Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
7. dec 2011

@zlatat ja som tiez ocumovala uz na fb. Je to nadhera! Nebudes vo februari predvadzat v Ludaniciach? Chcem sa tam ist pozriet 🙂

livia76
7. dec 2011

@evelin116 😀 to asi nebola odpoveď pre mňa 😉 ale hádam si ju dotyčná prečíta 😉

simasa
7. dec 2011

Babule, ktore pouzivate chokoflex - tu je akcia, zaruka konci 6.1.
http://www.pravacokolada.sk/sk/potahovacie-mode...

lusil2005
7. dec 2011

@mizulienka ahoj! nieee vobec to nieje tazke. ziaden fotopostup nemam. normalne som naplnila korpusy do takej vysky aby som tam vopchala barbie az po pas - od najmensieho po najvacsi. po zachladeni som to obrezala a urobila "volany" puncovinou. a potom sa uz len hras s potahovanim. 😅

inac dnes som chcela ist rano k tomu tvojmu drahemu a zistila som ze nemam na teba cislo 🤐

vera_vila
7. dec 2011

@katmi dá se koupit třeba v drogeriích, potravinách, někde mají i v cukrárnách, kde pečou zákusky, dá se sehnat i na cukrářských obchodech na internetu, ale u nás ji mají třeba v drogeriích Teta...

vera_vila
7. dec 2011

@kakajka Asi by ti tu holky poradily líp, ale co jsem tu četla, tak je lepší barvit přímo hmotu, protože když se to jen potře neředěnou barvou, tak to špatně drží a když se to potře rozředěnou, tak to lepí... I nářadí bych dělala z barvené hmoty... Myslím, že marcipán ze suš. mléka se dá, když má správnou konzistenci, ale to poznáš, jestli se Ti to bude lámat nebo to nebude držet tvar. Práškové barvy by se daly sehnat v drogerii, ředí se s troškou vody nebo alkoholu (např. vodky), lepší barvičky už pak přes internet nebo ve specializovaných obchodech, já si zatím vždy vystačila s těmi z drogerie. Snad jsem aspoň trochu poradila.
Ohledně špiček Ti neporadím, protože ty já nerada, tak je nedělám...

eliska22
7. dec 2011

kočky chcem urobiť tú tortu s mascarpone, len som zabudla keď dám 2 šľahačky+ 2 čokolády, tak mám dať 1 alebo 2 tie mascarpone??? a inak zase idem robiť super tortu, smetiarske auto ☹ už mám teraz z toho vredy 😝

lusil2005
7. dec 2011

@livia76 @mizulienka ja som ten vrch - korzet robila az ked bola barbie zapichnuta a mala potiahnutu suknu. vlastne najprv som potiahla suknu, potom zapichla barbie, a potom urobila korzet. ono to krasne zacistilo ten spoj medzi suknou a barbie. a nakoniec som zdobila.

lusil2005
7. dec 2011

@eliska22 ja davam dve, ale baby davaju aj jedno mascarpone. podla toho kolko toho chces a ake to chces mat sladke 😉

eliska22
7. dec 2011

@lusil2005 díkes a myslíš, že na tortu s priemerom 28 cm mi budú stačiť 2 šľahačky a 2 mascarpone? a dávaš do tých šľahačiek aj stužovač ?

lusil2005
7. dec 2011

@eliska22 davam 1 ztuzovac na dve slahacky, a ked budes plnit len 2x tak by ti to malo vyst. pripadne daj do dvoch slahaciek rozpustit 3 cokiny.

eliska22
7. dec 2011

@lusil2005 dík si zlatá 😉

mizulienka
7. dec 2011

@lusil2005 dobre, ze si nesla, lebo muz je na sluzobke...do konca tyzdna, takze az buduci tyzden to bude mozne...napisem ti cislo do IP

mizulienka
7. dec 2011

@lusil2005 aj mne ta barbie pride ze nie velmi komplikovane...ale ja pri jednoduchych veciach nejak stracam zdravy rozum 😒
Luci korpusy si piekla v klasika okruhlej forme a vykrajovala?

mizulienka
7. dec 2011

@eliska22 ja na 26 davam 2 slahacky, 2 cokiny a 2 mascarpone a vyjde mi akurat...ale ja davam vzdy dost plnky, tak mozno ked das plnky trosicku menej, tak v pohode vyjde.

cestovatelkaandrea
7. dec 2011

@katmi dakujem, neboj urcite ano. ona nie je az taka tazka ako mozno vyzera. chce to len vyeraz vela kvetiniek, urobit maslu a lem okolo klobucika. ale inak v pohode.

cestovatelkaandrea
7. dec 2011

@mizulienka dakujem 😉

dajna11
7. dec 2011

ahojte kočky,neviete nejakú plnku ako by nutelovú?a nejakú super fajnovú čoko orieškovu?díky 😀

zuz11
7. dec 2011

nasla som par postupov na torty tu http://www.tortyodmamy.sk/fotopostupy/postup-na... 😀

zlatat
7. dec 2011

@mizulienka
@livia76
@daniz
@mia1111 ďakujem krásne kočky.
toto mi celkom rýchlo išlo - 1 celý deň (od rána do večera ) a druhý deň od obeda do večera. Ešte mám k tomu takú minikytičku, tá pôjde na spodok

mariann2
7. dec 2011

@dajna11 ja som takú éšte nerobila, ale napadlo mi čo tak zmiešať nutelu s maslom 😉

dadka212
7. dec 2011

@dajna11 ja ako keby nutelovú robím z nutely a masla 😀

livia76
7. dec 2011

@dajna11 ja dávam do falošného parížskeho vždy nutelu zmiešanú s maslom, môžu sa pridať ešte aj pomleté lieskovce, to je ozaj mňamka 😉 ale pšššt nikomu neprezraď 😀 😀 😀 to je moja tajnosť 😀 tvármi sa tajuplne, keď to zákazníci chvália 😀 😀 😀 😀 😀 všetko sú ta samé dobré veci .-D

zlatat
7. dec 2011

ja nutelovú robím: nutela, maslo a zjemním to čokoládovým pudingom a tak ju chvália 😉

mizulienka
7. dec 2011

@livia76 jeej to znie super 🙂 a kedy pridavas to maslo s nutelou, nakoniec? a lieskovce aj oprazis? 😉

mariann2
7. dec 2011

kočky, naozaj žiadna z vás nerobila koňakovú plnku, alebo likérovú, alebo ako to nazvať

eliska22
7. dec 2011

@mizulienka ďakujem 😉

mizulienka
7. dec 2011

@mariann2 niekto to tu minule daval, ja mam skopcene
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=98563

miciatko
7. dec 2011

Babenky moj novy vytvor a dakujem @dm1 za super sablony,hned kostolik vyzera k svetu