Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
2. nov 2011

@reruna myslim ze hej, ale ja som ju tiez vobec nepoznala kym som ju nesla malovat malej na triko... ja vsetko hned googlim.

pristela
2. nov 2011

@lusil2005 tie konvalinky 😀 😀 😀 to mali cenu asi navýsenu , ked ju budu zalovat za otravu aby mala z coho zaplatit 😝 😝 páni ale dostat za taku tortu tolko penaziii, to je moj sen , aaaach 😅 😅

teta, zabijes ma ? Yogy cajiiiiik 😕

lusil2005
2. nov 2011

@pristela co ja? na yogiho vyslem draheho. cize ked ta niekto zabije, tak on 😀 😀 😀

lukika
2. nov 2011

@pristela @lusil2005 že vy sa ešte účíte otáznik Ved vy ste tak šikovné že vy učíte a nie že sa vy učíte @mia1111 ja ich tiež obdivuje lebo tiež stresujem a to pečiem iba pre nás ale tiež ako lusil radšej to urobím až na poslednú chvíľu upečiem naplním a na druhý deň poťahujem a zdobím a už sa mi stalo že som to všetko piekla aj poťahovala a zdobila v jeden deň ale stresy mám riadne nemohla by som to robiť pre ľudí lebo by ma z toho buchlo a už by som to nerozdýchala 🙂

lukika
2. nov 2011

@pristela si bombová ty zase tak perlíš 😀 😀 😀

pristela
2. nov 2011

@lusil2005 🤐 🤐 🤐 🤐 aha, tak to radsej nič!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐

@lukika jeejda , ty si zlataaaa

bzucinka2
2. nov 2011

@zlatat vahou nie som obmedzena, ale nema byt poschodova, iba jeden kruh cize klasika priemer 24 cm a tam to mam vsetko natlacit, milujem ked ludia takto vymyslaju a este lietadlo ma byt vo vzduchu :-/

bzucinka2
2. nov 2011

@zlatat ono objednavok mam aj ja pomenej a prave teraz by sa mi hodili, ale tak zatial mam na kazdy tyzden nejaku, ale uz nie kao predtym 5-6 tyzdenne 🙂

pristela
2. nov 2011

@lukika jaaaaaaaaaaak zase? 😕 a jaaaaaaak perlím 😕 😀 😀 😀 😀 😀

@bzucinka2 andelička, vsetky tie stroje vymodeluje a este neztvrdute si ich daj na podlozku a zmagni rukami dokopy- pani povies, že hromadná havarka, bo miesto na parkovanie bolo len jedno 😉

bzucinka2
2. nov 2011

@pristela 😀 😀 😀 😀 dobry napad 😀 😀 😀
jaj musim ist modelovat kym chcalani spia 😝

jakelina
2. nov 2011

@pristela a na drátky nad to napíše BUM 😀

pipka
2. nov 2011

tak ak niekto nepoznate Kitty...kludne dojdite k nam domov 😀 ja sa bojim uz aj spajzu alebo nejaky suflik otvorit, ze na mna vyskoci 😅 😅 😀 mat doma trojrocnu slecnu a este k tomu kitty maniacku...no to je uuuzasneeee 😅 😅 😅 😝 😀
a co ma caka na Vianoce pod stromcekom od celej rodiny..nechcem ani pomysliet 😝 🙄 😀

pristela
2. nov 2011

@jakelina jaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 baby vy ste tu take srandistky 😀 😀 😀

jakelina
2. nov 2011

@pipka tak já přijedu 😀 😀 právě ta holčička co to pro ni dělám ji taky miluje a má ji všude. Na oblečení, kočárku pro panenku, botičky, v pokojíčku na stěně a já nevím co všechno. Já to teda nemusím takového něco co pak mají všichni a raději se takovým módním záležitostem vyhýbám, ale malé dítě z toho nemá rozum a prostě se mu to líbí a je to. 😉 😀

jakelina
2. nov 2011

@pristela 😀 😀 já vás tu mám všechny tak ráááááááááááááááda 😉

lukika
2. nov 2011

@pristela no na tých tvojich poznámkach sa vždy dobre zabavím 😀 😀 😀 a to s tou protézou to nemalo chybu ty máš taký super postoj k životu ja by som už stresovala že má zuby ked ich nemá mať a ty si proste taký flegmoš 🙂

lukika
2. nov 2011

@pipka no moja malá ju tiež moc miluje a tiež jej máme všade moc ale okrem toho aj my little pony a princezné

mia1111
2. nov 2011

@jakelina - inak, mne sa Kittyna lepšie modelovala tak, že hlavu zvlášť a aj ušká som osobitne urobila a potom nalepila. Som to nejako nevedela z jedného kusu urobiť 😅 . Mne sa tvoja mačička páči a tie šaty, to máš u mňa 100 bodov, také by som neurobila ani za nič. Ja som len kus hmoty vyvaľkanej vykrojila, obtočila okolo tela, nalepila ruky a bolo 😅 . A Ty si jej urobila aj rukávy 😵 😵 .A fúziky som bola lenivá vyšúľať, tak som ich len namaľovala 😅 Urob väčšiu hlavu a bez pusy a bude to Kittyna jak vyšitá. 😉 😉 😉

jakelina
2. nov 2011

@mia1111 děkuju, já jsem šaty taky dělala jenom jako obdelník a vykrojila jsem průramky pro rukávy, jenom jsem měla to tělo v kuse, kromě hlavy a nechtěla mi držet ruce nad hlavou, když jsem ji oblékala. 😀 😀 Rukávky jsem pak jenom oblekla, takové malinké obdleníčky. Nic to není, neboj to zvládneš.

pristela
2. nov 2011

@lukika To bolo prvé čo ma napadlo pani vtedy povedat 😀 😀
ja toho maca robila podla americkej torticky a tam zuby mal 😀 ale zas chapem, že na slovensku je to uz tazsie a tož hold je tu u nas bezzubý 😉
Flegmos niesom 😅 ono to bola prkotinka, takze z toho som si tazku hlavu nerobila, ale keby mi povie , ze nechutila, to by som upadla fakt do smutku 😒

zlatat
2. nov 2011

@bzucinka2 lietadlo vo vzduchu? Tak to by som ich hneď uzemnila 😀 😀 😀

pipka
2. nov 2011

no tak my uz mame aj toaletny papier... 😝 tak na nas asi nikto nema 😅 🙄 😀

ale tak ja si zase hovorim, ze lepsie kitty ako keby ju bavili nejakí Gormiti ci ako sa tie prisery volaju 😝 🙄
to teda aj ne je kittynka ovela milsia a nejak neriesim...ved ako bude rast, tak predpokladam, ze aj tie zaujmy sa budu menit 😉 😒 😀 len sa hrozim toho, na co sa preorientuje tak v 15-tich 😅 😕 😀

vecernicci
2. nov 2011

jinak děvčata, ochutnejte tuhle buchtičku, neodolala jsem a ted si ji upekla, je to mňamka veliká http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37920

mia1111
2. nov 2011

@bzucinka2 - keď dáš lietadlo na drôtiky, tak bude aj vo vzduchu 😉

dadka212
2. nov 2011

ahojte...
ja som tiež nejaká lenivá nič sa mi nechce, teraz som sa trápila s mc-queenom a syn mi povie, že sa vôbec nepodobá, že vyzerá úplne inak 😝

vecernicci
2. nov 2011

@pipka hele nepomlouvej nám Gormity 😠 😉 to jsou oblíbený postavičky našich kluků, starší s nima chce dort a malovanej tenhle, ten jestli zvládnu, tak se dám na modlení 😀 😀 http://farm5.static.flickr.com/4021/4631850101_...

jakelina
2. nov 2011

@vecernicci já jsem se na něj taky dívala, ale to bych nenamalovala a u nás není nikdo v tom věku, kdy je mají děti rádi

lukika
2. nov 2011

@pipka no ona má kitynu lebo je dievča tak ako moja ale ako píše @vecernicci chalani sú chalani môj Luky má veru rád tiež tie Bakugani a Gormiti a Ninja on chce na narodky zasa Ninja tortu no už teraz neviem čo ja z toho urobím naštastie je to až v januári 😀

lukika
2. nov 2011

@vecernicci teraz pozerám že naše deti majú podobný vek malý má 7 a malá mala 4 teraz

vecernicci
2. nov 2011

@lukika já chci taky holčičku ☹ 😉 🙂 třeba na potřetí vyjde 😉 😵