Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

rapunzel1
30. aug 2012

@lucula73 díky, tak ten doma máme, tak aj na ten možno príde, pri tomto experimente, som zvedavá ako to bude vyzerať, ja by som osobne volila úplne iné farby aj niečo iné k tej ich téme.....

simasa
31. aug 2012

Jaaaj, takze nie sme kamosky na FB. Ak chces, napis mi meno, poziadam Ta. No a ta Tvoja maska je teda ovela krajsia, ako to, co vybrali oni 😝

maya30
31. aug 2012

dobre ranko, asi vsetky dospavate po nocnej sichte, tak ja sem hodim moju nocnu...snad je toto uz posledna postel, lebo uz mi dochadzaju napady 😝 a dufam ze svadobcania v nasom mestecku predychaju aj take zive farby, nemohla som si pomoct, strasne sa mi pacila ta kombinacia 😉

sisix
31. aug 2012

@maya30 moc krasna prace.

maya30
31. aug 2012

@sisix dakujem 🙂

mates22
31. aug 2012

@maya30 prosím, to čelo je oplatka nebo jen hmota? Já si minule udělala čelo jen z hmoty (smartflex) tejden předem, ale stejně to nevytvrdlo ☹

simasa
31. aug 2012
simasa
31. aug 2012

@maya30 velmi pekna postielka 🙂

vlada111
31. aug 2012

@aduskatt jaj zlatá si, ozvem sa 😉

vmartinah
31. aug 2012

tortička pre ročnú slečnu 🙂

vmartinah
31. aug 2012

predám nové pomôcky na marcipán

vmartinah
31. aug 2012

@vmartinah 4,90€

maya30
31. aug 2012

@mates22 toto je tiez len hmota (z cukrikov), ja ju susim v prievane 😀 pri otvorenom okne (ale nesmie prsat, lebo natiahne vlhkost) a takto ju mam za 2 dni suchu 🙂

jakelina
31. aug 2012

@simasa já mám doma tu sadu kytičky a tu silikonovou formičku. Formy psala florentina, že má všechny doma.

maya30
31. aug 2012

@simasa dakujem 🙂

aduskatt
31. aug 2012

@vlada111 ozvi, uz sme vstali🙂))

daducha
31. aug 2012

@maya30 krááásna, urcite sa bude pácit 😵 😵

Inak babulky,trosku mimo, no som z toho taka rozhodena,nas mladsi 3,5 rocny drobcek ma boreliozu ☹ .Nakazil ho kliest co mal na uchu a teraz dostal ATB konske davky na 3 tyzdne.Ja ked si predstavim to mnozstvo co za 3 tyzdne zje tak mi je zle.Doteraz bral ATb asi 2x,je to zdrave dieta a teraz toto, hlavne ze som sa minule tesila ako je dlho zdravy.Hlavne ze v pondelok ked som s nim bol,a 1x na infekcnom, ze ma cele cervene ucho uz 2x v priebehu mesiaca a bol tam kliest, tak ma doktorka otocila vo dverach ze to nic nie je a vcera flak uz az na lici a hlave.JOj,len dufam, ze to bude bez nasledkov ...

aduskatt
31. aug 2012

@daducha no hadam sa z toho rychlo dostane, drzte sa

aduskatt
31. aug 2012

baby, tak ja premyslam nad nejakou prudko elegantnou tortou na 50ku a teraz, ze ryba🙂) no mna skoro vykotilo🙂

jakelina
31. aug 2012

@daducha to je hnus ta malá havěť, držím moc palečky, ať antibiotika zaberou a je to všechno dobré. 😉

monika76
31. aug 2012

@daducha ahoj,nezabudni mu podávat probiotiká a aj céčko tak to telíčko lepšie zvádne.Po ďalšie dávaj mu mrkvu strúhanu alebo odšťav a to každý den.Na zlešenie chuti pridaj jablko alebo čo len chceš.Tak isto brusnice,brokolica,špenát vracia nazad do tela železo lebo pri ant. ho bude čerpat z tela .Prajem skoré uzdravenie.

monaart
31. aug 2012

BABY ja žasnem koľko žien pečie a ako kráááááááááááásne, ja neupečiem ani piskótu už pomaly,,,,
ale zase mám vzťak k modelovaniu a zdobeniu a pod,,,je to skoda lebo by som to mohla využiť.....
teraz ma lákaju slané tortičky,,,snáď sa časom ozvem pre nejaké rady...
držím vam palčeky a prajem dobré nápady!!!
M

zuul
31. aug 2012

@vmartinah prosim ta vlocky, hviezdicky, srdiecka? za kolko? dakujem.

zuul
31. aug 2012

dievcata pripajam moje svadobne, pred chvilou odvezene.
cokokorpus+coko plnka, mramor+orechovokaramelova plnka, orechovy korpus+parizska slahacka
a vanilkovy korpus+vanilkovy krem+broskyne, coko korpus+vanilkovy+broskyne

o 2.11 som isla spat 😎

mima1311
31. aug 2012

@vmartinah zehlicka je po kolko ?

zuul
31. aug 2012
zuul
31. aug 2012

@daducha viem si predstavit co prezivas, moja 1,5rocna mala zapal obliciek a 7tyzdnov brala ATB. dovtedy nic. pridaj probiotika a verim, ze sa z boreliozy uplne vylize.
aj na nas dr. srali, az kym uz nebolo CRP 126 🙄

simasa
31. aug 2012

@jakelina Dakujem.
@daducha To ma teda mrzi, skore uzdravenie prajem, nech to vsetko dobre zvladne.

cabalkova
31. aug 2012

@zuul Ten dortik s tou brozi je faaakt krasny.

dm1
31. aug 2012

@daducha drobcovi prajem skore uzdravenie