Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
17. júl 2013

@mysiatkoo dokonala

mamina1978
17. júl 2013

Dievcataaaaaaaaaaaaaaaaaaa ................................................ja som taaaaaaaaaaak stastnaaaaaaaaaaaaa .......😵 😵 😵
este stale to rozdychavam .....................
Kratko po 11 hodine prislo DPD auto a postar mi doniesol tento krasny ......... ,,KENWOOD "
MM mi ho kupil.......... z nadsenia, ze som sa prihlasila do sutaze s tortickou.......
Mimochodom prave o jedenastej sa skoncilo hlasovanie a caka sa na vysledok.
Ale pre mna je najväcsou vyhrou, ze mm konecne pochopil, aka dolezita je pre mna tortomania ...... 🙂 😵

.........................................................................................................................................................................................

pipka
17. júl 2013

@mamina1978 gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
17. júl 2013

@mamina1978 jeeeeeeeeeeeejda tesim s tebou

sisix
17. júl 2013

Holky, kolik vajec do formy 38*24 -Kniha to bude. Z 10ti nebo vic?

mamina1978
17. júl 2013

@pipka @lokalistin 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
17. júl 2013

@mamina1978 Vééééľky krásavec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

mimcak
17. júl 2013

@mamina1978 waaaaaaaw supereeer gratulujeeem.Teším sa s tebou a tíško závidím,ale v dobrom. 😅 😵 😵 😵 🙂

adrika202
17. júl 2013

dievčatá pleas torta minecraft...nemate niečo uložene ? google nic moc..kujeeem 🙂

nika266
17. júl 2013

@mia 1111 kvietkovana je v ponuke už davno v cukrarsky svet za 27,20€

pipka
17. júl 2013

ja tu tvorim prave svoju prvu krajku...ani nedycham 😅 😅 😅 😀 😀 😀

jakelina
17. júl 2013

@mamina1978 ano máš pravdu, ten modrý byl pro syna synovce a tohle je pro dceru synovce. Narodila se skoro o tři měsíce dřív, tak už slaví tři měsíce a má sotva 2,6 kila. Ale jinak je všechno dobré a je zdravá. 😉

jakelina
17. júl 2013

@mamina1978 supr dáreček a přeju ať dobře funguje. Taky mám tuhle značku, jiný typ, ale jsem spokojená. 😉

viera6
17. júl 2013

@lamps dnešná jogurtova mnamka od teba 😉 vyborny krem !

lokalistin
17. júl 2013

@mamina1978 zlatik pisni mi,ked budu vysledky,ci si vyhrala drzim päste utekam makat

zsuzsu
17. júl 2013

@adrika202 ja som robila iba taketo. bolo to na gooogli a oni mi poslali foto 😖

janka345
17. júl 2013

používate do tortičiek domáce džemíky? ak nemáte vlastné tu je pár tipov 🙂
http://www.poctivepotraviny.sk/sukromna-inzerci...

sisix
17. júl 2013

@viera6 prosim co je to za krem? Muzu receptik. Delam na sobotu dortik a pulku cokokrem s banány a pak chci nejaky s malinami a s jogurtem by to mohlo byt mnam. Diky

luciahromadkova
17. júl 2013

@jakelina majka tusim ty si hladala tie postavicky alvin a chipunkovia, tak ja som dnes nasla toto, nemohla som to sem nedat 😵 😀

cicamica1980
17. júl 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte,
prosim o radu - chystam sa na svoju 1. tortu🙂
ked budem mat korpus obtiahnuty maslom, tak by som ho pred potahovanim mala dat na nejaku podlozku. mozem napr.podlozku vystrihnut z kartonu a obalit alobalom? alebo nejakou foliou? poradte mi prosim nieco, aby sa mi to dobre robilo - najlepsie, ak to vyrobim sama doma🙂
dakujem

mimusa94
17. júl 2013

Baby mam otazku prisiel mi smartfelx 4kg ale je taky tvrdy ako kamen :D to co snim mam spravit ked snim chcem pracovat? :D

muffinka8
17. júl 2013

@mimusa94 vyber celé z balíka, nožom odrezávaj malé kúsky, rukami odtŕhaj ... a v rukách spracuj po malých častiach. Potom si to spoj na väčšie hrudky, pobaľ do sáčkov a vráť do vedra. Ja som tak minule robila 7 kg. Takto nachystané už nie je problém len zobrať a vyvaľkať.

akapulko
17. júl 2013

@mamina1978 super ja takom niecom tiez snivam🙂)

muffinka8
17. júl 2013

@cicamica1980 alobal sa ti bude trhať.
Z kartónu si vyrež štvorec, obaľ baliacim papierom a ešte celofánom, všetko majú v KIK napríklad.
A už keď ideš tortu plniť si ju daj na tú podložku a aj keď sa ti zapatle od plnky, masla, ten celofán pekne utrieš obrúskom.

mimusa94
17. júl 2013

@muffinka8 ja to ani z toho vedra vybrat nemozem :D :D :D to je hlavny problem :D

muffinka8
17. júl 2013

@mimusa94 otoč hore dnom a jednou nohou sa postav na to.

mimusa94
17. júl 2013

@muffinka8 ten smartfelx mi pride nejaky lepkavy ci to sa mi len zda?? :/

muffinka8
17. júl 2013

@mimusa94 keď ho máš dlho v rukách a je teplo, rukami sa ohrieva ešte tak sa lepí. Treba potom len nechať chvíľu bez dotyku.

viera6
17. júl 2013

@sisix jasne je od lamps na strane..5275 😉

mimusa94
17. júl 2013

@muffinka8 dakujem ti za pomoc 🙂