Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
6. mar 2013

@zuzana92101 veru, uz aj u nas nemaju stitok 🙄 skoda no.. 😒

mrka2
6. mar 2013

@nika1985 no ja osobne si vzdy spomeniem na tu kravicku,co je na salku i ked teraz uz su vselijake.. ale to je taka nostalgia este z detstva 🙂

jakelina
6. mar 2013

@sticker ten mramorový se hodně zvedá, tak to ti bude stačit ze 3 vajíček

alexandrakocikova
6. mar 2013

@jakelina dakujem ti krásne,že si si našla čas, moc si to cením

dm1
6. mar 2013

@ajka82 bola som v tom peceni ale bola tam len ta teta co veru malokedy poradi tak mi nevedela ci budu mat aj dalsie krajky z toho. A nemaju tam male balenie sugarveilu len polkilove balenie macig decoru a to stoji tusim 25e 😝

elamaslakova
6. mar 2013

@pristela Nádherná tortička 🙂

reruna
6. mar 2013

@sticker do 20 cm formy dělám mramorový korpus ze 4 vajec, vyjde to a je to až po vrch, překrojím 2X a vrch když se vypoukne, tak zřežu a pak smíchám s máslem a cukrem

pristela
6. mar 2013

Holky nechcete niekto odo mna spider mana ? 😀 bo počítač už na mna tiež došiel ☹ ☹ ☹ ☹ ste mali počuť ten moj nárek ked som položila telefon 😅

dada2007
6. mar 2013

@pristela nechaj, ja ti ho objednám 😀 😀 😀 😀

vlada111
6. mar 2013

@pristela úžasná, si talent 😉

pipka
6. mar 2013

@pristela ale my ti verime, veríííme ti 😀 😀 😀 😎

mourek128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
6. mar 2013

@pristela dobry den, peciete aj na objednavku? 😕
poprosila by som jedneho spidermana ...najlepsie v zivotnej velkosti...a v podrepe 😀 😀 😀 ...cena max do 30€ a veela ovocia by som poprosila, mame radi stavnate zakusky 😎 😀

janula.h
6. mar 2013

žienky ako na tortu hrad?

janula.h
6. mar 2013

myslím čo dať do tých vežičiek? je to punčovina?

vecernicci
6. mar 2013

@mourek128 jestli chceš opravdu radu, tak si zajdi do tématu těhotenství a jestli je to jen provokace, tak tady ti to nikdo nebaští 😉

pristela
6. mar 2013

@janula.h andelicka tie vezicky su taka sada umela a tie ruzove spicate strechy mozes obalit kornutky na zmrzlinu

janula.h
6. mar 2013

@pristela aha takže to musím mať umelé trubky? sakra 😠

janula.h
6. mar 2013

@pristela dikyyy 🙂
@lokalistin ďakujeeem 🙂

romy01
6. mar 2013

@katkossko paráda, dobrý nápad

mariann2
6. mar 2013

@janula.h ja robím vežičky, tak, že si nechám hmotu vytvrdnúť na rolke toaleťáka, obalenej fóliou, a striešku zviniem polkruh a tiež nechám preschnúť http://www.facebook.com/photo.php?fbid=41357825...

pipka
6. mar 2013

@janula.h striesky su urcite kornutky, to kupis hocikde, aj v kauflande ich mavaju, ja ich tam kupujem 😉
a vezicky su umele, ale da sa v pohode nahradit ako baby pisali, obalis keksiky, trubicky, sojovu tycinku alebo cokolvek valcove 😉
v najhorsom obal rolku od kuch. utierok alebo od hajzlaku 😀 😉

pipka
6. mar 2013

babulky, kto ste uz robili dobu ladovu? 😕
šup sem s nejakymi inspirackami...tu vevericu s orechom najma potrebujem 😉 kujeeeeem 😉

lokalistin
6. mar 2013

tak som dneska spoznala dalsiu z vas,uzasnu zensku,moju krvnu skupinu,fajn sme pokecali a tesim na maj,ked spoznam dalsie z vas

stankapk
6. mar 2013

Kocky prosim vas mate nejake inspiracie pre muza na 70-ku? Nie moc narocnu okruhlu tortu. Dakujem 🙂

jakelina
6. mar 2013

@pipka tady tu mám uloženou

dadka212
6. mar 2013

ahojte moja rýchlovka pre syna....hovorí mi, mamina a ja nedostanem tortu? šak som mal narodeniny...všetkým robíš a mne nie....hovorím, že Matúško ja som chcela až na oslavu...no to bolo revúúú že aspoň malinkú....tak tu je malinká s Matúškom v balone 😅

jakelina
6. mar 2013

@dadka212 suprová

mrka2
6. mar 2013

@dadka212 no mamina to ako mozes,ze vlastnemu dietatu neurobis??? 😀 chudatko maly.. 🙂 ale pekne si to vykompenzovala ten plac, isto sa velmi tesil 😉