Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
11. sep 2014

@konicka Ahoj, ja som ju nerobila. Len som porovnávala foto z netu a postavičku čo spravila jedna baba tu a chcela vedieť ako to vylepšiť.

chvapilu
11. sep 2014

ahoj S.O.S právě se chystám postříkat dort airbrush pistolí a nejde mi do ní barva vzduch jde -kompresor taky ale nestříká moc prosím o radu co stím děkuju

ikula2
11. sep 2014

@jachin dakujem ano ved som si uz spomenula ze som robila aj s takou mam 2 recepty az teraz som si vsimla

michaela3011
11. sep 2014

zienky, myslim, ze to tu uz bolo 😅 ked smartflex velvet ... tak vanilka??? 😅 😀 dakujeeeem 😵

skratka, co kupujete??? 😀

pipka
11. sep 2014

@michaela3011 ja urcite bud mandla alebo ceresna 😉

miriama11
11. sep 2014

@michaela3011 mandla

michaela3011
11. sep 2014

@pipka @miriama11 tak skusim tu mandlu 😉 ked ste sa uz dve kocky takto zhodli 🙂 mooooc dakujem... dilema vyriesena 😀 mozem si ist umyt zuby, vycikat a spokojne spat 😀 😵 😀 😀 😀

vlada111
11. sep 2014

@nika1985 uf ale teda to striekanie je veľká pomoc. Možno si urobiť nejakú krabicu aj s vrchom a striekať len z prednej otvorenej steny.

sulaiovamaja
11. sep 2014
antenka1
11. sep 2014

Dievcata prosim o radu. Na 3poschodovu svadobnu tortu okruhlu pre cca. 80 ludi aky potrebujem priemer jednotlivych poschodi? Dakujem pekne.

halienka
12. sep 2014

@antenka1 snáď ti toto pomôže 🙂 pod tortami je počet porcií koľko z tých rozmerov výnde...

denisak77
12. sep 2014

Práve dokončené, 2 odovzdané a môže sa oddychovať.

chvapilu
12. sep 2014

ahoj vkládám včerejší hororový při něm se mi rozbila fixírka ,ale po 3 H, se rozjela .5.5KG s čoko-krémem

chvapilu
12. sep 2014
lucula73
12. sep 2014

ahojte,
jedna moja tortuška 🙂
pekný dník všetkým...... 😉

govinda
12. sep 2014

kočky, máte skúsenosti s týmto extrudérom?
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
Či sa s ním robí ľahšie ako napríklad s výtlačným. Výtlačný mám a fakt tam treba takú silu ňvynaložiť, že ho radšej ani nepoužívam, lebo mám z neho na dlaniach modriny 😒 Viem, že je ešte taký, ktorému sa páčka krúti, ale ten som momentálne nenašla.

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@lucula73 nadherna 😉

marianabila
12. sep 2014

@denisak77 🙂 ta svadobna je prekraaaasna!a ten vybijany opasok-tak to je sila! 😉 je OHROMNYYY!aj klobucik,teeeeda!!! 🙂

cat
12. sep 2014

Ahojte, tak ja som dnes dokončovala toto, ešte to zábradlie upravím... NIE JE to torta, je to len z fondánu mnou vytvarovaný zámok, ktorý pôjde na tortu. Postavičky sú kúpené. Moja Simi miluje rozprávku Frozen 🙂 Oslava bude až 21.9., vtedy budem aj piecť a finišovať s celou tortou.. tentoraz som si dala záležať na detailoch, viď druhá foto...

mirinecka
12. sep 2014

kočky, používate stužovať KARINA, som si kúpila jahodový a neviem ako ho použiť. Iba ho zmiešam s vodou podľa návodu, a potom čo? 😒 Postupne budem primiešavať do vyšľahanej šľahačky?. Chcem ju na muffiny. ďakujem

muffinka8
12. sep 2014

Predposledná tento mesiac.

nika266
12. sep 2014

Pridávam moju nočnu

ikula2
12. sep 2014

@govinda ja ked som sa rozhodovala tak co som precitala odporucali ten co sa kruti a aj ten som si kupila a som spokojna myslim, ze je to isto lahsie takze ten, nie tento pistolovy...

evala777
12. sep 2014

@govinda ahoj, ja mám tento a som s ním spokojná... 🙂

govinda
12. sep 2014

@evala777 a ako sa sním pracuje? Lebo s tým mojím výtlačným s piestom je to des 😒 Namáhaš sa pri tom veľmi?

govinda
12. sep 2014

@ikula2 áno, počula som , že to otočný je dobrý, ale neviem ja veru porovnať. Myslím, že v porovnaní s tým mojím otrasom musia byť všetky lepšie 😀

pristela
12. sep 2014

no baby skusila som to ganache ,ale teda uz po druhy krat 😝 neucarovalo mi to 😝 kooopec coko fuc, furt je to krive 😀 a najlepsie je, ze ako som uhladzala druhu vrstvu tak tam kde mam plnku mi to normal praska 😠 jasne ze slahackove plnky traslave mam

lucula73
12. sep 2014

@pristela moja,nie si sama,ja som to dva krát skušala a neviem sa stým tiež skamarátiť.......mne sa to zas šmýka po tých bokoch na šľah. plnkách a tiež to neviem urovnať 😝

denisak77
12. sep 2014

@marianabila ďakujem

vladiella
12. sep 2014

@79zuzana I na tu zlatu pozor, aby to nevyzeralo zbytocne gicovito a prehnane. Luxus je skor elegancia, co Ti hovori uz I to, ze ma rad anticky nabytok- jednoduchost a jemnost. Aby sa to neprestrelilo, a nebolo to nieco pre adolescenta. Zlatu vol preto skor menej zltu, viac tlmenu, cize akoby zajdenu tmavu/anticku. Inac toto sa snazila vysvetlit I @jakelina u tych perpetovych ruzi...