Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
25. jún 2011

@katulkaaaaaa - Kránučká tortička
@lusil2005 - nádherné
@jajuus krásna torta

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@mizulienka dakujeeeeem 🙂

mia114
25. jún 2011

@dadka212 supeeer nemo 😵

mrka2
25. jún 2011

@jakelina ahoj, tak najpv som si nasla na internete motorku, nejaku taku lahsiu- odporucam Kawasaki alebo Suzuki 😀, vytlacila som si ju do pozadovanej velkosti, potom som polozila na to potravinarsku foliu a akoby som to len obkreslovala s hmotou,ak rozumies,co tym myslim. 🙂 nebolo to nic zlozite 😉 tiez nie som nejaky technicky typ 😅

reruna
25. jún 2011

@broucek2 já nepoužívám žádná ztužovadla - máslo v krémech by mělo ztuhnout dost, jen do jogurtového dávám želatinový ztužovač za studena a do šlehačkového ztužovač šlehačky, jinak ani nevím jestli nějaká ztužovadla do krémů existují, ale asi jo. Ty patra, jak jsi psala, vypadají zajímavě a myslím, že ti to udrží, ale ten tvůj dort bude větší, tak ho pro jistotu vyztuž kartonem mezi patrama.
A jinak holky moc díky za liky, ale ten třípatrový svatební s fialovou mašlí dělala ségra s kamarádkama, já jen radila a pekla jsem srdce. Nakazila jsem totiž tím pečením i ségru, začala péct po mém vzoru a docela jí to jde, tak jí to vyřídím!
Všechny dorty, co jste přidaly jsou krásné!

reruna
25. jún 2011

@babulinkab nutelový krém - 1 pudinkový práše (vanilka nebo čoko), 250 ml mléka, 3 PL moučkového cukru, 125 g másla, asi 200 g mutely nebo nugety (podle chuti). Uvaříme hustý pudink, necháme vychladnout. Pak vyšleháme změklé máslo a střídavě přidáme vychladlý pudink(stejná teplota s máslem) a s nutelou. Dávala jsem pod potah mmf a dobrý.
Pudinkový krém - pudinkový prášek (jakákoli příchut), 250-300 ml mléka, 3 PL lžíce m. cukru - uvaříme hustý pudink a necháme vyhladnout. Pak vyšleháme 250 g másla a po lžících přidáváme pudink- vše by mělo mít pokojovou teplotu, aby se nesrazilo. Krém prý může pod potah, ale pád holkám už to teklo, tak raději pod potah jen máslo s cukrem

reruna
25. jún 2011

@fogpi s kupovanou hmotou se ti určitě bude dělat neporovnatelně lépe a půjde to krásně vyrovnat, jen neválej na oc tenko - tak 3-4 mm, a ten Blesk je náhodou krásný!

mia114
25. jún 2011

akurat som hladala postup na korzet tu je celkom fajn:o)
aj na auticko a flip-flop

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@jakelina dakujem no je to s detmi zaujimave ale ja robim len ked spia alebo su vonku s muzom,inak sa neda,sak to poznas 😉
prosim vas este ako robite s kliestikmi?ja som skusila raz a totalne som to pokazila...musi to byt poriadne stuhnute?alebo hmota na hrubsie vyvalkana?nakoniec som to zamaskovala tak ze som kliestikovala akoby dva rady za sebou a dala malinke goraliky na ozdobu

reruna
25. jún 2011

@katulkaaaaaa právěže to nesmí být ztuhnuté, to musíš okleštíkovat hned po potáhnutí, po ztuhnutí to už moc nejde....a hmota vvyválená normálně tak na ty 3-4 cm, takže po potáhnutí jako první okleštíkuj a uvidíš, že to půjde skoro samo

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@reruna dakujem tak uz viem co som spravila zle ja som to mala cca hodinu v ladnicke a neslo to vobec ☹

babulinkab
25. jún 2011

@reruna díky moc

dm1
25. jún 2011

krasne torticky ste popiekli idem blizsie pokukat 😵

pridavam svoje tohtotyzdnove

dm1
25. jún 2011

inak predsa len som na tu coko davala tu cokohmotu otlacenu do formy na krajku sugarveil lebo som pekne boky nepoliala a vyzeralo to super!

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@dm1 nááádherne 🙂

mizulienka
25. jún 2011

@dm1 krasne vsetky torty, ta coko je uplne krasna.
aky mas prosim recept na cokohmotu? dik

dm1
25. jún 2011

@katulkaaaaaa
@mizulienka dakujem 😵 . Cokohmota - roztopit 200g cokolady odstavit a primiesat 4 lyzice kukuricneho sirupu a dat do chladu. Mne sa s tym robi super len mam vzdy svalovicu kym to premiesim 😝 . Zostane to tvrde na kamen a ja mam skusenost ze to je velmi haklive na mikrovlnku mozno som to tam mala moc ale cim viac som si to nahrievala v mikre tym bola hmota horsia az sa s nou nedalo vobec robit. tak teraz si to radsej narezem na tenke platky a v rukach pomaly prehnietim ono sa to v rukach povoli. mne sa z toho strasne dobre ruze robia

dadka212
25. jún 2011

kočky mám takú dilemu, pracujete niektorá s PDT špeciál? netopí sa v tomto teple? rozmýšlam, či neobjednať namiesto WI lebo to je dosť drahé...

alex21
25. jún 2011

Ahojte babulky,
dnes konecne trosku oddychujem a citam si niekolko dni dozadu a kocham sa tortami. 😵 Krasne ste popiekli normalne som dostala chut nejaku ochutnat. 😀 No budem si musiet ist dat aspon horalku. 😝

@dm1 aku cokoladu pouzivas na tu cokohmotu. Kolko ma percent kakaa a mas aj odskusanu nejaku znacku. Ja som ju skusala len raz a bola ako kamen a nic sa sn ou nedalo. A tu cokohomotu pouzivas len na modelovanie alebo s nou aj potahujes. A torty mas stale krajsie a krajsie. 🙂

petusko
25. jún 2011

@lussy23 ta holubica nie je z patchworku, je to formicka ako silikonova, len trochu iny material. Hmota sa tam natlaci a vyklopi 😉

jakelina
25. jún 2011

Můj dnešní Bárt, moje první zakázka. Už mám nervy, po obědě si pro něj přijdou. No snad se jim bude líbit. Upozorňovala jsem je, že peču chvilku a prý jim to nevadí a můj dort už ochutnali, když tu byli jednou na návštěvě a chutnal jim. Tak snad nezklamu. 😉 Navíc ani nevěděli jaký dort chtějí, no fakt nervy. 😒 Ukázala jsem jim toho Bárta co jsem dělala v úterý na fotce a to prý chtějí 😀 😀 jenom větší. 😀 😀

katulkaaaaaa
25. jún 2011

@jakelina krasne!!!neboj dobre to dopadne,aj ja mam dnes svoju premieru prvy krat pre cudzich tiez poobede pridu pre nu,uvidime 😝

adul67
25. jún 2011

@dm1 nadhera nemám slov

jakelina
25. jún 2011

@dm1 všechny jsou krásné, žasnu. 😉

adul67
25. jún 2011

@dm1 prosím ta ktorí to je ten kukuričny sirup?http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/kuku%F8i%E8n%FD%... a de si ho kupila?

lussy23
25. jún 2011

@dm1 - prekrásne torty
@jakelina - nádherné

mrka2
25. jún 2011

@dm1 prekrasne!
@jakelina ten Bart je uplne perfektny, urcite sa nemac coho bat, budu isto nadseni!!! 😵 😉

jakelina
25. jún 2011

@lussy23
@mrka2 děkuju, snad se fakt bude líbit.

dadka212
25. jún 2011

@mia114 @lussy23 ďakujééém 😵

@jakelina určite budú spokojní torta je perfektná 😎

ja som odovzdala nema - páčil sa, teraz budem tŕpnuť či bude aj chutiť 😀
švagrina ho videla a chce takého istého, pritom jej mama objednala už nejakú tortu nema...neviem prečo nepovedali mne, veď by som im to ešte aj zadarmo priniesla ako súčasť darčeka pre malého...a teraz budú mať 2 torty...

objedala som tu PDT špeciál, hádam bude dobrá...

ešte neviete kde v BA sú cukrárske potreby? len v Karlovke? potrebujem gerberu-slnečnicu kúpiť a nechce sa mi platiť poštovné, že keby boli niekde "po ceste" potreby pre cukrárov, tak by som vyslala sestru...

dm1
25. jún 2011

@alex21 dakujem za pochvalu 😵 . Pouzivam cokoladu z lidla tu 200g. Uz som s tym aj potahovala take mnesie srdiecko a teraz tie boky. Ide to super len trva kym sa to v rukach prehnieti aby to zmeklo