Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
26. dec 2014

@chvapilu moje nervy to je bomboveee, oba 😵 😵 😵 😵 😵 a ten vrchny len 4 kg ???? to akoze vazne ? to mas aku velkost a z coho je ten stroj? 😕 ale teda ze fakt uzasna praca 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
26. dec 2014

Dievčence pozdravujem vás a pridávam moje dve posledné tortičky

pipka
26. dec 2014

@pristela jaaaj no sak ma ani nenapadlo, ze by si nepochopila hned 😅 😀
som ti mala napisat, ze ked si s nim ten ananas polejes 😀 😀 😀

pristela
26. dec 2014

@pipka sím ta , nedraaazdi, pokial ho budem moct tak mi ho pubos vycucne cely 😠 😠 😠 neurobis , nemas

pipka
26. dec 2014

@pristela no na poraaazku 😝 😅 😀 🙄

chvapilu
26. dec 2014

@pristela, děkuju moc od Vás mi to těší dvojnásob ,protože Vaše dortíky pokaždé obdivuji.Kombajn i bagr je dělaný z tatranek,vážím pouze čistě dort proto jen 4.10 +si připočítám suroviny za kombajn + práci,jinak by měl skoro 5kg.Mám ráda vysoké dorty 13cm rozměr 30cm-18cm.Anibas také moc děkuji

adrika202
27. dec 2014

a poledné dve tohtoročné jupííí 🙂 za cely rok teda s vynimkou jedneho mesiaca co som nepiekla som ich naratala 230 😎 tak idem uživat volno 🙂

pristela
27. dec 2014

ako kazdy den aj dnes :D moja

pipka
27. dec 2014

@pristela rozkosnaaaaaa 😵

pristela
27. dec 2014

@pipka ja? aaach , ja ta tak milujem , dakujem 😵 😵

pipka
27. dec 2014

@pristela aj aj...torta váááác 😝 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
27. dec 2014

@pipka pche, nevdacnica!!!! 😠

adka092
27. dec 2014

Ahojte babenky, dakujem za predchadzajuce pacitka velmo potesilo 🙂, a pridavam rychlovky pocas sviatkov.

adka092
27. dec 2014

@pristela Ta je ale zlatucka 🙂.

halienka
27. dec 2014

Babky moja posledná tohtoročná, aj to som ju vzala len preto, lebo je to pre rodinu, muž už zatínal zuby od hnevu 😝 😀 ale teraz až do 8.ho volno, tak sa idem s plnou silou venovať rodinke 😵

daja55
27. dec 2014

Čaute, po dlhšom čase 🙂 ,nádherné tortičky ste popridávali.Ja som mala také hektické dni , nielen v práci, ale aj pri sporáku, že som nevedela, čo skôr.Okrem tortičiek aj kopec( a naozaj kopec) koláčikov a perníčkov( tie tu ani nebudem dávať) Len kysnuté som robila z 5 kg múky, a drobné pečivo na stovky....Už druhé Vianoce si hovorím, že nikdy viac 😝 a stále sa dám ukecať 🙂 Čo už... 🙂 Ešte , že ma to baví 😲 Do konca roka ešte 2 tortičky, ale na tie sa teším 🙂
🙂 🙂 🙂 PRAJEM VÁM ÚSPEŠNÝ NOVÝ ROK 2015 PLNÝ INŠPIRÁCIE.... 🙂 🙂 🙂

anibas
27. dec 2014

@daja55 nádhera 😵 😵 😵 akú máš abecedu na minitortičkách ??

daja55
27. dec 2014

@anibas Silikónovú formičku z Aliexpresu

mirka100911
27. dec 2014

Babule, prosím súrne radu. Kde zoženiem obrázok na fondane alebo oblatke, Violetta, do 31.12.? Najlepšie e-shop. Tortickovo má dovolenku. Väčšina posiela až po sviatkoch...

akzuzs
28. dec 2014

ahojte po dlhšom čase pridávam moje torty, nieje toho veľa je to za dva mesiace lebo už neberiem objednávky, len sem tam. Kukala som ake kráááááásne torty tu máááááte joj oči vyočiť 🙂

maya30
28. dec 2014

zienky tak na tento rok dobojovane, spolu pre mna neuveritelnych 305 kuskov 😲 Robila som aj tu s norskym vzorom, obrazky ma vysli na 10 Eur, ale zas usetrili robotu co je super, lebo maly zas priserne chory, tak som rada ze mam par dni cas aj pre neho...tenisova so zasnezenym pozadim trochu odveci ale nedalo sa odolat, po 2 rokoch mame konecne sneh 😵

sasettka
28. dec 2014

@maya30 naaaaadhera o5... si mi potesila dusu a mozme bezat do toho snehuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😀

1katuska73
28. dec 2014

posledna toho roku.

woman04
28. dec 2014

@maya30 perfektnéééééé .úžasne ukázal ten nórsky vzor 😉 ...inak,neskutočné číslo... ja nejakých cca 15-20 😀 tento rok a to sa mi zdalo veľa,keďže som nikdy neplánovala robiť torty..len som raz dala darček tortu 😀

woman04
28. dec 2014

@chvapilu geniálne 😉

woman04
28. dec 2014

...ešte z novembra pre môjho Tomáška... 😉

pipka
28. dec 2014

@maya30 Majka uuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ulozila som si, aj ked teda ja taku isto nikdy robit nebudem 😅 😀 ale nedalo sa odolat!! 😵 😵 😵 😵 😵

rychle uzdravenie malemu a uz nic nerob, len vyloz nohy a vychutnavaj si 5 minut slavy 😎 😎 😎 😀

maya30
28. dec 2014

@woman04 hehe ono sa to vzdy tak zacina, ze ved len par kusov a vacsinou sa to potom zvrhne 😀

maya30
28. dec 2014

@pipka dakujem Jani, uprimne sa tesim ze mam chvilu pokoj, ked pozeram fotky na fb tak ti niekedy aj trosku zavidim ako si uzivate s detmi a ja furt len v kuchyni 😝 tak aspon teraz sa im povenujem 😵

alexslovakia
28. dec 2014

Pre moje krstniatka....