Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
6. máj 2012

@dm1 kukla som tvoje torty na fb uuuuuuuuuuuuzasna robota tie cokotorty su uuuuuuuuplne perfektne samozrejme aj tie ostatne

daducha
6. máj 2012

Ahojte, tak pridavam druhu polovicku tohtotyzdnovych torticiek.Ta na 70-ku je svekrusi,zive orchidey ,nestihala som uz dalsie robit 😝 ,svadobna je v sutazi na TOM,no je tam tolko krasnych torticiek,ze moja je tam akurat v duchu hesla " nie je dôlezite nieco vyhrat ale zucastnit sa " 😀 😀 😀 ,ale ved nejako sa zacat musi 😀 😀 .A pinguovska je pre milovnika tejto rozpravky 😉

ibajeho
6. máj 2012

@dadka212 no ze ci si nechce nejaka zarobit keby som si objednala u nej tortu spravit podla mojich predstav 🙂

misa1982
6. máj 2012

Ahoj holky mate krasne dorty!potrebuju radu chci si koupit nejakou dobrou abecedu s kterou se dobre pracuje poradite mi?
dekuji

pristela
6. máj 2012

@peroli @marci2305 jaaaj , babyyyy 😀 😀 😀 umrem z vas 😀 😀

dadka212
6. máj 2012

@ibajeho aha 🙂 lebo som rozmýšlala či si chceš dať spraviť tortu, alebo chceš niekoho zamestnať 😀 😀

dadka212
6. máj 2012

moja dnešná rýchlovka, ideme na návštevu tam kde sa sťahujeme, tak musím priniesť aspoň niečo ku káve, babula má 3 dievčatká, tak ma nič iné nenapadlo len lienky 😀

ivkafu
6. máj 2012

Ahojte dievčatá, ja mám sánku dole 😀 , to sú tak krásne tortičky...... ste šikovné všetky 🙂
Chcem Vás poprosiť či mi viete poradiť, alebo mi napísať do IP kočku čo je s KE a pečie také krásne tortičky, ja by som potrebovala tortu vláčik Tomáš... Ďakujem

dadka212
6. máj 2012

@ivkafu daducha je z KE a teda robí prekrásne torty, viď kúsok vyššie 😉

florentina
6. máj 2012

@daducha ale neříkej, já bych ji zrovna viděla jako aspiranta na výhru 😉 ....mě se takový styl moc líbí, je originální, moderní, roztomilá....já mám takové mnohem raději, než klasiku

monikad1
6. máj 2012
mariann2
6. máj 2012

ahojte, pridávam svoje dve posledné tohtotýždňové

mariann2
6. máj 2012

páni, pozerám, že ten kôň na fotke vyzerá, akoby mal fialovú hrivu, ale on ju má sivú 😀

aduskatt
6. máj 2012

babulky, ked vam niekto zada poziadvku, ze pre napr. 20 ludi..kolko teda pocitate na jedneho cloveka na vahu?......dakujem( dufam, ze som sa vyjadrila jasne, este som dnes nemala kavu🙂))

aduskatt
6. máj 2012

@mariann2 mne sa zda byt modra🙂

mariann2
6. máj 2012

@aduskatt 😀 je sivá, to ten môj foťák si robí fotky aké chce

mariann2
6. máj 2012

@aduskatt rátam cca 200g na osobu

reruna
6. máj 2012

Krásné dortíky přibyly!
Můj právě dokončený pro tchýni na svátek

monikad1
6. máj 2012

@pipka nádherná 🙂

aduskatt
6. máj 2012

@mariann2 dakujem🙂)tak nejak som aj tipovala🙂

micikatka
6. máj 2012

ahojte baby. som tu nova ale velmi sa mi pačia tie vase torticky a normalne ste ma inspirovali ze by som si taku jednoduchsiu upiekla. len zatial som nemala stastie na recept na marcipan, mohla by som vas poprosit ak by ste boli take dobre a poradili mi fakt dobry recept na marcipan? dakujem

micikatka
6. máj 2012

radsej by som ak by ste mohli pisat do ip.

abriela
6. máj 2012

@micikatka kazdy druhy den sa tu dava recept len trosku prelistuj. Jeden mas hned na prvej strane tohoto fora

mrka2
6. máj 2012

@daducha ja zboznujem tvoje torticky, strasne sa mi paci tvoj styl 😉

ibajeho
6. máj 2012

Zenusky ktore ste obratne v peceni a ste z ba, nechce si niektora zarobit? Mala by som zaujem o tortu vo forme iphonu, len mam podmienku aby som mohla vopred vyskusat co dokazete upiect ako ochutnavku pretoze nechcem kupovat tzv macku vo vreci ze nebude nam to nakoniec chutit. Ak mate niektora zaujem kontaktujte ma 😝

abriela
6. máj 2012

@ibajeho viem, že nemusim reagovať, ale neda mi to. Smejem sa, ochutnavka - zaujimave. Neviem si predstavit, zeby som sla k nam do cukrarke, kde pecu torty a povedala, chcem ochutnat 😀 .

ibajeho
6. máj 2012

@abriela mas pravdu nemusis reagovat. Ale pokial viem ze ked niekomu zalezi na tom ci bude niekto spokojny tak nema problem poskytnut nieco zo svojich vytvorov ked ho predsa ten druhy moze dalej odporucit svojim znamym a sam sa moze stat stalym zakaznikom, nevidim na tom nic vtipne skor mi pride ubohe ze sa clovek niecomu tak prirodzenemu vysmieva, ale holt kazdy je nejaky. Prajem pekny den 🙂

vlada111
6. máj 2012

@dadka212 tie papučky sú úžasné 🙂

vlada111
6. máj 2012

@anibas krásne, tá džungla musela byť poriadne pracná na modelovanie ☹

vlada111
6. máj 2012

@daducha ty si robila tú svadobnú? Včera som ju ukazovala mužovi na TOM, že aké vedia baby robiť super nekonvenčné torty.