Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janulkamartinko
3. okt 2011

No budem to musiet aj ja tak robit,manzel mi vzdy vycita ze si nekupujem do zasoby,som laidak,ale polepsim sa,dakujem 🙂

lamps
3. okt 2011

@vlada111 ten je nádherný 😅 😅 😅 . Prosím ťa, ako robíš prstíky na rukách? Mne sa akosi nedaria a potom majú moje postavičky také gramblavé rúčky 😀

vlada111
3. okt 2011

@janula18 ja robím zo Smartflexu Velvet

vlada111
3. okt 2011

@lamps si zlatá 😀 . Ja len urobím takú placku, potom kosticou prerežem na počet prstov a dotvarujem ich prstami,. aby boli prstíky guľaté.

vlada111
3. okt 2011

@dajna11 neboj, ja som sa s ním piplala dobre dlho 😉

vlada111
3. okt 2011

@maya30 reklamuj, to som ešte nevidela a gerbery mám aj ja z MMB

vlada111
3. okt 2011

@katulkaaaaaa ďakujem 😉 . Tak to reklamuj, mne to zatiaľ funguje. A čo sa ti s nimi stalo?

alex21
3. okt 2011

Ahojte, uz som tu velmi dlho predlho nebola, aj mi chybate lebo vzdy tu mate super rady ale ja pri mojich dvoch nezbednikoch a nespacoch takmer nic nestiham a som rada ked stihnem torticku.

Tie co pouzivate smartflex aku mava zaruku ja som si ho objednala v dvoch v schopoch, raz smartflex a raz velvet a vzdy mi prisiel tak ze do dvoch mesiacoch ho mam minut. A to este v tom jednom schope pisala pani ze dostali novy lebo nemali. To fakt mava taku kratku zaruku alebo len ja som mala smolu. Viem ze WI mala vzdy este 10-11 mesiacov.

Pripajam aj moje posledne toricky

katulkaaaaaa
3. okt 2011

@alex21 nadherne!!!a tie pernicky wau uzastne ukladam pre inspiraciu 🙂 to bolo ku krstu?

katulkaaaaaa
3. okt 2011

@vlada111 ked si vtlacim do hmoty nejde mi stlacit pruzinka a tym padom ani vybrat hmotazatial na dvoch sa mi to stalo,este som to nejako speci nepozerala,nebol cas ale mrknem 🙂

lucula73
3. okt 2011

@alex21 ja som kúpila smartflex v máji 7kg vedierko a záruku mal do septembra....som si tiež myslela,že to bude viac,ale sme to rozdelili s kamoškou,tak sa minulo 😉

dievčatá,neviete náhodou,že tie inzeráty na bazoši a na tetaberta.sk čo majú baby že pečú torty,to sú akože živnostníčky alebo maminy na materskej čo si privyrábajú?
kamoška sa ma pýtala,či neviem,lebo tiež pečie,chcela si dať inzerát ale sa bojí,že či ju dakto neodhalí 😕 ...že ako to vlastne je 😒

alex21
3. okt 2011

@katulkaaaaaa hej to bolo pre naseho Rastika ku krstu. Ked uz mam formicku na babatko tak som ju chcela vyuzit a urobila som pre rodinu na pamiatku. Inak som musela dorobit aj Elisku aby neziarlila 😀 , lebo sa stazovala ze preco len Rastika a Elisku nie 😕 Tak bola aj Eliska so suknickou 😀

desmodka
3. okt 2011

@alex21 @lucula73 smartflex ma zaruku pol roka.. ale malokedy sa stava ze pride aspon s 5 mesacnou 😢

katulkaaaaaa
3. okt 2011

@alex21 krasne naozaj super napad🙂nemas nahodou trosku blizsiu foto? 🙂

lucula73
3. okt 2011

@alex21 krásne sú tie perničky,super nápad 🙂

@desmodka no to som nevedela,mne prišiel teda so 4- mesačnou ..ale si inak nemyslím,že to nevydrží dlhšie,tam sa nemá moc čo pokaziť 😕

yamahafazer
3. okt 2011

@janulkamartinko ja tiez kupujem do mrazaku ked je akcia vzdy nakupim alebo aj na ine veci vzdy ked je akcia tak zasoby mam a muz sa rozculuje,ze sa nema pre torty ani kde pohnut 😀 a moj sa zas jeduje ked vela peciem.Lebo ked sme nemali este malu tak sme byvali s mojimi rodicmi a mama mi aj pomahala a vtedy som aj zakusky piekla len mavala som toho vela a to som chodila do roboty prisla a doma zas piekla a hlavne na vianoce na,m som ani nepiekla co nebol cas a muz sa jedoval,ze si nic neodpociniem a potom sme zacali byvat sami a prerabali sme tak som ani nemohla piect aj ked som bola tehu som nepiekla a minuly rok som znova zacala ,ale uz iba torty aj tak sa moj jeduje,ze si toho moc beriem a teraz uz pojdem do prace tak nebudem moct tolko piect,
@janula18 skus ten smartflex ten je lacnejsi ako WI inak je to dost podobne ja kupujem odtialto ma ho najlacnejsi a mozes si aj mensie balenie kupit ja som si najprv vsetky prichute poskusala v mensom baleni
http://www.webareal.sk/vsetkopretorty-sk/eshop/...

yamahafazer
3. okt 2011

@janula18 unas tiez mmf nikomu nechuti,ale tento smartflex zatial chuti a maju rozne prichute

@artepf mne sa to este nestalo,ze by mi tak vyschol a ja mandlovy nekupujem lebo to je silna aroma a niekdo to nema rad uz par krat mi hovorili,ze mandlovy nechcu tak taky ani neberiem.

alex21
3. okt 2011
yamahafazer
3. okt 2011

@alex21 tie su nadherne vsetky a tie pernicky no krasa 😵
mne teraz prisly 4kyble a maju zaruku do marca a tiez som mala aj co mali ledva 2 mes zaruku lenze ja to mam hned minute takze stym sa netrapim,ze by som to dovtedy nestihla minut

katulkaaaaaa
3. okt 2011

@alex21 dakujem uz pozeram pridala som si ta k priatelom 😉

yamahafazer
3. okt 2011

pridavam teraz hotove je to taka rychlovka slany kaktus
vtom vedierku su arasidy a pukance

lamps
3. okt 2011

@vlada111 ďakujem za radu určite vyskúšam 😅 😅 😅

vlada111
3. okt 2011

@alex21 krásna prácička 🙂 . Ja mám Smartfex kupovaný v auguste zo zárukou do decembra.

desmodka
3. okt 2011

baby, bude to moc morbidne ked spravim mojej krstnej na narodeniny tortu truhly??? ona robi spravkynu cintrorina 😀

dadka212
3. okt 2011

@desmodka ja by som to brala s humorom, ale nie každý to znesie 😅

pipka
3. okt 2011

@desmodka mna by to urcite neurazilo 😀 ...aaale nepoznam tvoju krstnu 😅

miciatko
3. okt 2011

@desmodka keby si do tej truhly urobila neake vinko tak by to bolo vtipne,ale len truhlu noo neviem. ...

pipka
3. okt 2011

@yamahafazer ten kaktus je uzasny, co je vo vnutri? myslim nie vo vedierku ale hore pod salamou? 😉

yamahafazer
3. okt 2011

@pipka je to len kus salamy a do nej zapichnuty syr a olivy a rajciny nic viac

pipka
3. okt 2011

@yamahafazer jaaaj cize ako cela stangla salamy? 🙂 perfektneeeee 🙂