6 dalsich tak na kvety nie je cas 🙂 psychicky sa pripravujem na 7.10. 😀
dakujem, orchidejka na prve drotikovanie celkom fajn, hoci ma kopec nedostatkov 🙂

bzucinka2
14. sep 2011

@lamps prekrasna akym stetcom alebo ako farbis tie kvety? 😉

lamps
14. sep 2011

@dadka212 áno myslím tie 5 6 uholníky, ale mám taký pocit, že už tomu rozumiem 😉 .

lamps
14. sep 2011

@ikula2 ďakujéééééém, veľmi pekne 😅. Torta má byť guľatá s loptou, neviem ako sa strafím do váhy, aby som to neprešvihla. No v každom prípade to bude asi dosť zaujímavé

lamps
14. sep 2011

@bzucinka2 ďakujem za pochvalu. Kvietky farbím obyčajnými štetcami, ktoré som kúpila v Dráčiku farbami Sugarflair

eliska22
14. sep 2011

@zuba hej, tak sa mi to zmestí a tak to aj budem musieť nejako vyšpekulovať 😝

eliska22
14. sep 2011

@mizulienka no tak nejako som to chcela aj ja urobiť 😝 ale vôbec si to neviem predstaviť 😅