Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
18. okt 2011

@mailli do niektoreho cesta ide soda bikarbona, ale nemam teraz poruke taky recept ☹

79zuzana
18. okt 2011

@mailli skus sodu bicarbonu 🙂

alenv
18. okt 2011

@zuzana124 zítra je to třetí den.. tak snad ve čtvrtek to bude už dobrý prý to děti v 6 měsících zasahuje nejvíc.. ale on je zlatoučkej jak mu trošku sleze teplotka už se směje

mailli
18. okt 2011

@79zuzana , @bzucinka2 díky moc, vyzkouším s bikarbonou i ten recept bez ní. jste zlaté 😉

jakelina
18. okt 2011

Zkoušela jsem první kytičky na drátku ve svazku, jenom nevím jak to k sobě vázat, nějak jsem to tak podle sebe udělala, ale pořád se mi to točilo, přišlo mi, že tam mám moc té pásky. Ještě taky nevím jestli když je ta kytička zelená, tak mám ty bílé kytky asi taky příště dát na zelený drátek a ne na bílý, že jo?? Já jsem si udělala kytičky a pak začnu lístky a teprve mě napadlo, že to bude vypadat blbě ten bílý drátek. No poprvé jsem se na tom učila, příště to půjde snad líp.

jakelina
18. okt 2011

@alenv taky jsme to měli a bylo to fakt pár dní a pak jako když utne. 😉

jakelina
18. okt 2011

Zrovna jsem vložila rozmazanou fotku. 😒 Možná to na téhle bude líp vidět.

dm1
18. okt 2011

@jakelina jj na zelenu kyticku zeleny dratik

baby mrknite sem co stoja tie zelene farby ze 3-8 dolarov kus 😲 . Ved tu sa to predav a za 20! tie perly!!!! vrrr http://www.alibaba.com/product-gs/427741582/sil.... su tam super veci skoda ze min. 30 treba objednat

lusil2005
18. okt 2011

Ty kokoz to je perfektne!!!!
😲

jakelina
18. okt 2011

@dm1 no já jsem si to myslela, jak jsem to začala vázat, no co už. Předělávat to nebudu a příště budu vědět. 😉

dm1
18. okt 2011

@jakelina to nevadi aj tak je suprova 😉

jakelina
18. okt 2011

@dm1 no od tebe to potěší, děkuju moc.

alenv
18. okt 2011

@jakelina tak at už ☹ je to hrozné.. spíš ta nevědomost co to je..

alenv
18. okt 2011

@jakelina uauu krása.. jsi šikovná

lucula73
18. okt 2011

@pristela ja som mala bielu milku...ale problém bol asi v tom že bola možno studená,neviem,nabudúce tam teplejšiu čoko 😉

@jakelina krásna kytička,tak toto ja asi nikdy neurobím,obdivujem všetky dievčatá,čo to vedia 🙂

dm1
18. okt 2011

baby ja fatk zasnem nad cenami tych pomocok tusim som zaspala dobu mala som namiesto pecenia zacat predavat cukratske potreby z ciny a uz by som bola v baliku 😝 . teraz uz je neskoro uz je t utoho moc http://beonhelmets.en.alibaba.com/productgroupl...

jakelina
18. okt 2011

@dm1 začni, my budeme nakupovat 😉 😀

dm1
18. okt 2011

@jakelina uz som zaspala dobu je toho straasne moc uz ale ti co zacali prvi sa riadne nabalili. to je umenie podnikania byt v spravnom case na spravnom mieste alebo skor najst v spravny cas ten spravny lacny tovar 😅

mailli
18. okt 2011

@jakelina šikulka, kytička je moc pěkná! 😉

lucula73
18. okt 2011

@dm1 super ceny...vieš čo som minule zistila?kúpila som si u nás v obchodíku take 4 kvetinky vypychovačky,dala som za ne takmer 10 euro,už presne neviem..ale boli v takom malom sáčiku zabalné a na nich štítok....teraz som ich videla na českom mmb,kde sme objdenávali...má ich za 58 kč !!...na original podložke a v tej tvrdej folii 😠
takže viacerí nakupujú z tých linkov a tu draho predávajú 😝

jakelina
18. okt 2011

@mailli děkuju.

@dm1 tak co vymyslíme, já bych chtěla vědět, co bude in za pět let a už to začínám prodávat 😀 😀

lusil2005
18. okt 2011

to je sila... najlepsie je, ze je tam plno veciciek co som tu este ani nevidela! 😕

jakelina
18. okt 2011

@lusil2005 taky jsem tam šmejdila 😀

mizulienka
18. okt 2011

baby poradite mi prosim...idem robit 2 torty male, ako podakovanie do banky, pani bola velmi ustretova a pomohla nam s vybavovanim uveru atd...mm si mysli, ze by sme tam mali dat logo banky navrch torty, ale ja si zasa myslim, ze je to osobne podakovanie, to nie je firemna torta....ale tak asi budem musiet urobit nejaky kompromis, ze hore dam logo k tomu nejaku malu ruzicku ale ide mi o bok torty, najprv ma napadli artistry vykrajovacky mam, ze urobit nejaky ornament....ale neviem....co by ste mi poradili prosim? ci nedat na bok nic, len nejaku borduru??? dakujem za kazdy tip 😉

alenv
18. okt 2011

@dm1 to je věcíí 😕

dm1
18. okt 2011

@mizulienka ja by som nesla do loga ked to nie je je pre banku ako taku ale pre pani v banke. dala by som tie artistri kludne + nejake kvety

zdenallicka
18. okt 2011

@mizulienka Já bych tam logo nedávala.. 😕