Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
8. jún 2013

@lucula73 žeby som vyskúšala čoko PDT ??? krásne tortičky 🙂 🙂

dadulka271
8. jún 2013

@ollako nie ja som nerobila mramorak ale klasicku piškotu aku robim aj ked pečiem torty 🙂

anibas
8. jún 2013

A tu sú moje 2 torty - akože tá na 50-tku objednaná v stredu ráno jednou pani vedúcou z roboty a tá druhá ....šiltovka .... tá ja bezlepková a spamätali sa v stredu o 19:00 hod., že ju potrebujú na piatok ráno. A ja krava - v nemom úžase som sa nezmohla ani na vetu a múku som zobrala 😝 😝 😝 Mala som im ju pekne vrátiť, pretože túto tortu spomínala susedka pre kamarátku pred mesiacom a odvtedy sa nikto neozval, až v stredu prikvitli z múkou !!!! Tak mi treba - za dobrotu na žobrotu !!! A ešte k tej šiltovke : ďakujem @janulah za čistú copy jej tortičky - cmuk - cmuk

nelly75
8. jún 2013

dnes jedna vílová 🙂 a tento týždeň budem mať bobky... čaká má prvýkrát svadobná 🙂

dada2007
8. jún 2013

ahojte moje....pridávam moje 4 víkendovky........a @maya30 dovolila som sa pri včelárskej pre tvojho svokra inšpirovať-resp. tvoju foto mi poslala zakazníčka, že chce takú istú 😎 😉 dakujem.

jenie123
8. jún 2013

Ahojte kocky.. tak tento vikend mam uz volno.. v noci som dokoncila vsetky torty, o chvilku si pridu pre poslednu a vikend sa moze zacat.. 🙂 krivu som robila prvy krat a prvy krat aj 3-poschodovu..

pristela
8. jún 2013

@dm1 Danka , prosim ťa , prečo si robila tie posledne svadobky zo smartu a nie mmf ? pytam sa , lebo mam robit jednu cez víkend a neviem sa rozhodnúť ci mam kupovat cukroše abo smart aaaa este kolko približne si minula smartu na jednu ? tusin 13kg si pisala ze mala jedna, či ? kujeem 😵

levandulka3
8. jún 2013

nestíham, nestíham 😝 😝 😝 😝 😝 😝 aj u vás je to tak?

mimcak
8. jún 2013

@mia114 Ďakujeeem,tie postavičky chceli také malinké,takže to išlo rýchlo 😉

zuul
8. jún 2013

dievcata krasne ste popridavali

tu su moje dnesne, ta emmkine je od dadulky - prepac zakaznicke sa naj pacila z tych co som jej ponukla ako ochutnavku 🙂

evuska32
8. jún 2013

toto je dnešný môj nočný výtvor 🙂 od niektorej z Vás som si požičala námet a trochen ho upravila....len sa mi stala celkom humorná príhoda, dnes ani neviem prečo kukám na tortu a starkému som miesto číslice 61 vyrobila 51 a tak ho pripravila o 10 rokov svojho života 😀 takže dnes hybááááj vyrábať novú číslicu...ešte že ma to ani neviem ako napadlo...už som bola asi moc unavená 😀

sticker
8. jún 2013

@levandulka3 Tá poschodová je nádherná! To srdce hore je tiež z hmoty?

evuska32
8. jún 2013

tortička č. 5 k príspevku hore 🙂

gumidekmomo
8. jún 2013

Ahojte žienky prosim vas pekne robila som na zakazjku tuto torticku a veru nemam ani potuchy kolko si mam pytat za nu 😒 vazi 4kg a je v nej biely aj cokoladovy parizsky krem je bez ovocia ...

cwilinge77
8. jún 2013

@zuzka7512 ebay

zuul
8. jún 2013

@gumidekmomo vykrajovanie pismenok, obrazku kludne 48eur. krasna je.

ajka82
8. jún 2013

@gumidekmomo ja bych 40,- ...ale aj tak vacsinou pozratavam ceny surovin, + 5eur rezia(energie, voda, farby a pod. vec) a nieco za robotu, podla toho komu ju robim 😉 i

mimcak
8. jún 2013

Tak pridávam aj ja svoje dalšie. Už odovzdané. 4o myslíte ktoré pozadie je lepšie biele či čierne?Tá lienková bola iba pre nás zo zvyškov. 😀

sissmiss
8. jún 2013

Ahojte. Planujem robit dalsiu torticku a uz hladam nejake recepty na korpus a plnku, aby to nebolo stale to iste, zatial tri torty a zakzadym rovnaky korpus aj krem aj ovocie 😅 😅 😅 Hold, zaciatocnik 🙂
Takze tortu cislo 4 by som chcela robit bielu s kvetmi, takze tie budu farebnejsie, plnku by som chcela raffaello, nasla som recept tu na koniku, a ovocie asi ananas. Aky korpus sa hodi? Podla mna asi klasicky svetly...ale nie som si ista. Zase aby som to neprehnala s roznymi chutami...cokoladovy asi nie...ci?

gumidekmomo
8. jún 2013

@zuul dakujem pekne 🙂

gumidekmomo
8. jún 2013

@ajka82 dakujem 🙂)

pristela
8. jún 2013

Holky pridavam aj ja , teda sr.... sa mi uuplne vsetko ☹ ☹ ☹ ostarla som o 5rokov najmenej, sedive vlasy prekryje farba 😝 no ale chuť do tortovania mo uplne prešla , no nic , pockam este jednu pani a idem spať 😉 aspon jedno pozitívum , bo rýchlo zabudnuť na tento víkend 😝

maya30
8. jún 2013

@pristela ja chcem aby sa mi zakazdym nedarilo ako tebeee 😀 su nadherne vsetky a ta babka s dedkom je taka nezvycajna...babkou sa inspirujem mam ju robit o 2 tyzdne 😉

maya30
8. jún 2013

@mimcak myslim ze ta topanka ovela lepsie vynikne na bielom, na ciernom pozadi ju poriadne nevidno 😉

maya30
8. jún 2013

@jenie123 super su vsetky a ta kriva je perfektna, ani neverim ze je prva 😉 kolko prosim ta vazila ? Mna jedna zakaznicka chcela silou mocou dotlacit s krivou 3poschodkou do 5 kg ale pochybujem ze sa to da

maya30
8. jún 2013

@dada2007 ach naozaj ? 😵 tak to je prvykrat co chcel niekto tortu podla tej mojej, boze taka som pysnaaaa 🙂 😵 😉 a spravila si ju krasne, dokonca krajsie ako ja 🙂

lucula73
8. jún 2013

@anibas ´dakujem 🙂
inak ja som nemala nikdy žiadnu pastu damu,toť je prvá.......ale na bežné použitie asi moc nebude,lebo je drahá....som presnorila diskusie a túto najviac odporučali,tak som do nej šla 😉

zklimekova
8. jún 2013

práve dokončená.... na krst

pralinka25
8. jún 2013

@zz134 jej dakujem ale vies co uz nefot uz mi to tu cwilinge77 odfotila. tak uz som to videla.

luciahromadkova
8. jún 2013

@pristela vsetky torty su nadherne, napadite najma babka s dedkom aj ten holubnik...si len vycerpana a potrebujes sa vyspat, tak prijemný oddych 😉