Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

majrab
18. máj 2016

@mojmacik dakujem 🙂 tak zajtra upeciem a v piatok si privstanem a naplnim a potom poobede budem zdobit. Aj aj som bola nocny vtacik no odkedy som tehotna tak viem, ze ked nepojdem spat do desiatej tak na druhy den som taka nijaka a to pritom vstava o siedmej kazdy den lebo uz dlhsie sa mi neda spat len sa prehadzujem

blancagon
18. máj 2016

@majrab kludne upeč v piatok ,torta ked 3 hodinky postojí,zachladí sa ,može sa dokončiť,robím tak bežne ,neni žiadny problém.

mojmacik
18. máj 2016

@blancagon 🙂 ale jej islo o to,ci moze uz vo stvrtok piect alebo musi az v piatok...ja som to aspon tak pochopila

majrab
18. máj 2016

@blancagon cize v piatok rano upeciem necham postat napr hodinku hned naplnim a odlozim na 3 hodky do chladnicky a mozem potahovat?

veronkaj
19. máj 2016

@majrab pokiaľ sa nebude jesť tortička na druhý deň teda príklad plním v piatok ráno a bude sa jesť v sobotu poobede ok ešte sa dá aj vo štvrok večer naplniť mám odskúšané nič jej nebude ale ak chcem mať istotu dám trvanlivú šlahačku - ja používam len živočíšne rajo najradšej čerstvú tá je 33% alebo potom trvanlivú v tej krabičke tá je 30%.
a dá sa v pohode že ráno naplním ked dobre stuhne obtriem a po zatuhnutí potiahnuť aj behom dňa

majrab
19. máj 2016

@veronkaj ok dakujem tak to spravim vsetko v piatok, dnes si idem aspon macka vymodelovat, aby troska stuhol 🙂

blancagon
19. máj 2016

@majrab ano presne tak,ja upečiem,korpusy vychladnú,naplním,zaťažím,dam do chladničky.Ak robím ganache tak oganachujem hned ako si polevu urobím a chladím 3hod,potom poťahujem.Na druhý den alebo aj v ten den večer odovzdávam,nemusí torta stáť do druhého dna,to mi tu poradila jedna supeeeeer tortárka a je to OK

svetlo55
19. máj 2016

@pppeeetttaaa Ahoj, môžem poprosiť o recept na dobošovú tortu? Ďakujem.

veronkaj
19. máj 2016

@blancagon áno dá sa aj tak no to sa dá keď si dom a nie keď chodíš do práce,
inak tie korpusy sa pečú preto o deň skôr lebo sa s nimi lepšie manipuluje sú také odpočinuté a napr. ani veľmi netreba zaťažiť tortu niekto nezaťažuje vôbec vieš si predstaviť napr. v takej prevádzke kde robia niekolko x toriet tiež každú nezaťažujú, niekedy stačí len trochu niečím lahším aby sa len zrovnal pekne vrch. inak potom pri dosť zaťažení ani korpus nie je až taký jemnučký lebo je stlačený.

jakelina
19. máj 2016

Holky něco jak to taky může vypadat. ☹ ☹ ☹

https://www.youtube.com/watch?v=IoXGLeaZ_3Q
mojmacik
19. máj 2016

@jakelina dobryyyyyyy 🙂

natalinka98
19. máj 2016

Ženičky, potrebujem poradiť. Doteraz som robila poťah len z cukríkov a teraz som si kúpila hmotu Smartflex, ako ju mám spracovať, je tvrdá ako kameň. Dočítala som sa že miesením, ale na to sa mi zdá strašne tvrdá. Môžem ju dať na pár sekúnd do mikrovlnky? alebo fakt iba tým miesením. Ďakujem 🙂

chvapilu
19. máj 2016

ahoj můj dnešní,moc jsem se na něj těšila.hezký den

pppeeetttaaa
19. máj 2016

@svetlo55 ahoj, nestiham, mam od Lokalistin, ma v albume Projekt torta.. alebo Moje torty.. pod obrazkom.. ak nenajdes napis, ale mozem ti ho napisat az cez vikend ak nevadi 🙂

blancagon
19. máj 2016

@veronkaj torta sa nezaťažuje na dlho,len na chvilu aby sa narovmala.A samozrejme každý sa zariadi podla svojho času,to je jasné,odpoved bola presne pre niekoho kto ho má. 🙂 🙂 🙂

blancagon
19. máj 2016

@chvapilu je parádny,kolko váži ?

lucula73
19. máj 2016

@jakelina nemám slov...tá torta 😒

nika266
19. máj 2016

Neviete dievčatá kde môžem kupiť takuto abecedu,ďakujem za odpoveď

deny81
19. máj 2016

@natalinka98 skus si kusok odkrojit a ten rozmies, a potom dalsie, a tak to spoj. mikrovlnka by ti mohla urobit to ze ti obschnu kusky hmoty a potom pri mieseni budes mat hrudky v potahovke

chvapilu
20. máj 2016

@blancagon děkuji,váha 4.20kg

veronkaj
20. máj 2016

@blancagon niektorý zaťažujú na dlho aj na niekolko hodín a dokonca aj ťažkým napr. na tortu dajú 2 kg záťaž alebo kg a na dlho ,

veronkaj
20. máj 2016

@natalinka98 odrež si postupne pôjde ti to lepšie menšie kusy kolko potrebuješ, daj na plytký tanier na pár sekund do mikrovlnky aby jemne zmäkla - pozor moc neprehriať lebo sa ti bude sušiť rýchlo no fakt stačí len aby trošičku povolila inak pozor velvet je na poťahovanie a flower na kvety.

nika266
20. máj 2016

Tento týždeň iba jedna 🙂

kubrt
20. máj 2016

Děvčátka moc krásné dorty děláte 🙂 . děkuji za páčítka k mým dortům, vážím si toho. Přidávám svá minulá dílka. Já už mám tento týden hotovo, tak která máte napilno, ať se daří 🙂

tinuskaha
20. máj 2016

dievcata mozem zmiesat uvareny puding s vyslahanou slahackou??

kubrt
20. máj 2016

ještě další 🙂 . Ten k 1 roku mi fotil manžel, tak "vyladil" pozadí 😖

kubrt
20. máj 2016

@tinuskaha já myslím, že můžeš, taky jsem dělala, ale opatrně, aby se šlehačka nesrazila

alex999
20. máj 2016

Pre moju Natálku k 5 narodeninám 😵 😵 😵 😵

alex999
20. máj 2016

A jeden Dino pre môjho Nica 😵 😵 😵 Manžel vraví, že je to taký "troška nažratý had" 😀 😀 😀 😀

jakelina
20. máj 2016

@alex999 ty oči jsou jak opravdové