Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

koira
3. jan 2014

@jakelina taky jsem si to tak myslela..diky..ja totiž nikdy ani čoko krém nejedla, vždy jsme meli nejaký tvatohový apod...a ten pařížský asi nemůžu pod potah že..

pristela
3. jan 2014

@nellynka andelka , ale nee , ja sa zariadim , aj tak uz nechcem brat milion tort ako minuly rok 😝 bo ma to prestava nejak bavit a na študovanie noveho hobby nemam cas , tak radsej toto pribrzdím 😀 😀 😀 😀

michaela3011
3. jan 2014

@daja55 mame po 22. hodine a pridavam foto 😀 a si to ty predstav, ze ako som pisala, ze torta skoro hotova, tak potom som mala asi hodinovy telefonat cez skype... potom som si rychlo potiahla tortu, zacala farbit hmotu na trencle (chceli ich modre s bielymi srdieckami 🙄 ) a potom pozeram, ze som mala bokom odlozenu puncovinu na bedra aby nevyzeral ako rovna lata 🙄 takze chudak bude vyzerat ako lata 😀 a este dufam, ze oslavenkyna bude mat silne pluca 😅 do toho penisu isiel vajecny liker 😀 dufam, ze uz po mne nikto nebude chciet takuto tortu 😀

pristela
3. jan 2014

@jakelina @lamps aj ja chcu zubyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 no ja co som malovala tu zelenu naposledy , tak ako mne sa pacila ale az potom som si vsimla ze ona ma skrz hrdlo našróbovaný šrob - fuuuuuuuuuuuuj, no nechutneeeee, fakt som premyslala ze to tam nedam , alebo ze tam dam napis, ale nakoniec som dala /so zavretymi očami/ bo vsak prave preto to tak žerú tie decka 😝 bléééé

pristela
3. jan 2014

@luciahromadkova strasnaaaa skoda tych foto ☹ ☹ ☹ ☹ nic na nich nieje vidiet a pri tom ta tortuska vypada byt uuuzasnaaa

luciahromadkova
3. jan 2014

@pristela dakujem zanetka...to foto ma hneva strasne..... a hlavne preto, ze moj stary mobil fotil 100krat lepsie, lenze vraj nutne potrebujem novy povedal moj manzel...torta je uz ale na pol zjedena...za prvu vyplatu kupujem fotak... 😉 😀

llucia81
3. jan 2014

@nellynka Ahoj, ak by ti nahodou este ostali nejake cukriky MMf tak ich rada od teba kupim...🙂

mysiatkoo
3. jan 2014

@luciahromadkova joooj nove pristroje stoja obcas za 2 veci 😖 ale torticka velmi podarena 😵 😵

daja55
3. jan 2014

@michaela3011 tak to si dala úžasne ....perfektná torta.pravdupovediac.ja by som nemala odvahu 😝

michaela3011
3. jan 2014

@daja55 toto je uz moja tretia takato a asi v najhorsom prevedeni 😀 nemam rada taketo torty, robia sa mi blbo a nabuduce odmietnem... dost bolo zabavy!!! 😀 ale dakujem za mile slova 😵

luciahromadkova
3. jan 2014

@mysiatkoo dakujem za pochvalu 😉

jakelina
4. jan 2014

@koira pod potah nemůže

adrika202
4. jan 2014

prvé tohtoročné 🙂

mysiatkoo
4. jan 2014

ja nepeciem tak skoro, ale mala vypomoc pre susedku predsalen naryxlo

karkana
4. jan 2014

@michaela3011 no torta super,podarila sa 🙂

chvapilu
4. jan 2014

krásné ráno přidávám můj první letošní /z lásky 3.5kg/

pristela
4. jan 2014

Holky , neviete ci je niekde v akcii maslo ? nie lidl odtial nechcem nikdy 😝 a potrebujem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela masla 😀 😀

mysiatkoo
4. jan 2014

@pristela v tescu cervene vcera bolo tusim

pristela
4. jan 2014

@mysiatkoo kujeem , ak bude máš na pol očka odpustenééééé 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 a mozes ma oslovovať bez vykania 😀 😀 😀

michaela3011
4. jan 2014

@karkana dakujem ti 🙂

akapulko
4. jan 2014

pomooooooooooooooc ma robit tortu ze minecraft poslali mi aj presnu foto 😝 to akoze tie prtave kocky tam ako dam tooooooolko vela ☹ viem ze ste to tu uz niekto piekli ale nespominam kto 😖 davali ste normal potah a na to tie milion kocky??ci?

mysiatkoo
4. jan 2014

@pristela 😀 😀 😀 ooo velka vdaka madam guru! (andelicku moj straznicku daj v tescu na maslo aj dnes akcicku) 😝

adrika202
4. jan 2014

@pristela prečo z lidlu nechces ? mas zlu skusenost ci ?
🙂

pristela
4. jan 2014

@adrika202 jo, raz bola taka "kauza" prosto ine maslo zabalene v obale 82 percentneho a krasne to rozpustalo potah, bolo to naj v čechach , tam to vyhodili a vyhodili asi ku nam 😝 mne tam raz kupil moj aj ked mal zakazane 🙄 rozbalili sme ho a uz nosom bolo citit taku tu margarínovu vonu , tak som ho ani nepouzila 😝 aaale nevravim ze to tam je stale , dakedy som pouzivala ich maslo a bolo v pohode, no uz nemam cas ani peniaze riskovat, mam overene z tesca a kaufu tak ine nebravam

lamps
4. jan 2014

pridávam aj ja moju prvú tortoročnú. Je len taká jednoduchá vôbec som nevedela nič o osobe, ktorej je určená. Objednávala ju seseda pre kamošku, ktorá ju berie svojej kamoške. Nevedela som vek (vraj 40 - 50 rokov), aké farby má pani rada, proste nič ...

jakelina
4. jan 2014

@lamps je krásná a taková univerzální, určitě se bude líbit 😉

adrika202
4. jan 2014

@pristela diky,dobre vedieť ,ja použivam z kaufu ale stanesa že kupim aj v lidli tak oddnes radsej nie 🙂

jakelina
4. jan 2014

@adrika202 já kupuji v mlékárně a i v Lídlu někdy a je fakt, že jednu dobu bylo hnusné a teď normálně kousek papírku odbalím a čuchnu k tomu máslu a nesmrdí tím hnusným tukem a je dobré. Asi se polepšili 😉

zuzukaa
4. jan 2014

@luciahromadkova jezisiii dakujem krasne za pomoc.... zlata si 🙂

nika1985
4. jan 2014

skuska bavaroise kremu s malinami,mimo torty bol super uvidime ked rozkrojime. Ani som si nemyslela ze mi to bude az tak chybat ked nebudem tortickovat. Pre nasu lasku k meninkam