Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cistko
12. sep 2012

@miciatko miciatko tvoja torta je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

makinka2
12. sep 2012

holky vím, že ty ceny děláte na kila, ale já si to spočetla kolik za matroš a ted nevím kolik si říct za práci, jako zadarmo to už fakt dělat nechci, myslím, že to bude dost piplačka, rozkvetlá louka-malý kytičky a broučci, včeličky, šneci, berušky, atd, vzaly byste si za práci 200 nebo 300 kč. díky 🙂

mizulienka
12. sep 2012

baby neviete, kde by som mohla zohnat tuto krajku, borduru?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=44793413...

a inac, kde nakupujete smartflex? kde je najlacnejsi, mate prehlad?

jakelina
12. sep 2012

@mishulle to nevím, já jsem dělala jenom jednu kabelku a tam jsem nechala ty uši volně viset na jednu stranu kabelky. Ale určitě to s drátkem půjde taky a nebo nechat ty uši pořádně uschnout a pak dát na dort, dolů třeba na špejle nebo na ten drátek.

jakelina
12. sep 2012

@mizulienka nic nevidím

mizulienka
12. sep 2012

@jakelina nefunguje ti ten link, co som tam pridala?

lamps
12. sep 2012

@cistko to tu na MK tak chodí, keď som mala v albume len torty, stopli mi ho. Veľmi ma teší tvoja poschvala - ďakujem. A áno môžeš si ma pridať medzi priateľov, len mi akosi chodia žiadosti na priateľstvo a ja tých ľudí vôbec nepoznám, tak mi prosím napíš tvoje civilné meno, aby vedela, že si to ty . Utekám s deťmi na výtvarnú

njonja
12. sep 2012

@mia1111 , @pristela, @dm dakujem srdienka🙂 Nepotesili ste ma 🙂 Inac mi dnes volala ta kamoska, co jej robim jednu tu tortu na nedelu a hovori ze sa jej trosku uravil pocet ludi . Cize z povodnych 30 je 60!!!!!! no a ze nechce Vintage a,e zltu farbu..tak to uz som povedala, ze je neskoro, lebo kvety a aj dekoracka je uz hotova🙂 Ma asi klepne a to este k tomu dalsie dve torty....

sisix
12. sep 2012

me to kolo nejde, holky jak na nej??? To nemuzu odevzdat. ☹

sisix
12. sep 2012

jeste se chci zeptat, zda je normalni, kdyz obarvim smartflex na kytky a on uz nestvdne? Viz kola sisaty. ☹

aduskatt
12. sep 2012

dakujem za vsetky nazory-)..ja mam v plane neist nad eshopove ceny, skor som myslela rovnake ceny a nejaky vernostny program, alebo zlavu isto vymyslim tiez🙂) uz len nakopnut a povzbudit by to chcelo a v trnave budeme mat cukrarshop 😝 😀 😀 😀 😀

abriela
12. sep 2012

@miciatko veru suprova. Aj tie zvieratka.

mishulle
12. sep 2012

@aduskatt Kop kop kop 😀

mishulle
12. sep 2012

@sisix mě ta černá tvrdne vždycky dýl než ostatní barvy

makinka2
12. sep 2012

@aduskatt moc ti fandím 🙂 co já bych za to dala, kdyby někde v mé blízkosti byl, ani v okresním městě žádný není ☹ tak všechno přes net a to poštovný 😝

aduskatt
12. sep 2012

@mishulle 😝 😀 😀 😀

aduskatt
12. sep 2012

@makinka2 kujeeeem🙂)

ajka82
12. sep 2012

@mizulienka nepozerala som kde je SF najlacnejsi ale chodim osobne do tortomanie pre kybliky, takze tam sa mi to oplati najviac...tu krajku som zatial mikde nevidela

lussy23
12. sep 2012

@ajaku krásna
@mamina1978 nádherná tortička
@zuul krásna @jitta krásne muffinky @marci2305 krásna tortiča scooby a aj tie minitortičky sú krásnučké @janula.h krásna tortička @levandulka3 krásne @lokalistin krásne dielka @dadka212 krásna @1katuska73 krásna torta aj fešáci @vlada111 nádherná @vlada111 nádherná @daducha krásne tortičky @timonko krásnučká @mimcak krásne @saminka krásnučká @jenie123 krásne @adrika202 mňamkové @dajna11 sú nádherné @janula.h parádna @janula.h parádna rampa, to odkiaľ máte takú bombovú abecedu?

mizulienka
12. sep 2012

@ajka82 dakujem, ja som ju videla naposledy v cukrarskych potrebach, ale teraz ju nemaju...

pralinka25
12. sep 2012

@aduskatt na tvoju otazku ja by som bola radsej keby som si pre to mohla zbehnut sama ako platit postovne 😉
a nebola si nahodou u toho cinana?

lussy23
12. sep 2012

@miciatko nádherná
@malamargaretka nádhern áa tá mašľa wow
@zklimekova krásny kvietok
@pipka krásna
@lamps nádherná

jakelina
12. sep 2012

@mizulienka ne nefunguje 😒

aduskatt
12. sep 2012

@pralinka25 bola a nemali tam ziadne patlupenove☹mali len to, co uz mam

aduskatt
12. sep 2012

@pralinka25 tusim dam v tom obchode Konikovsku zlavu🙂

mizulienka
12. sep 2012

@jakelina skusim to pridat takto

pristela
12. sep 2012

@mizulienka ja som si kupovala teraz chladnicku , kukala som inzeraty, niekedy su aj ze za odvoz ale teraz nic, aj stare za draho, nakoniec som nasla za 50€ , je to taka ta velikanska 200cm , dole je mrazak a hore chladnicka, chladnicka ma vysku až 96cm hlbku okolo 47cm , podla toho ci hore meras ci dole a širku okolo 53cm , vsetko merane vo vnutri , takze som rada ze je velkaaaa , zapínam ju ale len ak mam velke poschodacky , na male torty stale pouzivam nasu radsej. nechcela som kupovat novu, by sa mi to neoplatilo, ja az tolko nepeciem a ani nemam v plane piect nejak masovo 😝

pristela
12. sep 2012

@muffinka8 isto si to mala v tom ze bola kratko cize malo upecena, ja som tak prvy krat vyhodila dva platy, tiez vypadali a prdlačku este neboli , boli makke a ako zuvacka, treba dlhsie piect a velky plech isto viac nez 7 minut.

mamina1978
12. sep 2012

@lussy23 To bola moja stara torticka asi tak spred 2 mesiacov 😉 tu som dala sem teraz len koli velkosti srdcovej formy 😉 🙂

vecernicci
12. sep 2012

@miciatko tak měli silikonky růžovou a zelenou, ale jen jednou, tak ty mám já 😝 😵 ale jestli ještě dodají, tak nakoupím, zůstala tam ještě jedna růžová, tak tu můžu zítra koupit, teda jestli mě někdo nepředběhne 😉