Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
3. sep 2011

@vlada111 niečo prekrááásne 😵 😵 😵 aká hmota sú čierne ornamenty ? rozmýšľam o zlatých

anibas
3. sep 2011

@daducha torta musela byť dlhšie vonku - nepoužila si pravé maslo - ono sa rýchlo topí 😨 😨 😨

mizulienka
3. sep 2011

@anibas boze aj ja som pouzila cerstve maslo a brali ju z bratislavy do prievidze a mali ju v kufri, mam sa tiez bat? 😕 😕 😕 😕

dadka212
3. sep 2011

@anibas a aké iné maslo by bolo vhodné? aby to aj chuťovo bolo ako maslo? nie margarín ten velmi cítiť v kréme

zlatat
3. sep 2011

čaute - po dlhej dobe sa hlásim - nejako nestíham, bola som aj odcestovaná, takže som sem nemohla prísť a pokochať sa krásnymi tortičkami. Chválim aspoň takto všetky, šikuľky veľké 😅

Ja som tento týždeň mala len 3 torty ( mala som 7 objednávok, ale nakoľko som musela ísť z deťmi na východ, a prišli sme vo štvrtok ráno, nedalo sa, zvyšok som musela odmietnuť )
Jak naschvál - nie som doma, tak sa roztrhne vrece s objednávkami a akonáhle trčím doma, tak ani jedna 😢

zlatat
3. sep 2011

@vlada111 nádhera, tá zelená je tak krásna
@vejinka pre celiatikov môžeš dať Zlatý klas ... vlastne všetko, čo je od Dr.Oetkera - aj prášok do pečiva, vanilkový cukor,... iné značky použiť nemôžeš

zlatat
3. sep 2011

@yamahafazer podľa mňa si tá baba pýta za figúrky zálohu a keď jej ich vrátia, tak zálohu im dá naspňť ... pochybujem, že si na každú tortu kupuje nové figúrky. Alebo si ich kupujú zákazníci a donesú jej ich

broucek2
3. sep 2011

@zlatat chtěla jsem se zeptat, jaký průměr máš toho šestihranu?

anibas
3. sep 2011

@dadka212 ja používam Heliu

mizulienka
3. sep 2011

@anibas aj do kremu, ci iba pod potah?

vejinka
3. sep 2011

dakujem babulky tak teda budem to robit zaciatkom oktobra

yamahafazer
3. sep 2011

@anibas ty davas do parizskeho kremu aj maslo?ja vobec nic len slahacka a cokolada a teda este sa mi vobec neroztopila
@zlatat aj ja pouzivam vsetko od Dr.Oetkera on ma podla mna najlepsie veci a hlavne puding ine ani nekupujem

lussy23
3. sep 2011

@zlatat - krásne dielka a aké netradičné mená. 🙂

pipka
3. sep 2011

@vlada111 ja odpadnem, naadhernaaa 😵 s mm tu cumime jak puci 😅 😎 povedal, ze som si myslel mamina, ze si sikovnaa...ale vidim, ze mas sa este co ucit 😅 😅 😝 😀

no tak to ja keby som dva roky sulkala, tak take krasne to nebude 😅 😝

dm1
3. sep 2011

@vlada111 tak ja je prenadhernaaaaa 😵 Mas neskutocny talent a cit pre detail 😉

@daducha teda nezavidim tuto situaciu veru ☹ . Ale ozaj nevidim dovod preco by to malo urobit 😲 som zvedava co ti donesu naspat 😖

vlada111
3. sep 2011

ďakujem, vážim si pochvalu od teba, máš krásne torty. Je to Smartflex velvet.

vlada111
3. sep 2011

@pipka máš chutného mužíka, ale ty si určite šikovná tiež 😉

vlada111
3. sep 2011

@dm1 ďakujem Dani, no čaká ma svadobná budúci týždeň, to bude pre mňa zaberák. Na tvoje vždy pozerám ako to stíhaš a aké ich máš prepracované.

bzucinka2
3. sep 2011

@mizulienka prekrasna a to na boku vrchnej torty je tiez marcipan nejako vykorjeny, lebo to vyzera tak hrubo 🙂

bzucinka2
3. sep 2011

@yamahafazer no mne ta podlozk apripada ako tenucky karton, to by som neriskovala ☹
@daducha no to sa mi nezda, ked ho mas ty stuhnuty, ze by im tiekol a bananmi to tiez nemoze byt, ked pridu, nech ti ju donesu, inak im peniaze ani nevracaj, len ked uvidis na vlastne oci, ze by sa s nou nieco stalo☹

bzucinka2
3. sep 2011

@vlada111 velmi zaujimava 🙂

ikula2
3. sep 2011

@mizulienka no nadherna svadobna 😵

ikula2
3. sep 2011

@daducha ☹ no to je situacia, ale ak ty mas ten krem v chladnicke a je v poriadku tak to je divne 😕 , vsak ked pride ti ju vratit tak ju skus aj ty zakrojit to nie je mozne ze ju mala v chladnicke a tecie 😲

dm1
3. sep 2011

@vlada111 ty sa nemusis bat tej svadobnej robis neskutocne krasne torticky akoby si ich robila odjakziva 😵

ikula2
3. sep 2011

Dievcata prosim neviete mi poradit s tou doboskovou tortou? Uz som sa pytala... Urobila som recept co som nasla na nete a do cesta nesliel prasok do peciva ani olej. Ale teraz som ho upiekla a normalne jemne citim cukor tak mini hrudky ☹ a nechapem cim to je. Mozte mi poslat odkaz na recept co robite vy? Robila som tento: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15171

vlada111
3. sep 2011

@dm1 si zlatá, ďakujem. keď 3-poschodová je pre mňa veľké sústo, aby som to mala rovné, ruží som vymodelovala zatiaľ len 5, no to bude 🙄

anibas
3. sep 2011

@yamahafazer tu ide o falošný parížsky

dm1
3. sep 2011

@vlada111 isto bude krasna neboj od teba ani nemoze byt ina 😉

@anibas ty davas Heliu aj do kremu? ja veru nic ine ako maslo lebo mne samej nic ine nechuti v kreme - ziadny margarin 😝

anibas
3. sep 2011

@vlada111 Nooo - svadobná ? už som zvedavá 😵

vlada111
3. sep 2011

@ikula2 akože cítiš cukor? Ten recept je ok, tie pláty majú byť tenučké, preto tam nie je PDT