Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sofi07
31. júl 2009

ali, ten MAdagaskar nema chybu, dokonaleeeee 🙂

alionuska
31. júl 2009

Cessy presne to som myslela......
sofi...dakujem!!

sisidl
31. júl 2009

Aj ja mamvtu taku strunku na prerezavanie korpusov a vobec mi to s tym nechce ist,alebo to neviem 😝 ,tak rezem ozom od oka. 🙂

sofi07
31. júl 2009
cessy
31. júl 2009

prave som dokoncila tortu...ked samaly zobudi odfotim ho s nou a vecer pridam do albumu 🙂

cessy
31. júl 2009

sice sa nebude dat porovnavat s vasimi doknalimi tortami, ale snazila som sa. ved uvidite 😅

wighy
31. júl 2009

uff tak som dokoncila svoju druhu tortu a zase mam dost hehehehe

ale nie som taka spokojna ako po 1x ale neva ja to nevzdaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
31. júl 2009

maly mi spinka, dufam ze aj admini spia...idem stiahnut z fotaka do PC 🙂 😀 😅 😕

wighy
31. júl 2009

cessy cakaaaaaaaaaaaam
😵

sofi07
31. júl 2009

aj ja cakam 😀
wighy a ty fotku nedas?
ja som si dnes kupila par hotovych ruziciek v cukrarni a budem sa podla nich ucit 🙂

wighy
31. júl 2009

sofi dala by som ale moc sa nepodarili a torta je uz u segry

cessy
31. júl 2009

dievcata rýchlo kukuk su tam 😅

cessy
31. júl 2009

trvalo mi to,lebo maly sa mi zobudil, tak som musela odbehnut.
ak mi ju zmazu, tak ju mam odfotenu aj s malym....takze 😀 😉

cessy
31. júl 2009

sofi ja som sa inak s tymito mojimi ruzickami natrapila...to bolo najzlozitejsie na celej torte 😖

cessy
31. júl 2009

wighy......preco si ju neodfotila 😢 ☹ 😢 skoda 😢

wighy
31. júl 2009

cessy maly je podareny 😵

a torta woooooooooow krasna

ja som ju odfotila ale vyzera blbo na fotke, neviem preco, dam ju sen na chvilu ale potom to zmazem ,skusim ece zajtra pofotit

sofi07
31. júl 2009

cessy, torta je nadherna a aj ruzicky su prekrasne, si sa s nimi musela riadne pobavit, este si ich aj vytienovala. si sikulka 🙂 . a maly je rozkosny 🙂
wighy sem s fotkou 😀

junovka
31. júl 2009

ahojte!

neviete mi poradit, ako pripevnit marcip.ozdoby na potah z JOJO cukrikov? 😕 Vdaka

lenka.pav
31. júl 2009

cessy, nadherne si tie ruzicky vytienovala. ako si to robila? prezrad 😉
wighy, podla mna je pekna a ked pises, ze je to blbo nafotene, tak v skutocnosti musi byt paradna!

wighy
31. júl 2009

no uz je tam ale kukam ze tie fotky otras
ece je od cukru a nejaka flakata nechapem 😒

ale je pravda som sa poucila, prvu som robila z haribo a tuto z jojo cukrikov a urcite budem v buducnosti robit z haribo 😉

cessy
31. júl 2009

dakujem dievcata 😅 , pri tych kvetinach som myslela, ze stravim mladost 😀 😀

wighy super torticka, podla mna je peknucka ake si robila vnutro??korpus+plnka???

prvu fotku som naschval dala maleho, nech si to hned nevsimnu adminky na domovskej stranke, ze tam je torta 😀 😀

wighy
31. júl 2009

no na tie vase sa moje nehrabu,mozno tak o rok dva ale som si ista ze na brachovej oslave bude jedinecna 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
31. júl 2009

cessy dobra taktika 😀 😀

mramorovy korpus a traseny krem s jahodami kedze som nemala cas

cessy
31. júl 2009

wighy toto je moja piata torticka. ma urcite nedostatky......., ale dufam ze sa bude pacit a bude hlavne chutit

wighy
31. júl 2009

wow len 5, to si teda poriadna sikovnica naaadhera
a tie ruzicky no na to j nemam nervy

cessy
31. júl 2009

wighy toto je moja piata torticka. ma urcite nedostatky......., ale dufam ze sa bude mamicke pacit a bude hlavne chutit 😉

sofi07
31. júl 2009

wighy, ved je krasna, tiez si sa bavkala s ruzickami 🙂. aj ja mam malu prve fotky a potom tie moje vytvory a zatial mi nik nezmazal.
junovka, skus vodou alebo bielkami.

abetka
31. júl 2009

baby tie vase torty su uzasne
Cessy/ korpus upeceny, zajtra plnka 😉

cessy
31. júl 2009

juuuj neako mi to tu 2x pridalo moj prispevok, prepacte 😅

lenka, vazne sa ti to paci???? 😅 , robila som to tak, ze prst som namocila do prask. farby a potom som to natierala prstom na ruzicky.....to je cele tajomstvo 😀

junovka ja som tieto ruzicky a motylov lepila vodickou 😉

wighy
31. júl 2009

sofi ani nie zatial robim len jednoduche ruzicky,tocene,nie z lupenov,na take si netrufam