Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
9. feb 2013

@bzucinka2 magnólie a ďakujem 🙂

bzucinka2
9. feb 2013

Ahojte babulky, mohli by ste mi pomoct nahadzat sem tapety bielo fialovych poschodovych torticiek? dakujem za pomoc a napady 🙂

bzucinka2
9. feb 2013

@eliska22 to sa mi paci, este aj ta kombinacia, ak mozem ukladam 🙂

eliska22
9. feb 2013

@bzucinka2 jasné, že môžeš 😵

eliska22
9. feb 2013

@daducha je krásna 😵 😵 😵

eliska22
9. feb 2013

@mrka2 to je aká krásna milá tortička 🙂

zuzana92101
9. feb 2013

@eliska22 no naaadhera 🙂 🙂 🙂

eliska22
9. feb 2013

@miciatko veľmi pekný vejár 😵

eliska22
9. feb 2013

@zuzana92101 no ďakujem 😀 ale fakt, ja som minule obdivovala zase tvoje tortule 😵

salonka1981
9. feb 2013

Pridávam Vám moje,aj keď teraz len také obyčajné 😉

zuzana92101
9. feb 2013

@eliska22 dakujem teda aj ja, si zlata 😉. Tie kvietky su fakt naadherne. Ja som si kupila velku vykrajovacku laliu, skusala som to, ale ten drotik aj po uschnuti sa mi tam hybal, vyliezal, potom, ked som sa to snazila dat dokopy, tak sa to tam cele krutilo (lupienky) a ked som to oprela o podlozku, tak sa to deformovalo ☹. Takze laliove vykrajovacky su zatial odlozene...hadam pride na ne cas. Zisiel by sa mi nejaky kurzik, aj ruze su nadherne na drotikoch, len kde ja mozem ist s tym mojim malym prisavnikom 🙂, stale je na prsku. 😅
A ta tvoja magnolia, kraasna....uz idem aj pozerat do eshopu vykrajovacky 😀.

eliska22
9. feb 2013

@zuzana92101 ja nemám skoro žiadne vykrajovačky, ľaliu som si nakreslila na papier lupeň a podľa toho vyrezávala nožíkom a nemám ani žilkovače, všetko je to len nožíkom 😝 tiež sa mi ľalie vždy rozpadli, ale tento krát mi to išlo akosi samé od ruky 😉 ja si urobím valček do toho pichnem obalený drôtik, vyvaľkám trošku, vyrežem lupeň, stenším to kosticou a nechala som tie lupene vysušiť na valčeku, potom som to viazala dokopy 😉 robila som zo smartexu.

viera6
9. feb 2013

@zuzana92101 notebook dopadol ok 🙂

mimcak
9. feb 2013

tak pridávam svojho boba staviteľa,pre môjho syna. Inšpirácia bola odtialto,len neviem od koho. Synovi sa to páčilo,tak som sa trošku inšpirovala .Dúfam nevadí.Uvidíme čo na ňu povie synátor.Tak a idem ešte rýchlo chystať na oslavu. 😀 😒

anibas
9. feb 2013

@pristela to by museli byť prázdne krabice !! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

florentina
9. feb 2013

@mimcak líbit se bude určitě, super je.

janula.h
9. feb 2013

babuleee please niečo pre 15 ročného chalošaaaaaa please nemám nič v hlave 😠

vecernicci
9. feb 2013

@florentina odpočívat budu v hrobě 😀 😀 😀

mrka2
9. feb 2013

@daducha ooo TY si chces ulozit MOJU? odpadnem... 😀 🙂 nech sa paci 😵

zuzana92101
9. feb 2013

@eliska22 no ja som ten drotik neobalovala, iba zapichla do lupienka...takze preto sa mi to asi vysuvalo, ked to uschlo. Skusim to ako pises...😉 A zilkovace ty fakt nepotrebujes, tak si to zvladla nadherne iba s kosticou, ze je to ako so zilkovacom 😉

mamina1978
9. feb 2013

@daducha Wauuuuuuu ....nadhernaaaaa...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ukladaaaaaaam 😵 😵 😵 😵
A prosim ta tie gulicky si lepila vodou , ci lepidlom ?

jakelina
9. feb 2013

@eliska22 krása, ty květy jsou boží

jakelina
9. feb 2013

@mrka2 ta medvídková je sladká 😉

@mimcak krásně se ti povedla

@salonka1981 milounké dortíky

maya30
9. feb 2013

ahojte, pridavam moje, este ma cakaju 3 ale uz teraz mam dost 😝 Polystyrenovu gulu som nakoniec nepouzila, lebo sa ukazalo ze by bola obrovska, a cela poschodka aj s tymi kvietkami mala vazit 4 kg...(nechapem ako ale nakoniec ma 3,6) 😕

ajka82
9. feb 2013

@miciatko dakujem...to je pre maminu na dnesnu oslavu, tak som si mohla robit co som chcela... len moja dcera si pre nu prosila zebrovu torticku, to bolo jedine coho som sa drzala, ked ju rano mala videla tak skakala od radosti 😵

gabina275s
9. feb 2013

no ukladanie kvetov mi moc nejde ale hádam sa zdokonalím aj v kombinovaní

levandulka3
9. feb 2013

Tento víkend som mala na torty bohatý a dokonca som si po prvýkrát mohla vyskúšať aj stencil

eliska22
9. feb 2013

@levandulka3 tá čierno biela a pat a mat perfektné !!!!!!!!

jakelina
9. feb 2013

@levandulka3 suprové jsou
Nestíhám všechny jmenovat, ale úúúúúúúúúúúplně úžasné dorty tu jsou tento víkend 😉

dadka212
9. feb 2013

@alenv nádherné torty a spiderman ako živý, perfektné 😉 aj fotky super 😵 😀