Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
8. okt 2011

@vera_vila
@luba142

Tyhle jsem nepekla já..😀

lamps
8. okt 2011

@mrka2 @vera_vila ďakujem za pochvalu, od vás tu, vždy veľmi poteší 😅 😅 😅

bzucinka2
8. okt 2011

@lussy23 dakujem 🙂
@marci2305 jej to je podarene 🙂

bzucinka2
8. okt 2011

@dm1 jaj nejako mi unikla, ale je krasna aj bez tych postaviciek 🙂
@luba142 krasna 🙂
@lamps sanka mipadla krasne kvietky 🙂

bzucinka2
8. okt 2011

@dadka212 ja mam nieco taketo ak sa netrafim na male kvietky vopred sorry, ale na tych mini obrazkoch ked vyberam, tak az tak nevidim velkost kvetov 🙂
:

79zuzana
8. okt 2011

@ikula2 pekna vesela torticka
@zlatat krasne... ta jesenna sa mi velmi p;aci
@marci2305 jej... velmi mila torticka

79zuzana
8. okt 2011

@reruna krasna torticka, vela rady ti nedam, lebo este som taketo lalie nerobila, ale tvoja sa mi paci... a perlicky su pekne tiez, mne pride moj perlickovac na buduci tyzden, tak uvidim ako sa s tym robi 🙂
@luba142 krasna je... taka jemnucka 🙂
@vera_vila pekna,,,, futbalove su aj u nas in 🙂
@lamps no comment... tie kvietky nemaju chybu 🙂 nadhera
@zdenallicka OMG... ja uz tu asi nebudem pozerat...kde sa ja hrabem s mojimi ubohymi dielkami ... to vy aj niekedy spite? uzasne... nadherne

zlatat
8. okt 2011

@mrka2 ja neviem, uvidím o pár dní, mrcha má prísť zajtra - zatiaľ to na ňu nevyzerá ale tehu test je stále negat. No teraz som nedokázala tú tortičku dokončiť - nechám si to na zajtra ráno, taká som unavená ako kôň 😒

zlatat
8. okt 2011

@79zuzana ďakujem
aj vám ostatným veľmi pekne ďakujem za "páči sa mi" 😅

vera_vila
8. okt 2011

@79zuzana Synek hrával fotbal a slíbila jsem mu fotbalový dort... Na začátek jsem zvolila jen něco jednoduchého, abych si ohmatala marchmallow hmotu, kolegyně v práci mi na ni pěla chválu... Moc se mi tehdy nepovedla, ale jedlé to bylo a na ten dortík se to také nanést dalo, tak jsem byla ráda...

dadka212
8. okt 2011

ďakujem kočky, vybrala som nejaké hádam sa im bude páčiť 🙂

dadka212
8. okt 2011

kočky v pondelok nám posiela balíček z MMB a práve som pozerala, že dostala nový tovar, tak ak chcete šup pozrieť a poprípade doobjednam ešte...

vlada111
8. okt 2011

@dm1 ja mám Gold Pearl Sugar Artistry. Je skôr perleťová strieborná, ale nefarbí, len dodáva lesk.

vlada111
8. okt 2011

@lamps páči sa mi, je iná ako tie klasické.

dm1
8. okt 2011

ja mam od rainbow dust - comet white. Je krasna ale ten sprej este doda tomu taku perlet ked striekam na biele ruze tak su take ako smotanove perletove a to sa mi moc paci. No skusim nieco pozriet este

@dadka212 super idem k nej kuk na MMB ja som chcela tu zelenu otlacaciu podlzku a tu nemala 2 dni dozaud ked som pozerala tak snad uz bude

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dadka212 poslala som ti ip 🙂

mizulienka
8. okt 2011

@dadka212 Dadi, prosim ta posles mi adresu na tu pani z MMB, nejak som to zapotrosila ☹ dakujem

dadka212
8. okt 2011

@dm1 to tam tuším nemá...

kočky inak mňa porazí, tak nakoniec je z poschodovej torty s malými kvetinkami taká torta do 2kg aby nebola drahá a ešte sa pani, že sa jej zdá vela dať tolko za tortu, a sa jej nepáči te biely podnos, nepáči sa jej tolko vecí, že som aj zabudla už čo všetko...

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dadka212 toto sa mi tiez stalo tento tyzden najprv objednavka na obrovsku tortu a nakoniec je z nej maly kruh max do 20eur 😠

dadka212
8. okt 2011

@katulkaaaaaa no mám chuť ju niekam poslať...

anibas
8. okt 2011

@dadka212 máš IP

dm1
8. okt 2011

@dadka212 ty brdo na svadbu prist s 2 kg tortou by som sa hanbila jak pes 😝 . Ja robievam tie darovacie tak 4-5kg. Iba raz som robila 3kg

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dm1 no ludia su vsak vselijaky,ale najmensie som tiez robila 3kg @dadka212 sak ju posli 😀

dadka212
8. okt 2011

@dm1 no čo ti poviem 😅 už sa mi neozýva asi si to rozmyslela aj sa budem tešiť keď je to tak, ja tie 2 kilové ani neviem robiť, vždy urobím aspoň 3kg 😅

dadka212
8. okt 2011

@katulkaaaaaa pošlem ju asi do cukrárne tam ju schladia raz dva 😅

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dadka212 napis jej ze bohuzial ale mas toho vela ,a s takou dvojkilovou je rovnaka robota ako s velkymi 😀 ja by som ju hned vybavila,akoze ti mas zakaznikov dost tak co...takyto vecne nespokojni by nas ani nemali otravovat 😝

adrianai
8. okt 2011

ahojte kočky, dnes som robila pre naše krpane na dvojoslavu, tá potvora Minnie ma ale potrápila - šmikla sa mi, keď som ju dávala na tortu a polámala si šaty 😝 tak len takto kamuflujem 😀 (foto je na figu, ale je večer :D )
inak krásne diela tu opäť pribudli 🙂

dadka212
8. okt 2011

@katulkaaaaaa no veď na budúci víkend mám už 2 takže mám čo robiť...len som ju chcela robiť lebo také jemné sa mi páčia a chcela poschodovú a zrazu toto...to fakt nezarobím nič

dajna11
8. okt 2011

@dadka212 a mohla by som aj ja niečo objednať si??? 😉