Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

woman04
27. sep 2014

@mirinecka ďakujem,si zlatá..hej,idem čistý kakaový,hádam sa prepečie 😀

muffinka8
27. sep 2014

@maya30 krááásne, prekrásne torty 🙂
ja mám stále šťastie len na detské 😅 a ďakujem za pochvalu 😵 som sa najprv zľakla, že Ariel, lebo ja neviem robiť také tie ksichtíky ženské, ale našla som inšpiráciu kde bola takáto "detská", tak to som už riskla 😀

evicaka
27. sep 2014

@maya30 tak k tomu už niet čo dodať... opäť všetky dokonalé!!!! 🙂

sasettka
27. sep 2014

@maya30 nie je nic lepsie, ako kvalitne denne svetlo 🙂)) ale vazne mi to na par fotkach pripada, akoby si ju mala pred platnom 🙂

adrika202
27. sep 2014

pridávam aj ja tohtotýždnovky ,všetko podla predlohy ... pekný víkend dievčatá ,my idem púšťať šarkanaaaaaa 😀 😀 😀

evicaka
27. sep 2014

tak pridávam aj ja dnešnú... a idem upratovať 🙂

pristela
27. sep 2014

@woman04 ja peciem casto v 32cm a stale len mramor , aj vanila aj kakao, rovnako z 10vajec, ale zalezi ako slahas, bo ja v zaciatkoch som potrebovala 12vajec 😅 ted len 10 a to ci je kakao ci vanila nema na vysku/velkost /teda aspon u mna/ ziaden vplyv absolut

pristela
27. sep 2014

@mysiatkoo vlkolátko som ti tu pisala vcera story a Mk tolku chvalu nezvladlo a nepridalo koment ako kukam 🙄
si mi pripomenula ked som toho vlka malovala ja 😀 mas ho neksutocnehoooooo, strasne dobre sa na to kuka, cim si malovala ? farba, stetec, potah, stolík , aka stolicka, drzanie stetca, v akom sklone..
a ta zvieratkova je tiez nadherna, presne ako @maya30 pisala , ty robis umenie, ja taktiez len pasovu vyrobu 😅 , este cakam na tortuse od Vladky a ona fuuuurt ništ 😠 😠 😠
@maya30 debata o branke 100bodov 😀 😀 😀 😀 ,torty ako vzdy nadherne, ciste, farebne uzasne pre moje oko 😵 😵 😵

dagmarmustafa
27. sep 2014

@pppeeetttaaa Konkretne Velky Lspas🙂

maya30
27. sep 2014

@woman04 pozri na tej mojej 3poschodke, tam je spodny korpus 30ka a mramorak 2 farebny z 10 vajec, 3 x plneny 😉

maya30
27. sep 2014

@adrika202 ako sa ti darilo s celom? Som na teba myslela lebo aj ja som ho vcera robila 😅

maya30
27. sep 2014

@sasettka nedavam platno lebo sa mi nechce zehlit 😅 mam tam pauzak - priesvitny papier na rysovanie, ten tiez prepusti trochu svetla + zrkadlovka to trochu rozmaze a je to 🙂 horsie bude ked nasnezi, to neviem kam budem chodit 🙂

woman04
27. sep 2014

@pristela
@maya30 ďakujem kočky za radu,ste zlaté...prvý x idem robiť 3 - poschodku a zadok stiahnutý 😉 😉 ..susedovi som nemohla odmietnuť 🙂

adrika202
27. sep 2014

@maya30 však vidíš ...xixi ale celkom v pohodicke sa to robilo 🙂

maya30
27. sep 2014

@adrika202 ano pozeram, mas ho krasne rovne 🙂 ja som uz upustila od toho robit ho z potahovky, par krat mi neuschlo, a toto bola najrychlejsia moznost

pristela
27. sep 2014

@woman04 neboj, začneš a potom u budes chciet stale 😀 😀 😀 😀

lamps
27. sep 2014

@maya30 no čistá nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dievčence moje pridávam aj ja moje dielka, s tortou nie som vôbec spokojná, ale robila som ju do 4-tej ráno 😔 unavená som bola, že som už na ňu ledva videla a muffiniek bolo 31 ks, tak jedno poobedie som "šuľkala" sovičky

timuss
27. sep 2014

@mysiatkoo
môže byť, že tam je tenšia vrstva, však aj na fotke vidieť, ako keby presvital krém....ale tieklo to hlavne zospodu....
@jakelina aj ja som ho použila už x krát a len 2x sa mi to stalo dokopy, netuším prečo, preto som sa spýtala čím to môže byť...

chvapilu
27. sep 2014

ahoj vkládám můj první pokus o ibišek a magnolii.

nika1985
27. sep 2014

Ahojte ja tento vikend iba jednu to auto malo byt golf4 teda nic pre mna mm mi cely cas tvrdil ze sa to podoba a nakoniec ma vysmial 😠 ale tak uz je prec uvidim co napisu

dagmarmustafa
27. sep 2014

@muffinka8 jeeej, krasna.Este lepsia ako moja.Aj ja som taku pred čassom robila.

jakelina
27. sep 2014

@chvapilu květy máš úžasné

pristela
27. sep 2014

tak holky u mna odovzdané šícko , takze mam uz volno 😅 muffinov k lego torte bolo 30ks, muffinov k thomasovi bolo tiez 30ks a mini tortičky su tiramisu, tych bolo 27ks

adka092
27. sep 2014

Ahojte sladke zienky, velmi obdivujem vase krasne diela a zdovolenim aj naberam inspiraciu, tiez trosku peciem - sa trochu nudim na tej materskej 🙂, ale viac-menej len pre rodinu. S dovolenim pridam tiez tie moje zazraky 🙂.

adka092
27. sep 2014

No a tu su dnesne jedna pre sestru a druha pre dedka.

adka092
27. sep 2014

A foto 🙂🙂🙂.

mysiatkoo
27. sep 2014

@pristela kde kedy akeho vlka? tusim idem snorit kde ho mas 😝 stetce asi 4, cierna a biela praskova s vodkou a potah smart 😅 aj na stolicke, ale aj v poklaku pri kuxynskom stole 😅 😅 😅 cca 3h 😝 a MK isto vedel, ze tolku xvalu by som si nezasluzila od teba, takze to radsej neodoslal 😝 a neskusaj ma presvedcit, ze umenie robim ja a nie ty, lebo toto ti nezozerie nikto 😀

@timuss... skus troxu pridat co sa vrstvy tyka...a spodok netusim, ja nekropim korpusy nikdy, a ani mi to nikdy netieklo, tak neviem kde je pes zakopany 😒

@adka092 mas ix krasne 😉

@lamps uuuuuuuuuuplne najkrajsia frozen 😵

lamps
27. sep 2014

@mysiatkoo ďakujem, ďakujem, ďakujem 😵 😵 😵 😵

jakelina
27. sep 2014

@pristela všechno to vypadá super a ty minidortíky, nechápu a smekám. Já bych asi musela v kuchyni najmout pomocnou sílu, kdybych to měla stihnout. Já tento týden nepekla vůbec a je mi tak fajn

marianabila
27. sep 2014

@maya30 nádhernéééé!!!