Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

moicka
15. okt 2014

moj pokus o "conversu" 😝 😝 😝 este ze bola pre synatora 😀 😀 😀 😀 😀 Jemu stacila, ze sa podoba 😝 😝 😝 😵

mimusa94
15. okt 2014

@jakelina tak to dufam ze nic vaznee..skore uzdravenie prajem 🙂 nevadi dakujem 🙂))

mimusa94
15. okt 2014

babenky potrebujem postup na piiilu stihl :( dakujeeeem

halienka
16. okt 2014

@jakelina 😲 čo sa stalo, veď toť si ešte tortušku robila ☹ držím palčeky nech si čo najskôr v poriadku 😵

woman04
16. okt 2014

@jakelina och..to sa mi nepáči ☹ ..skoré uzdravenie..hádam nič vážne ...

maya30
16. okt 2014

@snu potahuje sa s nou dobre, sice sa trochu viac topi ako smatflex, ale da sa...s modelovanim je to horsie, ona totiz uplne nevytvrdne 😒 vies z nej vymodelovat postavicky, ale kvety na drotiku alebo nejake tenke platy co maju stat (ako napr. vacsie cislo) tak to nedrzi...

blancagon
16. okt 2014

@blcha ceny su celkom dobré http://www.pecenieskamkou.eu/

jakelina
16. okt 2014

@halienka
@woman04
@mimusa94
děkuji, mám to plánovaný zákrok, není to nic vážného. Děkuji za podporu, už to mám za sebou a těším se domů. 😉

anibas
16. okt 2014

@pipka dá sa 😉

veronkaj
16. okt 2014

ked obtierate tým ganache aj pretáčate tortu a čo potom s tou čokoládou čo zostane ako ju použiť znova alebo uskladniť?

lamps
16. okt 2014

ahojte dievčence, pridávam moju tortušku a želám krásny pohodový deň 🙂 🙂 🙂 🙂
@jakelina Majka, rýchle zotavenie po zákroku a šup šup domkov

lucula73
16. okt 2014

@lamps nádherná........

blcha
16. okt 2014

@lamps odpadavam nadherna je som tu dlho nebola a veru tie torticky su stale krajsie a krajsie 😉

mimusa94
16. okt 2014

@jakelina tak som rada ze vsetko dopadlo dobre 🙂 drz sa 😉

mimusa94
16. okt 2014

@lucula73 dakujem ten som nasla 🙂 len neviem ci lepidlom lepit hmotu na tu oplatku alebo scim?? :( tej oplatky sa bojim nemam snou dobre skuuusenosti :D a este ako urobit tu ruuucku na piilu aby bola vo vzuchu ..niecim ju podopriet? aby stuhla??? podla mna aj tak spadne :D alebo dat do nej nejaky drotik ? :/ :/ naozaj nemam sajnu :(

blcha
16. okt 2014

@blancagon Dakujem hned som si aj objednala 😉

grasie
16. okt 2014

@lamps odpadla som, náádhernááá!!

elif2013
16. okt 2014

viem že nieje ako vasa ale je to moja 2 marcipanova torta dufam že to bude stale lepšie a lepšie hihi 🙂

sasettka
16. okt 2014

@lamps prenadhernaaa 😵
@jakelina skore zotavenie prajem 🙂

lucula73
16. okt 2014

@mimusa94 ja som to nerobila a s oplatkou ešte vobec..........ale oplatku si možeš pretrieť aj maslovým kremom,alebo len maslo s cukrom a na to dať hmotu..........a prípadne medzi tie dve oplatky dať špajdlu,aby to lepšie držalo.........a tuším aj z toho kremu,aby sa ti tie dve časti spojili...
ja len rozmýšľam,ako by som to asi robila,ale ja osobne by som takú tortu aj po troch rokoch pečenia odmietla 😀 😝

mimusa94
16. okt 2014

@lucula73 no a ja som zaciatocnik :D :D :D dakujem za podporu :D som zvedava co ztoho vykuzlim :D a mam nato iba zajtrajsok :( na pecenie plnenie a zdobenie... :D potom poslem foto :D

pipka
16. okt 2014

@jakelina rychle uzdravenie Majka, drz sa 😉

pipka
16. okt 2014

@anibas dakujem 😉

woman04
16. okt 2014

@lamps krásnučkááá... 😉

dadenka1
16. okt 2014

@pipka Ahoj... možem sa prosím ťa opýtať, ako si robila to logo na vrchu? Synovec je veľký fanušik tohto klubu a sestra by mu rada urobila takúto tortičku.. Len nevie, ako urobiť logo... ďakujem pekne

pipka
16. okt 2014

@dadenka1 objednala som jedlu oplatku 😉

kubrt
16. okt 2014

@mimusa94 já bych zkusila tu oplatku potřít čokoládou, mělo by to být tužší a ta oplatka by nenasála z krému vlhkost - jen teoretizuji, vyzkoušeno nemám. At se daří a dej foto, jak to dopadlo 😉

kubrt
16. okt 2014

@lamps jako vždy nádhera 🙂 , ty růžové květy jsou ze srdíček?, nebo máš tak velkou vykrajovačku 😀

kubrt
16. okt 2014

@jakelina tak to je fajn, že už jsi fit, ale každá choroba si žádá rekonvalescenci 😉 , tak hupky do postele 😔 a nech se od svých drahých hýčkat 😅 😅 😀