Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
16. jún 2013

@daducha ten finley je dokonalyyy 😵

mysiatkoo
16. jún 2013

uz viem o com ste hovorili, ze v teple sa nedaaa... ale dievcatko sa usmievalo od uxa k uxu, tak spokojnost nakoniec

dagmarmustafa
16. jún 2013

@simasa Ahoj odkial mas toho krokodila?Vyzera perfektne ako naozaj lacoste.Dik.

zuul
16. jún 2013

dievcata moje a tiez prva kyticky na drotikoch.

katarina51
16. jún 2013

@muffinka8 krásna a jemná

katarina51
16. jún 2013

@levandulka3 Krýsne ta kvetinová je perfektná 🙂 🙂

katarina51
16. jún 2013

@maya30 krajky sú úžasné 😉 😉 😉 😉

pristela
16. jún 2013

@jenie123 Andelicka takto z brucha neviem ale na Fb mam pri torte isto napisanu aj vahu, s laliami som robila tusin dve, ci nie ? , vsak nevieeeem , ale isto ak, tak kde mam foto aj ako sme ju niesli a lalie su na vrchu aj na spodnom poschodi kol dokola torty tak ta mala 15kg

pristela
16. jún 2013

Holky tak konecne mam fotose sice v starom pc a ani ten isty podpis som už nenasla 😠 ale nevadííí ,dufam, že aspon velksot foto dá ako vždy 😕 tie srdiecka pri svadobke su jasne ušité z látky, to dostala nevesta odo mna z lááásky , kedže je to kamoška 😵

pristela
16. jún 2013

@daducha uplne uuuuuzasneeee , ja ťa tak strasne žeriem 😀 😀 fantasticke vypracovanim a aj farebnostou , milujem tvoje torticky, skoda ze si tak daleko ☹
@viera6 Holcina ja som robila ted dobu ladovu , dala som si do googlu : postavicky doba ladova a vyhodilo mi vela odkazov na TOm a tam ked si kliknes tak holky tam davali veeela linkov, tie som pokukala vsetky na pochopenie pointy ako co modelovat /zial neulozila som si / no nakoniec som modelovala viac podla real obrazkov rozpravky, snad aspon trochu pomože 😕

simasa
16. jún 2013

@dagmarmustafa to je jedly obrazok vytaceny na oplatke

elamaslakova
16. jún 2013

@pristela Nádherné tortičky

ajka82
16. jún 2013

sice "len" lienka, ale tato ma bavila 😵 mozno aj tym ze som konecne po vyse mesiaci aj vybehana na detskom ihrisku poriadne 😝

lamps
16. jún 2013

@pristela ach, dievča, ja z teba nemôžem všetky tortuše sú úúúúžasné 😵 😵 😵 😵 ja fakt prídem ku tebe do učenia 😀

pristela
16. jún 2013

@lamps a co by si sa ty tak asi mohla učiť odo mna ????????????? 😕 😕 😕 si rob prdel zo mna , vsak pockaj kolko mliecka a cukru ti miniem za to ked dojdem na caficko !!!!! 😀 😀 ale moooc dakujem 😵

lamps
16. jún 2013

@pristela ale ja si nerobím z teba srandu, to by som si nikdyyyyyyyyyyyy nedovolila, fkat. Tortičky sú úžastné a učila by som sa od teba úplne všetko, sadla by som si niekde do kútika a sledovala ťa v akcii 😀 a kedy to prídeš na tú kávu? pošlem mm do "bankomatu" po mliečko, aby si mala čerstvé

mysiatkoo
16. jún 2013

@pristela SMEKAM 😉

dada2007
16. jún 2013

ahojte moje.......pridávam moje víkendovky.....slonovi nie a nie držať uši......lepidlo som nepotrebovala, potili sa jak divé svine....ale dobojované 😉

lamps
16. jún 2013

@daducha ach jaj, všetky tortuše kráááásne 😵 😵 😵 😵

artepf
16. jún 2013

ahoj holky, nááááááááááádherné dorty jste zase přidaly, moc díky za nové inspirace 😀 a přidávám i já ty svoje 🙂 . Obdivuju teda ty z vás, které pečou pravidelně každý víkend víc dortů, já jsem teď měla svatební a k tomu čtyři, navíc s antibiotikama a jsem úplně KO 😝 . A to zítra nastupuju po víc jak 4 letech do práce, naštěstí jen na tři dny v týdnu, ale příští víkend zase šest dortů a další víkend žádný, ani mně to vůbec nevadí, už se těším, že si od toho trochu odpočnu. Bojím se totiž, abych si ty dorty nakonec nezprotivila 😒 .

halienka
16. jún 2013

@artepf tá formula je bombováááá 😀

halienka
16. jún 2013

@pristela úúúžas ako vždy, tá doba ľadová nemá chybu 😵

janula.h
16. jún 2013

zbytok víkendu idem popozerať vaše výtvory 🙂 peknú nedeľu

maya30
16. jún 2013

jeeeej Torty od mamy dali moju tortu na svoj timeline na Fb, 😕 🙂 🙂 🙂

petka28
16. jún 2013

@ajka82 můžu se zeptat jakou používáte černou gelovku? já si koupila černou od Wiltonu ale ikdyž dám barvy dost( do domácího marcipánu) pořád je šedivý:( asi musí být ta extra black že?

ajka82
16. jún 2013

@petka28 pouzivam extra black, ako pises... wiltonku ciernu som mala ako prvu a strasne vela som jej musela pouzit a to som aj predfarbovala fialovou a hnedou aby mi nejak chytilo 😉 ale pri extra ciernej tiez zmiesam kusky farebnych hmot co mi zostali s torticky pred a potom farbim na cierno 😉

maricca
16. jún 2013

Ahojte dievcata, pisem trocha od veci, ale nemala by niektora z vas zaujem o velku chladnicku, znacka Scandiluxe, mozno ked peciete torty vo velkom, darovali by sme za odvoz, pokazilo sa tesnenie na mrazaku- treba vymenit, ale chladnicka je plne funkcna, lebo je 2-kompresorova. Je nam luto ju vyhodit, sme z BA4. Blizsie info v IP.

viera6
16. jún 2013

@pristela krásna je... take niečo by som urobila ako si ty....tiež som to včera pokukala ,ale prišla som k nazoru,že to budem robit tiež podla rozprávky 🙂

aduskatt
16. jún 2013

tak u nas sa dnes tortičkuje uplne🙂 ale že mami, Ty mi to potiahni, lebo to ja este neviem 😀 😀 😀

viera6
16. jún 2013

@aduskatt no aky šikulko 🙂 😉